grape seedlings

خرید نهال انگور

نهال انگور درختی با عمر طولانی است که در برخی مناطق جهان کاشته می شود. در ایران درختان انگور به طور گسترده کاشته می شوند. از نظر تولید انگور ، ایران در جهان هفتم ، ایتالیا ، چین قرار دارد و ایالات متحده هفتمین درخت در جهان است. آنها محصولات انگور دارند و نام علمی گیاه Vitis vinifera است. از نظر ، دانه ها و کشمش انگور بهترین نوع هستند. البته به دلیل درشت بودن دانه ها ، شکل انواع بذر بسیار زیباست. طول عمر یک درخت انگور به طور متوسط ​​75 تا 80 سال است. درخت انگور به 2 تا 3 ماه سرمای زمستان احتیاج دارد ، برای تأمین این تقاضا به دمای 7 تا 10 درجه سانتیگراد به مدت 2 تا 3 ماه نیاز دارد ، گیاه کوتاه و موج دار است و جلوی بعضی از برگها پیچک دارد. انواع دانه ای و بدون دانه وجود دارد. دیده می شود که این دو گونه قرمز ، سیاه ، زرد و تقریباً سبز هستند.

خرید نهال انگور اصلاح شده (نهال انگور پیوندی ، نهال انگور بذری ، نهال انگور خوشه ای) از نهالستان انگور رویال نهال ، قیمت نهال انگور در این نهالستان مناسب می باشد ، نهال های انگور این مجموعه در انواع متفاوت هستند (نهال انگور زود بازده ، نهال انگور دیر بازده ، نهال انگور میان رس ، نهال انگور زود رس ، نهال انگور دیر رس ، نهال انگور پایه بلند ، نهال انگور پر بازده ، نهال انگور یکساله ، نهال انگور دو ساله ، نهال انگور سه ساله ، نهال انگور وارداتی) و ... ، فروش نهال انگور در این نهالستان بدون هرگونه واسطه صورت میپذیرد ، بهترین نهال انگور از جمله (نهال انگور ترکمن 4 ، نهال انگور شرابی ، نهال انگور مویز) و ... در نهالستان رویال نهال تولید و عرضه میشود ، شما میتوانید از مشاوره رایگان این نهالستان در زمینه: کاشت نهال انگور ، هرس نهال انگور ، قلمه زدن نهال انگور ، احداث باغ انگور ، سمپاشی درخت انگور و ... بهرمند شوید ، جهت خرید اینترنتی بهترین ارقام نهال انگور با کارشناسان نهالستان در تماس باشید.

خرید نهال انگور رویال

خرید نهال انگور رویال (تولید اختصاصی نهالستان)

نهال انگور رویال رقم بسیار تجاری . میان رس . ترد و سفت . بسیار بازار پسند . مقاوم به کم آبی . طعم خیلی شیرین . باردهی از سال اول ( خود گرده افشان ).

خرید نهال انگور رویال

خرید نهال انگور ترکمن 4

خرید نهال انگور ترکمن4 (مویز)

نهال انگور ترکمن4 (مویز) رقم بسیار تجاری . میوه دیر رس . جهت خشکبار مویز . بسیار بازار پسند . بیدانه . مناسب تازه خوری . پر محصول . بسیار شیرین . مقاوم به کم آبی. این نهال انگور یکی از مناسب ترین انواع باغبانی است زیرا محصولات با کیفیتی تولید می کند. این نوع درخت انگور معمولاً برای تهیه کشمش استفاده می شود و البته گزینه مناسبی برای تهیه آب میوه است. به دلیل تولید زیاد میوه یکی از گونه های کمیاب و خاص است. میوه های این نهال ها بصورت انبوه در خوشه رشد می کنند و تقریباً دانه های سیاه بزرگی دارند و طعم دارند. این نهال های انگور واریته ای با اندازه متوسط ​​است و به طور کلی در اکثر کشورها کشت می شود. یکی از پر فروش ترین نهال های انگور در ایران است. عملکرد بسیار خوب این درخت انگور باعث شده باغداران بتوانند چنین رقمی را برای کاشت انتخاب کنند. این انگور فقط برای تهیه کشمش مویز استفاده می شود و دارای خواص درمانی بالایی است. با کاشت نهال انگور ، این رقم در بسیاری از مناطق ایران امکان پذیر است مقدمه ای برای خرید نهال انگور ، ترکمن: این نوع نهال انگور ؛ این گیاه به صورت خوشه رشد می کند و گل آذین ها از نظر اندازه طولانی هستند اما رنگدانه های این نوع سیاه و میوه ها از نظر اندازه متوسط ​​هستند. این رقم دارای هسته ای متراکم ، شیرین ، نرم و آبدار است. این یک رس متوسط ​​است که می توان در ماه اوت برداشت کرد. نهال انگور مقرون به صرفه است.

خرید نهال انگور ترکمن 4

خرید نهال انگور جوین

خرید نهال انگور جوین

نهال انگور جوین رقم بسیار تجاری . میوه میانرس . مناسب تازه خوری . بسیار بازار پسند . مناسب برای باغات تجاری. مقدمه ای برای خرید انواع نهال انگور جوین: این نوع نهال انگور یا انگور قرمز ریشه دار یکی دیگر از انواع نهال انگور بسیار قابل فروش به دلیل کیفیت بسیار بالا است. میوه های انگور جوین بزرگ و استوانه ای شکل ، به رنگ قرمز ، بافت دانه ها تقریبا نرم است. هم با آب باران و هم با آبیاری قابل پرورش است. برخی از کشاورزان این گیاه را یکی از بهترین نهال های انگور می نامند.

