خرید نهال سیب پیوندی از رویال نهال

خرید نهال سیب پیوندی از رویال نهال

خرید نهال سیب پیوندی از بزرگترین تولید کننده نهال سیب در ایران

سیب ها یکی از محبوب ترین نهال ها در بین کشاورزان هستند. دلیل آن هم، فروش بسیار بالای میوه ی آنهاست. در این بین، برخی از سیب ها به دلیل شرایط رشد مناسب، باروری سریع و زیاد و کیفیت طعم خوب، فروش و سوددهی بالاتری دارند. نهالستان رویال نهال گونه های بسیاری از نهال های سیب پرفروش را پرورش داده که می توانند در سوددهی کسب و کار شما تاثیر زیادی بگذارند. اگر می خواهید با پرفروش ترین نهال های سیب آشنا شوید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

انواع نهال های سیب پرفروش

برخی از انواع پرفروش ترین نهال های سیب عبارتند از:

• نهال سیب رندرز

نهال های سیب رندرز به دلیل کیفیت استثنایی و بهره وری بالا، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. این نهال ها با میوه های بزرگ و درجه یک در زمان باردهی کوتاه، از سایر نهال ها برتری می یابند. علاوه بر این، آنها در مناطق مختلف رشد می کنند و طول عمر بسیار بالایی دارند و از نظر اقتصادی گزینه ای مناسب برای کشاورزان به شمار می روند.

میوه سیب رندرز که به دلیل طعم بی نظیر و ظاهر زیبای خود مشهور است، در بین همتایان خود در سراسر جهان متمایز می باشد. پوست زرد درخشان آن درخششی براق داشته و گوشت این سیب نیز شیرین بوده و رنگ سفید شفافی دارد. سیب های رندرز که اغلب به عنوان سیب های ماتیکی شناخته می شوند، به دلیل طیف رنگی صورتی و اندازه بزرگ خود مشهور هستند.

نهال های سیب رندرز متعلق به دسته نهال های دیرگل هستند که از اواخر فروردین تا اوایل اردیبهشت شکوفا می شوند. این نهال ها استقامت قابل توجهی در برابر شرایط سرد بهار از خود نشان می دهند. یکی دیگر از عوامل کلیدی که به محبوبیت نهال سیب رندرز کمک می کند، دوره نسبتا کوتاه باردهی اقتصادی آن است. کشاورزان فقط دو سال پس از کاشت می توانند انتظار برداشت های فراوانی داشته باشند. البته عوامل محیطی نیز در این امر تاثیر دارند.

طول عمر اقتصادی نهال سیب رندرز بین 45 تا 55 سال بوده و از این رو سرمایه گذاری پایدار برای کشاورزان به شمار می رود.

خرید نهال سیب پیوندی از رویال نهال

• نهال سیب لبنان

نهال سیب لبنانی در مقایسه با سایر نهال ها قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد. علاوه بر این، آنها توانایی رشد در تمام مناطق ایران را دارند. برای کسانی که در زمینه کشت نهال سیب فعالیت می کنند و به دنبال راه هایی برای افزایش سود خود هستند، کشت نهال سیب لبنانی به شدت توصیه می شود.

نهال های سیب لبنانی به دلیل تولید میوه های درشت و شاداب با رنگ و عطر عالی شناخته شده اند. این سیب ها از نظر اندازه بزرگ هستند و دارای پوست نازک با رنگ های قرمز و زرد شادابی می باشند. هر درخت سیب لبنانی بالغ می تواند سالانه حدود 600 کیلوگرم میوه بدهد.

نهال های سیب لبنانی دیر شکوفه در نظر گرفته می شوند؛ زیرا فصل گلدهی آنها از اواسط فروردین آغاز می شود و تا اواسط اردیبهشت ادامه می یابد. فرآیند باردهی معمولا سه سال پس از کاشت نهال سیب لبنانی آغاز می گردد. با این وجود، با فراهم کردن شرایط بهینه رشد، می توان دوره باردهی را کاهش داد. سیب لبنانی به عنوان نهال های مقاوم در برابر سرما شناخته شده و در مناطق کوهستانی بهترین رشد را دارد.

• نهال سیب استارکینگ

نهال سیب استارکینگ که با نام سیب قرمز نیز شناخته می شود، به دلیل فواید بی شمارش بسیار مورد توجه است. این محصول باردهی سریعی دارد. کسانی که به دنبال نهال های مقرون به صرفه برای کاشت هستند، باید گونه استارکینگ را انتخاب کنند. علاوه بر این، باغ های تولید سیب قرمز یا استارکینگ محصولات خود را به کشورهای همسایه نیز صادر می کنند.

میوه های قرمز متوسط تا تیره آن از نظر بصری جذاب هستند و در عین حال طعم لذیذ و شیرینی دارند. این میوه با پوست نازک قرمز، گوشت سفید نسبتا سفت و رایحه ای مطبوع شناخته می شود. دوره گلدهی نهال های سیب استارکینگ از اوایل مهر شروع شده و به عنوان نهال های دیرگل به شمار می رود. زمان میوه دهی سریع به طور قابل توجهی به تقاضای گسترده و افزایش فروش این نهال کمک می کند؛ زیرا عملکرد و وزن باردهی بالایی دارد.

نهال سیب استارکینگ دارای طول عمر اقتصادی و مفید 25 تا 30 سال است که عواملی مانند کیفیت خاک و آبیاری مناسب در افزایش ماندگاری اقتصادی آن نقش دارند.

• نهال سیب میراکل

پس از بالغ شدن، نهال های بلک میراکل توانایی تولید سیب های بزرگ، ترد و شاداب را دارند. آنها که به سیب سیاه هم مشهورند، دارای پوست نسبتا نازک و قرمز تیره ای هستند. این نهال ها معمولا در اواسط اردیبهشت شکوفا می شوند و یکی از گونه های دیرگل مناسب برای مناطقی با سرمای بهاری به شمار می روند. یکی از دلایل اصلی محبوبیت آنها، بازه زمانی میوه دهی است. نهال بلک میراکل تنها دو سال پس از کاشت شروع به تولید سیب می کند.

کشاورزان و باغداران با روش های مناسب کشت می توانند سالانه بیش از 100 تن سیب در هکتار برداشت کنند و سود اقتصادی خود را افزایش دهند. نهال های سیب بلک میراکل به طور کلی کوچک هستند اما در شرایط مساعد خاک، ارتفاع آنها به بیش از 3 متر می رسد. این نهال ها در آب و هوای سرد رشد می کنند. آنها دارای برگ های نسبتا ریز با رگه های سبز تیره برجسته هستند. طول عمر این نهال ها 65 سال است و تا 40 سال می تواند میوه دهد.

خرید نهال سیب پیوندی از رویال نهال

خرید نهال سیب:

شما می توانید نهال سیب تجاری را از نهالستان رویال نهال تهیه کنید. این نهالستان یکی از برترین پرورش دهنده های انواع نهال در کشور بوده و محصولاتی باکیفیت و باروری بالا عرضه می کند. همچنین آنها شما را در زمینه کشت و کوددهی مناسب برای افزایش باروری این نهال ها راهنمایی خواهند کرد. نهالستان رویال نهال در زمینه پرورش انواع نهال ها پیشرو بوده و محصولاتی منحصر به فرد دارد. برای اطلاعات بیشتر به سایت آنها مراجعه کنید.تنها یک تماس تلفنی با کارشناسان رویال نهال فاصله دارید.