خرید نهال انگور جوین

خرید نهال انگور بیدانه قرمز

خرید نهال انگور بیدانه قرمز

نهال انگور بیدانه قرمز رقم بسیار تجاری . میوه مناسب خشکبار و کشمش . بسیار بازار پسند . مناسب تازه خوری . پر محصول. این نهال انگور از نظر عملکرد شبیه به رقم دیگر زرد است و تنها تفاوت در رنگدانه های آن است. این رقم کمتر از سرما و خشکسالی رنج می برد و باعث می شود در مناطقی که آب کمی دارند برای کشت مناسب باشد. این رقم انگور عملکرد مطلوبی دارد ، البته در این مناطق به روش آب باران کاشته می شود. دانه های رنگی انگور قرمز بدون دانه طعم بسیار شیرین و مطلوبی دارد و بازار خوبی دارد. یکی از قدیمی ترین و پر فروش ترین نهال های انگور در بازار ایران است. این رقم مقاومت خوبی در برابر سرما دارد ، اما برای مناطق سردسیر مناسب نیست. این نهال های انگور را می توان هم با آب باران و هم با آبیاری کاشت. انگور قرمز بدون دانه دارای میوه های قرمز متوسط ​​است و به دلیل بی دانه بودن در کشمش استفاده می شود. میوه این انگور را می توان در اواخر تابستان برداشت. این درخت انگور بیشترین رشد را در مناطقی با دمای معتدل تجربه می کند مقدمه ای برای خرید نهال انگور قرمز بدون هسته: انگور قرمز بدون دانه مانند خوشه های بی هسته زرد رشد می کند و دسته های آن دراز اما رنگارنگ هستند. دانه های این انگور قرمز و میوه ها از نظر اندازه متوسط ​​هستند. این نهال انگور دارای دانه های متراکم است ، طعم آن شیرین ، نرم و آبدار است. انگور قرمز بدون دانه از ارقام متوسطی است که می توان در اواسط ماه اوت برداشت کرد.

خرید نهال انگور بیدانه قرمز

خرید نهال انگور سفید بیدانه

خرید نهال انگور سفید بیدانه

نهال انگور سفید بیدانه رقم تجاری . میوه دیر رس . میوه مناسب خشکبار و کشمش . مناسب تازه خوری . مناسب برای شیره انگور. نهال انگور بیدانه سفید درختی برگریز است که به دلیل میوه های خوش رنگ و معطر طرفداران بسیاری دارد. نهال انگور مجاز بیدانه سفید را می توان در مناطق سرد ، نیمه سرد ، کوهستانی و معتدل کاشت و نکته مهم در کاشت درخت انگور بیدانه سفید این است که قطر و عمق سوراخ برای کاشت نهال های انگور بیدانه سفید حداقل x 80 80 80 باشد. گرفته شده. نهال انگور بیدانه سفید یکی از انواع تجاری در جهان است و تعداد محصولات انگور بیدانه سفید تجاری در هر کیلوگرم تقریباً 2 تا 4 دسته است. فواصل کاشت بهترین نهال های انگور بیدانه سفید که در زمین های غیر شیب دار و مسطح پیوند زده می شوند ، 3 * 3 متر کاشته می شوند و در صورت قطعه های شیب دار مستطیلی 3 * 2 مربع و 2.5 * 3.5 * و مناطق بادگیر می توان آن را تغییر داد. از ویژگی های متمایز بهترین نهال بیدانه سفید پیوند شده مقاومت نسبتاً خوب در برابر دیرگل و یخبندان بهاری است. لازم به ذکر است که باردهی شلیل جانبی است و برای باردهی مطلوب به تأخیر می افتد. از انواع مناسب گردو گرده افشان برای انگور استفاده می شود. ظاهر شد. بیش از 30 تن در هکتار میزان باروری درخت انگور دارای گواهینامه بیدانه سفید فواصل کاشت بیدانه سفید دارای ویژگی های 3 * 3 بیدانه سفید ویژگی های نهال انگور اواخر ماه مارس انگور گواهی شده بیدانه سفید شکوفا شده ، مطابق با آب و هوا منطقه آبیاری ، مه ، ژوئن هر 10 روز و ژوئیه ، آگوست ، سپتامبر ، اکتبر تعداد میوه های انگور مجاز بیدانه سفید به ازای هر کیلوگرم در روز 2 تا 4 قطعه کود انگور دارای گواهینامه بیدانه سفید 5 تن در هکتار هرس درخت انگور هرس شده در اواخر تابستان ، اواخر پاییز و اواخر زمستان هرس درختان انگور و بیماری های انگور هرس و انگورهای گواهی شده زنجیره و شپشه انگور از مهمترین بیماریهای انگور دارای تائید بیدانه سفید است. انگور دارای مجوز بیدانه سفید حداقل 30 ساله دارای ارتفاع درخت انگور بیدانه سفید دارای حدود 2 تا 10 متر خرید درخت انگور دارای گواهینامه بیدانه سفید

خرید نهال انگور سفید بیدانه

خرید نهال انگور تبرزه

خرید نهال انگور تبرزه

نهال انگور تبرزه رقم تجاری . میوه دیر رس . مناسب خشکبار و کشمش. بسیار بازار پسند . مناسب تازه خوری . پر محصول . خیلی شیرین.چنین نهال های انگور اغلب در تاکستان های آذربایجان غربی کاشته می شوند. انگور بزرگ و بلند است و دارای رنگ سفید تا زرد است. انگور تبرزه دانه دانه است و به رنگ قرمز عمیق نیز موجود است. این نوع انگور بسیار شیرین و خوشمزه است و به صورت تازه مصرف می شود. از طرفی به دلیل بزرگ بودن و طعم شیرین آن برای تولید کشمش بسیار مناسب است مقدمه ای برای خرید نهال انگور تبرزه: این نهال های انگور دارای ارزش تجاری و همچنین مصرف غذا و ارزش اقتصادی هستند. این انگور طعم بسیار دارد و زنگ سفید مایل به زرد دارد و انگورهای قرمز تبرزه نیز وجود دارد. موارد استفاده این انگور به صورت آب میوه ، غذای تازه است.

خرید نهال انگور تبرزه

خرید نهال انگور حسینی

خرید نهال انگور حسینی

نهال انگور حسینی رقم بسیار تجاری . میوه میان رس. مناسب تازه خوری . بسیار بازار پسند . سایز میوه درشت . خیلی شیرین. این نهال انگور از انواع متوسط ​​است و مقاومت خوبی در برابر سرما و خشکسالی دارد. این نوع نهال مدت هاست که مورد قبول و استقبال باغداران قرار گرفته و یکی از گونه های اقتصادی است. همچنین نقش مهمی در سودآوری دارد ، این رقم تا 100 سال عمر می کند. این درخت انگور بصورت خوشه ای رشد می کند و تقریباً دانه های سبز بزرگی دارد. همچنین بازار خوبی دارد ، می توان انگور لعل حسینی را در اواسط تیر ماه برداشت کرد. این نهال گزینه مناسبی برای مناطق معتدل است.این رقم تحمل نسبی به خشکی و سرما دارد. یکی از ارقام نهال انگور که میوه با کیفیت تولید می کند از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است و عمر مفید آن تا 100 سال است. این رقم دارای میوه های تقریباً بزرگ ، دانه ای و سبز بلند است. انگور لعل حسینی از جمله ارقام است. مقدمه ای برای خرید نهال انگور حسینی: این نهال انگور از انواع انگور دانه متوسط ​​است که طرفداران زیادی دارد. میوه های این رقم استوانه ای و بزرگ و به رنگ سبز مایل به زرد است. این نوع نهال انگور به مدت طولانی روی خوشه می ماند ، شکل خوشه مخروطی ، باریک و سست است ، انگور حسینی به صورت تجاری استفاده می شود و همچنین برای غذای تازه نیز استفاده می شود و یکی از انگورهای خانگی است.

خرید نهال انگور حسینی

خرید نهال انگور پیکامی

خرید نهال انگور پیکامی

نهال انگور پیکامی رقم بسیار تجاری . میوه میان رس . میوه مناسب خشکبار و کشمش . بسیار بازار پسند . مناسب تازه خوری . پر محصول. مقدمه ای بر خرید نهال انگور پیکامی: یکی از انواع نهال انگور. پیکامی یک نوع بدون دانه است که بیشتر برای تهیه کشمش استفاده می شود. انگور پیکامی سبز است ، مشابه انگور عسگری ، انگور پیکامی بزرگتر از عسگری است و یکی از مناسب ترین نهال های انگور برای صادرات است.

خرید نهال انگور پیکامی

خرید نهال انگور شرابی

خرید نهال انگور شرابی (سردشت)

نهال انگور شرابی (سردشت) میوه دیر رس . مقاوم به کم آبی . مناسب تازه خوری . بسیار شیرین .مناسب برای آبگیری . رقم بسیار تجاری. این نهال های انگور به دلیل دارا بودن بازار فروش با کیفیت بسیار بالا و مناسب ، در زمره انواع تجاری و اقتصادی قرار گرفته اند. این رقم انگور قدرت باردهی بالایی دارد و مورد استقبال باغداران قرار می گیرد. از ویژگی های این رقم مقاومت خوب آن در برابر خشکی و کم آبی است. انگور سیاه سردشت مستعد آب گرفتگی ریشه است و هنگام آبیاری باید به آن توجه شود. برداشت این درخت دیرتر از سایر ارقام انجام می شود ، اواسط بهمن ماه زمان برداشت این رقم است. این نهال انگور یکی از انواع اقتصادی و تجاری با طول عمر 100 ساله است. این درخت می تواند تا 40 تن انگور در هکتار برداشت کند. این رقم مقاومت نسبی در برابر سرما و خشکسالی دارد و در خاکهای نفوذ پذیر رشد خوبی خواهد داشت. از این انگور بیشتر برای تهیه کشمش استفاده می شود و کشمش آن را کشمش نیز می نامند. قیمت این نوع نهال انگور نسبت به عملکرد آن بسیار پایین است.

خرید نهال انگور شرابی

خرید نهال انگور ماری

خرید نهال انگور ماری

نهال انگور ماری رقم تجاری . میوه میان رس . تازه خوری . استفاده در کشمش . حبه های این انگور دانه دار هستند. میوه این گونه نهال های انگور دانه ای و بیضی شکل است. رسیدن زودرس میوه های این نهال از مهمترین ویژگی هاست و رنگ آنها سفید مایل به زرد است. برگهای این نهال دارای سه قلمه است و از بهترین نهالهای انگور نیست. نوع اصلی مصرف این انگور غذای تازه است که در برخی موارد در تولید کشمش نیز استفاده می شود. نهال انگور ، ماری زانو دارای دسته های نسبتاً کوچک ، میوه های بیضی شکل ، دانه ای و سفید مایل به زرد است. برگهای نهال دارای سه قلمه بوده و از انگورهای اولیه محسوب می شوند. این انگورها به صورت تازه مصرف می شوند. از انگور به عنوان کشمش ماری نیز استفاده می شود. از این نوع انگور به شکل آب انگور یا آب انگور نیز استفاده می شود. قیمت نهال انگور ، این رقم نسبتاً اقتصادی نیست مقدمه خرید نهال انگور Diz ماری: این نهال انگور یکی از نهال های بومی ایران است. از ویژگی های میوه های نهال انگور ماری می توان به زود رسیدن ، اندازه میوه متوسط ​​، دانه دانه بودن ، رنگ مایل به زرد و میوه بیضی شکل اشاره کرد. بیشتر از آن به عنوان غذای تازه استفاده می شود. در بعضی موارد از انگور این نهال ها نیز برای تهیه کشمش استفاده می شود. اندازه دسته این نهال ها کم و پراکنده است.

خرید نهال انگور ماری

خرید نهال انگور فخری

خرید نهال انگور فخری

نهال انگور فخری رقم بسیار تجاری . میان رس . میوه مناسب خشکباری و کشمش . مناسب تازه خوری . ماندگاری بسیار بالا . بازار پسند. این نهال های انگور باید در آب و هوای نسبتاً گرم کاشته و در معرض آفتاب قرار گیرند. این رقم مقاومت خوبی در برابر سرما نشان می دهد. بهترین فصل رشد این نهال ها بهار و تابستان است. از میوه آن می توان به عنوان غذای تازه و مصرف روزانه استفاده کرد. قیمت این نهال های انگور در حدود محدوده قیمت مناسب نهال های انگور است مقدمه ای برای خرید نهال انگور فخری: انگور فخری نوع دیگر نهال انگور با کیفیت و شناخته شده ای است که منشا اصلی آن ایران است. از انگور فخری بیشتر برای تهیه کشمش استفاده می شود.این انگورها دارای دانه های نسبتاً درشت و دانه ای و به رنگ سبز یا زرد ، دانه هایی به شکل بیضی شکل و بزرگ هستند. انگور بسیار پربار و ماندگار است و در گروه ارقام اقتصادی نهال انگور است.

خرید نهال انگور فخری

خرید نهال انگور عسگری

خرید نهال انگور عسگری

نهال انگور عسگری رقم تجاری . زود رس . مناسب برای غوره و تازه خوری . حبه کشیده شکل هستند . قابلیت نگهداری ندارند. این رقم نهال انگور نیازی به توصیف ندارد زیرا یکی از انواع شناخته شده است و نام آشنایی است. مدت هاست که توسط باغبانان پذیرفته شده است. یکی از انواع مناسب برای تهیه کشمش انگور ، عسگری است. بذرهای این نهال تقریباً متوسط ​​و سبز رنگ بوده و شفافیت بیشتری نسبت به گونه های دیگر دارند. انگور عسگری یکی از انواع نور پسند است و در مناطق گرمسیر بسیار خوب رشد می کند. این تنوع نهال انگور بیشتر برای مصرف تازه مناسب است و باید توجه داشت که ماندگاری این رقم زیاد نیست. یکی از انواع نهال انگور. انگور با کیفیت بالا در ایران عسگری است. این نوع علاوه بر اینکه تازه خورده می شود ، برای تهیه کشمش نیز مورد استفاده قرار می گیرد. چنین نهال هایی دارای رنگ و کشیدگی هستند و از انواع اولیه به حساب می آیند. این رقم با جذب گرما و نور خورشید امکان تکامل دانه های آن را فراهم می کند. کشت این رقم انگور برای مناطق گرمسیری مناسب است. قیمت نهال انگور؛ مقدمه ای برای خرید نهال انگور عسگری: انگور عسگری یکی از نهال های انگور شناخته شده و باکیفیت است که در بیشتر مناطق ایران کاشته می شود. این رقم انگور برای تهیه کشمش بسیار مناسب است. این انگور دارای میوه های سفید بلند است که بسیار آبدار و شیرین بوده و از انواع اولیه آن است که زودتر از انواع دیگر آزاد می شود. خرید نهال انگور از این رقم بسیار استقبال می شود.

خرید نهال انگور عسگری

خرید نهال انگور صاحبی

خرید نهال انگور صاحبی

نهال انگور صاحبی رقم بسیار تجاری . میوه دیر رس . میوه مناسب تازه خوری . بسیار بازار پسند . سایز میوه درشت . میوه بسیار ترد. این رقم انگور است. این یکی از گونه های مرغوب است و حساسیت بالاتری نسبت به انواع دیگر دارد. این رقم انگور به دلیل میوه های نازک پوست مستعد ترک خوردگی است. در هنگام برداشت باید دقت شود تا به تخمه ها آسیب نرسد. این رقم نهال انگور بهترین نوع برای تهیه کشمش و آبغوره است ، این رقم میوه های تقریباً درشت و فشرده ای دارد. دانه های آن سیاه و سفید و طعم شیرین است ، درخت انگور یکی از انواع نور پسند است. این رقم نهال انگور از انواع رس با کیفیت بالا و متوسط ​​است. انگور صاحبی به صورت خوشه ای میوه تولید می کند و میوه آن تقریباً بزرگ و دانه ای است. انگور صاحبی پوست بسیار نازکی دارد و باید مراقب باشید تا هنگام چیدن میوه از ترک خوردگی و آسیب دیدن آن جلوگیری کنید. نور خورشید به رشد و رنگ آمیزی انگور کمک می کند. درخت انگور معمولاً به نور خورشید نیاز دارد مقدمه ای در مورد خرید نهال انگور صاحبی: نهال انگور صاحبی یکی از مناسب ترین نهال انگور برای مناطق سرد و نیمه سرد است.این نهال های انگور در دو رنگ قرمز و سفید موجود است. طعم هر دو نوع عالی است و نوع سفید آن نه تنها تازه است بلکه برای کشمش نیز مناسب است دانه های انگور قرمز برای خوردن تازه نیز مناسب هستند. پوست دانه ها نازک است.

خرید نهال انگور صاحبی

خرید نهال انگور شاهرودی

خرید نهال انگور شاهرودی

نهال انگور شاهرودی رقم تجاری . میان رس . اندازه حبه متوسط . سازگاری مناسبی با خشکی . آهک و سفیدک دارد. انگور شاهرودی: این انگور دارای دانه ، بذرهای بیضی شکل ، دیررس و صورتی مایل به زرد است.

خرید نهال انگور شاهرودی

خرید نهال انگور لعل

خرید نهال انگور لعل

نهال انگور لعل رقم بسیار تجاری . دیر رس . میوه بسیار درشت . بسیار بازار پسند و تجای . مناسب برای شخصی کاری و تجاری. این کشت انگور یک کشت متوسط ​​است و مقاومت خوبی در برابر سرما و خشکسالی دارد. این نوع نهال مدت هاست که مورد توجه و استقبال باغداران قرار گرفته و یکی از گونه های اقتصادی است. همچنین نقش مهمی در سودآوری دارد ، این رقم 100 سال طول می کشد. این درخت انگور به صورت دسته ای رشد می کند و تقریباً دارای دانه های سبز بزرگ است. همچنین بازار خوبی دارد ، انگور قرمز حسینی را می توان در اواسط تیر ماه برداشت کرد. این جوانه برای مناطق معتدل انتخاب خوبی است. این محصول تحمل مشابه خشکی و سرما را دارد. یکی از انواع کاشت های انگور اقتصادی است که میوه های با کیفیت تولید می کند و تا 100 سال عمر مفید دارد. این پرورش دهنده توت های سبز تقریباً درشت ، دانه ای و بلند دارد. انگور قرمز حسینی در گروه کشت اواسط خاک قرار دارد. معرفی خرید دانه انگور قرمز: این نوع هسته انگور به انار سفید و قرمز تقسیم می شود که هر دو از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند. اندازه انگور انار تقریباً بزرگ ، گرد و قرمز است. طول هر خوشه تقریباً 21 سانتی متر است. این رقم انگور در دسته ارقام دیررس با سایر ارقام مقایسه می شود. به عنوان بهترین کاشت انگور شناخته می شود.

خرید نهال انگور لعل

خرید نهال انگور ریش بابا

خرید نهال انگور ریش بابا

نهال انگور ریش بابا رقم تجاری . میان رس . قابلیت نگهداری عالی . شکل حبه بیضی شکل . لکه های قهوه ای رنگ. این نهال یکی از انواع اقتصادی و با کیفیت بالا است که با توجه به انواع مختلف نهال انگور تفاوت دارد. از مهمترین ویژگی های این رقم انگور کیفیت بالا و قدرت باردهی بالای آن است. ویژگی دیگر این رقم در مقایسه با سایر ارقام ماندگاری بالای آن است. این گونه درخت انگور را می توان برای مدت چند ماه ذخیره کرد بدون اینکه طعم و کیفیت آن را کم کند. انگور ریش بابا میوه ای شیرین و بزرگ دارد و برای خوردن تازه مناسب تر است. این نهال انگور بومی ایران است و مقاومت میوه آن یکی از ارقام بسیار مرغوب است. یکی از ویژگی های آن در مقایسه با سایر ارقام دوام آن است. این درخت انگور دارای میوه های بیضی شکل و دانه ای در دو رنگ سفید و قرمز است و پوست آن تقریباً ضخیم است. طعم این انگور بسیار شیرین و دلپذیر است و برای غذای تازه استفاده می شود مقدمه ای برای خرید نهال انگور ریش بابا: این نوع نهال انگور بصورت مخروطی رشد کرده و فشرده است. رنگ میوه ها سبز است و روی آنها لکه های قهوه ای وجود دارد ، پوست میوه ها ضخیم تر از انواع دیگر است. قبل از خرید نهال انگور ، از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. نهال انگور ریش بابا دارای طول عمر بسیار طولانی و عملکرد بسیار خوبی است.این رقم در زمان برداشت دیررس و مهر و موم می شود.

خرید نهال انگور ریش بابا

خرید نهال انگور خلیلی

خرید نهال انگور خلیلی

نهال انگور خلیلی رقم بسیار تجاری . میوه زود رس . مناسب برای کشمش و آبمیوه گیری . شیرین و آبدار. مقدمه ای برای خرید نهال انگور خلیلی: این رقم نهال انگور یکی از نهال های انگور شناخته شده و اقتصادی است. دارای میوه های سبز روشن متوسط ​​و طعم آن بسیار مطبوع است. این رقم انگور اولیه ترین انگوری است که به بازار عرضه می شود ، بهترین نوع آن برای تهیه آب میوه مناسب است. مقاومت خوبی در برابر سرما و خشکسالی دارد و طول عمر آن 100 سال است. میزان تولید 30 تن در هکتار است.

خرید نهال انگور خلیلی

خرید نهال انگور شاهانی 2

خرید نهال انگور شاهانی 2

نهال انگور شاهانی 2 رقم تجاری . میان رس . برای تازه خوری و شیره گیری . مناسب جهت کشت در اکثر مناطق ایران. مقدمه ای برای خرید نهال انگور شاهانی: این نهال انگور یا رقم شانی یکی دیگر از انواع انگور است که در ایران کشت می شود. این رقم دارای میوه های قرمز و دانه های سیاه و دانه های گرد است که طعم آن بسیار مطبوع است. البته از انگور سلطنتی برای تولید آب میوه در صنایع تبدیلی نیز استفاده می شود میوه این نهال انگور در ایران بسیار محبوب است زیرا از کیفیت بالایی برخوردار است و در بسیاری از مناطق ایران قابل پرورش است.

خرید نهال انگور شاهانی 2

خرید نهال انگور شاهانی 4

خرید نهال انگور شاهانی 4

نهال انگور شاهانی 4 رقم تجاری . میان رس . مناسب برای تازه خوری و شیره گیری . قابلیت نگه داری . پر محصول . زود بازده . قابلیت نگهداری. مقدمه ای برای خرید نهال انگور شاهانی: این رقم نهال انگور یا شانی یکی دیگر از انواع انگور است که در ایران کشت می شود. این رقم حاوی توت قرمز ، دانه های سیاه و گرد است که طعم بسیار مطبوعی دارد. البته از انگور سلطنتی در صنایع پایین دستی برای تولید آب میوه نیز استفاده می شود و میوه های این نهال انگور در ایران بسیار محبوب است زیرا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در بیشتر مناطق ایران قابل پرورش است.

خرید نهال انگور شاهانی 4

خرید نهال انگور شانی

خرید نهال انگور شانی

نهال انگور شانی رقم تجاری . میان رس . میوه مناسب آبغوره . بسیار بازار پسند . مناسب تازه خوری . پر محصول. مقدمه ای برای خرید دانه های انگور شاهانی: این پیوند انگور یا کشت شانی یکی دیگر از محصولات انگور کشت شده در ایران است. این پرورش دهنده توت قرمز و دانه های سیاه و گل دارد که بسیار دلپذیر به نظر می رسد. البته از انگور سلطنتی در صنایع تبدیلی برای تهیه آب میوه نیز استفاده می شود. میوه این هسته انگور در ایران بسیار محبوب است زیرا از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و در اکثر مناطق ایران قابل پرورش است.

خرید نهال انگور شانی

خرید نهال انگور کندوری

خرید نهال انگور کندری

نهال انگور کندری رقم بسیار تجاری . میوه میان رس و شیرین . مناسب برای تازه خوری و آبغوره گیری . بازار پسند . سایز درشت.نهال انگور کندری یک درخت برگریز معروف است که به دلیل میوه های خوش رنگ و معطر طرفداران بسیاری دارد. گیاهان انگور کندری مجاز را می توان در مناطق سرد ، نیمه سرد ، کوهستانی و معتدل کاشت و نکته مهم در کاشت درختان انگور کندری این است که عمق سوراخ و قطر کاشت انگور کندری حداقل 80 باشد. * باید 80 باشد. 80 در نظر گرفته شده است. دانه های انگور کندری یکی از کشت های تجاری در جهان است و در هر کیلوگرم حدود 2 تا 4 خوشه محصولات انگور تجاری وجود دارد. فاصله کاشت انگورهای ریز پیوند زده شده در زمین های غیر شیبدار و مسطح در 3 * 3 متر کاشته می شود و می تواند به صورت مستطیل 3 - 2 مربع و 2.5 * 3.5 به زمین های شیب دار و مناطق بادگیر تبدیل شود. است. از ویژگی های معمول بهترین نهال های انگور کندری پیوند شده ، دیرگل بودن و مقاومت نسبتاً خوب در برابر سرمازدگی بهاره است. قابل ذکر است که میوه شهد به صورت جانبی عمل می کند و برای باردهی مطلوب به تأخیر می افتد. انگور کندری ، برای کشت گردوی گرده افشانی شده. به درستی استفاده می شود

خرید نهال انگور کندری

خرید نهال انگور قزل اوزوم

خرید نهال انگور قزل اوزوم

نهال انگور قزل اوزوم رقم بسیار تجاری . دیر رس (اواسط مهرماه) . مناسب تازه خوری . کشمش . آبمیوه و آبغوره . بازار پسند. این مزارع انگور یکی از گونه های تجاری و با کیفیت با عملکرد بسیار خوب است. یکی از ویژگی های این نهال انگور در مقایسه با سایر ارقام ، قدرت رشد این رقم است. این رقم انگور در دو رنگ قرمز و بنفش تیره موجود است ، هر دو طعم بسیار خوب و مرغوبی دارند. این به آنها فروش خوبی می دهد. همچنین لازم به ذکر است که قیمت گیاه انگور مناسب است. انگور قزل اوزومA یکی از نژادهای با کیفیتی است که قدرت رشد خوبی دارد به طوری که کاشت برگ های زیادی همراه با کاشت خواهد داشت. این انگور توت دانه ای و بیضی دارد و رنگ آن قرمز یا بنفش تیره است. یکی از ویژگی های این کشت دوام آن در مقایسه با انواع مختلف گیاهان انگور است.

خرید نهال انگور قزل اوزوم

خرید نهال انگور یاقوتی

خرید نهال انگور یاقوتی

نهال انگور یاقوتی رقم تجاری . رقم بسیار زود رس . مناسب برای مناطق گرمسیری . جزو زود رس ترین ارقام بازار ایران میباشد. مدت هاست که این گونه نهال انگور مورد توجه باغداران بوده و همیشه کاشته می شده است. از نظر طعم و کیفیت آن به عنوان یکی از بهترین نهال های انگور انتخاب شد. این انگور در گروه ارقام اقتصادی است و تا 100 سال عمر مفید دارد. این درخت در برابر خشکی و سرما مقاوم است ، مکانهای خیلی سرد به ریشه و بافت نهال آسیب می رساند. خوشه های انگور یاقوتی دارای دانه های ریز و کم حجم هستند و فقط برای مصرف تازه استفاده می شوند. این رقم نهال انگور یکی از انواع اولیه و محبوب است. این انگور اولین رقمی است که به بازار عرضه می شود و کیفیت آن نیز بسیار خوب است. عمر اقتصادی انگور یاقوتی 100 سال است و از نظر تحمل به خشکی یک نوع نیمه متحمل محسوب می شود. میوه های کوچک این درخت انگور فشرده و بدون دانه است. یکی از بهترین انواع نهال انگور در ایران است. مقدمه خرید انگور یاقوتی: این رقم نهال انگور در ایران بومی است و منشا اصلی آن استان سیستان و بلوچستان است. این درخت انگور دارای میوه ها و رنگ های کوچک بدون دانه و متراکم است. میوه ها قرمز است. این رقم یکی از اولین واریته های بسیار بازاریابی و محبوب است که زودتر از سایر ارقام آزاد می شود و به عنوان یکی از بهترین نهال های انگور در ایران شناخته می شود.

خرید نهال انگور یاقوتی

خرید نهال انگور مون دراپ پیوندی

خرید نهال انگور موندراپ پیوندی (وارداتی)

نهال انگور موندراپ پیوندی (وارداتی) رقم بسیار تجاری . میوه دیر رس . سایز میوه درشت و کشیده . از کمیاب ترین گونه های انگور دنیا . خشکباری عالی . گران ترین رقم انگور در دنیا. نهال انگور موندراپ یا بلک ویلیام که با نام سوییت شاپر نیز شناخته می شود ، یکی از انواع انگور بسیار خاص و کمیاب است که در نهالستان های بنفش نهال رسول بابایی رشد می کند. خوشبختانه نهال انگور بلک ویلیام چندین سال است که در نهالستان های ایران کشت و پرورش داده می شود ، انگور موندراپ که با نام بلک ویلیام یا سوییت شاپر نیز شناخته می شود ، یک نوع انگور بسیار منحصر به فرد و کمیاب است که مدتی است وارد کشور می شود. برخی از نهالستان ها در کشور کاشته و رشد می کنند مشخصات و ویژگی های انگور موندراپ مهمترین ویژگی انگور موندراپ شکل متفاوت و خاص آنهاست. رنگ آن آبی مایل به آبی است ، دانه های انگور بزرگ و گاهی اندازه متوسط ​​دارند ، بندرت در اندازه های کوچک دیده می شوند. میوه آن از نظر شکل مستطیل یا لوله ای است رنگ این انگور در نگاه اول سبز است و در معرض آفتاب کم کم آبی-آبی می شود از دیگر ویژگی های این رقم بی دانه بودن آن است. طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است ، شکل متمایز ، طعم و رایحه نسبتاً شیرین آن را از سایر انواع انگور متفاوت و خاص کرده است. توجه: انگور موندراپ ارزش غذایی بالایی دارد و سرشار از ویتامین های مختلف مانند A ، K و C است ، این انگور همچنین منبع خوبی از منگنز ، فلاونوئیدها و آنتی اکسیدان های بدن است. موندراپ گاهی ماه (به معنای ماه) نامیده می شود و در اصل توسط کشاورزی آمریکا تولید شده است. توجه: انگور موندراپ ارزش غذایی بالایی دارد و سرشار از ویتامین های مختلف مانند A ، K و C است ، علاوه بر این ، این انگور منبع خوبی از منگنز ، فلاونوئیدها و آنتی اکسیدان های ضروری برای بدن است.

خرید نهال انگور مون دراپ پیوندی

خرید نهال انگور ازبک

خرید نهال انگور ازبک

نهال انگور ازبک رقم بسیار تجاری . میوه دیر رس . مناسب جهت مویز . بسیار بازار پسند . وارداتی

خرید نهال انگور ازبک

خرید نهال انگور امپرور

خرید انگور امپرور

نهال انگور امپرور رقم بسیار تجاری . میوه میان رس . رنگ قرمز متمایل به بنفش . حبه های یکنواخت . بسیار بازار پسند . دارای محبوبیت خاص در بین مصرف کنندگان.

خرید نهال انگور امپرور

خرید نهال انگور کریسمون

خرید نهال انگور کریسمون

نهال انگور کریسمون رقم تجاری . میان رس و پیش رس . میوه مناسب تازه خوری . بسیار بازار پسند . سایز میوه درشت . مناسب آبغوره . این رقم نهال انگور میوه کم وزنی می دهد اما از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و در رده اواخر رقم قرار دارد. انگور کریسمون سیدلس دارای دسته های مخروطی و جمع و جور است. این نهال انگور نسبت به گونه های دیگر پوست ضخیم تری دارد و دارای بافت گوشتی محکم تری است. انگور کریسمون سیدلس طعم بسیار شیرین و مطلوبی دارد و برای خوردن تازه مناسب تر است. قیمت نهال انگور ، کریسمون نسبتاً مقرون به صرفه است. این ها انواع نهال انگور دیررس هستند و میوه های کوچک و سبک آنها بیضی شکل است. پوست درخت انگور نسبت به انواع دیگر پوست ضخیم تری دارد و گوشت آن سفت و محکم است. دمای مناسب کاشت این انگورها حدود 40 درجه سانتیگراد است. قیمت این نهال های انگور نسبتاً متوسط ​​تا سودآور است.

خرید نهال انگور کریسمون

خرید نهال انگور اندونزی

خرید نهال انگور اندونزی

نهال انگور اندونزی رقم تجاری . رقم میان رس . حبه درشت و شفاف . بازار پسند . مناسب برای تازه خوری . اندازه حبه درشت.

خرید نهال انگور اندونزی

خرید نهال انگور دلاورا

خرید نهال انگور دلاورا

نهال انگور دلاورا رقم بسیار تجاری . میوه دیر رس . انگور معطر . با خوشه های کوچک با تراکم کم . مناسب برای تازه خوری . بازار پسند.

خرید نهال انگور دلاورا

خرید نهال انگور کریمسون سیدلس

خرید نهال انگور کریمسون سیدلس (رقم بسیار تجاری)

نهال انگور کریمسون سیدلس (رقم بسیار تجاری) میوه دیر رس . بیدانه . حبه های چهار گرمی به رنگ قرمز مایل به صورتی . مهم ترین رقم انگور کالیفرنیا بحساب می آید. این تنوع نهال انگور میوه هایی تولید می کند که وزن کمی دارند ، اما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و در گروه انواع دیررس قرار می گیرند. انگور کریسمون سیدلس دارای خوشه های مخروطی و جمع و جور است. پوست انگور نسبت به انواع دیگر پوست ضخیم تری دارد و بافت گوشتی آن سفت و محکم است. طعم انگور کریسمون سیدلس بسیار شیرین و مطلوب تر است و بیشتر برای غذای تازه مناسب است. قیمت نهال انگور نسبتاً اقتصادی است.

خرید نهال انگور کریمسون سیدلس

خرید نهال انگور کالمریا

خرید نهال انگور کالمریا

نهال کالمریا رقم تجاری . میوه دیر رس. قابلیت نگه داری و حمل و نقل مدت دار . با خوشه های بزرگ و سایز درشت حبه های انگور

خرید نهال انگور کالمریا

خرید نهال انگور فیلم سیدلس

خرید نهال انگور فیلم سیدلس

نهال انگور فیلم سیدلس میوه زود رس . میوه درشت تر از یاقوتی . بسیار بازار پسند . مناسب برای کشت تجاری و شیره . کشمش . بی هسته . وارداتی.مقدمه ای در مورد خرید نهال انگور فیلم سیدلس: این نوع نهال انگور توت و از انواع اولیه آن است که توت قرمز کوچک دارد. توت این نهال انگور دارای بافتی بسیار نرم و آبدار است. گروه هایی از نهال های انگور مخروطی شکل بوده و رشد متوسطی دارند. این تنوع نهال انگور گزینه مناسبی برای مناطق گرمسیری و معتدل است و قیمت نهال انگور این رقم نسبتاً مطلوب است. این نهال یکی از ارقامی است که در برابر سرما و خشکی مقاوم است و کشت آن برای مناطق نیمه سرد مناسب است. این درخت انگور یک رقم اقتصادی 100 ساله است. انگور آن از اواسط مهر قابل برداشت است و ماندگاری بالایی دارد. قیمت نهال انگور ، در گروه نهال های نسبتاً گران قرار دارد. این درخت انگور یکی از گونه های اقتصادی 100 ساله است. این نوع نهال انگور یکی از با کیفیت ترین انواع تجاری است که مورد توجه و استقبال باغداران قرار گرفته است. مقاومت به سرما در چنین شکلی زیاد است و باعث شده که کشت آن در مناطق سرد و نیمه سرد به خوبی کار کند. این نوع نهال ها در مقایسه با انواع دیگر بوی بسیار خوبی دارند و همچنین طعم دارند. یکی از بهترین نهال های انگور است.

خرید نهال انگور فیلم سیدلس

خرید نهال انگور ویکتوریا

خرید نهال انگور ویکتوریا

نهال انگور انگور ویکتوریا رقم تجاری . میوه میان رس . میوه مناسب جهت تازه خوری . بسیار بازار پسند . رقم تجاری . سایز میوه درشت . مناسب آبغوره . وارداتی.

خرید نهال انگور ویکتوریا

خرید نهال انگور ویتیس

خرید نهال انگور ویتیس

نهال انگور انگور ویتیس رقم تجاری . میان رس . خوشه های بزرگ . با حبه های گرد و سیاه . بسیار بازار پسند.

خرید نهال انگور ویتیس

خرید نهال انگور لابروسکا

خرید نهال انگور لابروسکا

نهال انگور لابروسکا رقم بسیار تجاری . میوه میان رس . با طعم و عطر خاص . برگ های نهال دارای پرز میباشند . بسیار خاص و کمیاب. این انگور دارای دسته های کوچک ، میوه های گرد ، دانه ها ، دیررس و سیاه رنگ است. این رقم با نام انگور ژله ای نیز شناخته می شود ، زیرا پوست به راحتی از گوشت جدا می شود ، طعم خاصی دارد ، برگها تقریباً معطر هستند و از سبزیجات ، آب میوه و ژله تازه استفاده می شود. این گونه تا 25- درجه سانتیگراد مقاوم است و بنابراین در مناطق سردسیر کانادا ، سیبری و ژاپن رشد می کند. باردهی با برش و پیوند امکان پذیر است. درختچه های این گونه با اتومبیل در جنگل های شمال ایران یافت می شوند.

خرید نهال انگور لابروسکا

خرید نهال انگور شامپاین

خرید نهال انگور شامپاین

نهال انگور شامپاین رقم بسیار تجاری . میوه دیر رس . بسیار معطر و با طعم خاص . بازار پسند . جزو ارقام خاص و کمیاب . مناسب برای باغات شخصی و تجاری . وارداتی. این نهال انگور بومی فرانسه است و یکی از انواع بسیار باکیفیت اما بسیار خاص است و بازار خوبی دارد. این انگور به صورت خوشه ای رشد می کند و بذر قرمز نسبتاً بزرگی تولید می کند. این درخت انگور بی هسته است و بیشتر برای تهیه آب میوه و غذای تازه استفاده می شود. طعم انگور شامپاین شیرین و مطلوب است و از نظر اقتصادی استفاده می شود. یکی از بهترین انواع نهال انگور در بازار ایران است. یکی از انواع نهال انگور شامپاین است که می توان آن را از نوع خاص و کمیاب دانست. منبع اصلی این نهال های انگور فرانسه است. این درخت انگور به صورت خوشه ای تولید می کند ، که بسیار خوب و همچنین کیفیت طعم است. این انگور علاوه بر خوردن انگور تازه گزینه خوبی برای تهیه آب میوه و کشمش نیز هست. قیمت نهال انگور در دسته های بسیار ارزان قیمت قرار دارد.

خرید نهال انگور شامپاین

خرید نهال انگور ژاپنی

خرید نهال انگور ژاپنی ( پیوندی و وارداتی)

نهال انگور ژاپنی ( پیوندی و وارداتی) رقم بسیار تجاری . انگور زود رس . سایز میوه درشت . با طعم خاص و کمیاب . بسیار بازار پسند و پر بار. انگور ژاپنی یک گیاه چند ساله است که طول آن دو متر است. این گیاه شاخه های چوبی دارد و ساقه مرکزی ندارد. برگهای آن معطر و به رنگ سبز تیره است و به صورت جفت یا خوشه روی شاخه های بلند گیاه ظاهر می شود. گلهای سفید مایل به سبز که در بهار از محور خوشه آویزان شده اند ، بعداً به میوه ارغوانی تیره انگور ژاپنی تبدیل می شوند.

خرید نهال انگور ژاپنی

خرید نهال انگور تامپسون سیدلس

خرید نهال انگور تامسون سیدلس

نهال انگور تامسون سیدلس رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط مرداد ماه . دارای حبه های 4 گرمی که کشمش بدست آمده از این رقم برای صادرات استفاده میشود. ویژگی های گیاه انگور بیدانه تامسون: نهال انگور بیدانه تامسون گیاه قوی با شاخه های سبز ضخیم و دسته های بزرگ انگور ویژگی های گیاه انگور بیدانه تامسون: گیاه انگور تامسون با میوه بدون هسته سبز روشن در اندازه متوسط ​​، ترد و خوشمزه و به صورت دسته ای شیرین این بزرگ است.

خرید نهال انگور تامسون سیدلس

خرید نهال انگور پرنس

خرید نهال انگور پرنس

نهال انگور پرنس رقم تجاری . میوه میان رس . با ظاهری زیبا . بازار پسند . ماندگاری بالا.

خرید نهال انگور پرنس

خرید نهال انگور پرلت

خرید نهال انگور پرلت

نهال انگور پرلت رقم تجاری . زود رس . مقاومت در برابر آقتاب سوختگی . اندازه حبه متوسط . بیدانه . این رقم در شرایط اب و هوایی شهر ارومیه در اواسط مرداد ماه به عمل می آید. این رقم انگور بومی فرانسه محسوب می شود و می توان آن را در ایران کشت کرد. این نهال های انگور رشد قویتری نسبت به انواع دیگر دارند و خیلی زود میوه می دهند. عملکرد زیاد این رقم انگور باعث شده است که مورد استقبال بیشتر باغداران قرار گیرد. انگور مروارید دانه های زرد تقریباً بزرگ و شدیدی دارد و طعم آن بسیار شیرین و دلپذیر است. این رقم بهترین نهال انگور برای کشمش محسوب می شود زیرا میوه های آن بی هسته و آجیل ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این انگور مخصوص فرانسه است و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. این نوع نهال انگور بسیار رسیده و بسیار پربار است و مقاومت خوبی در برابر گرما دارد. این رقم دارای خوشه های متوسط ​​تا بزرگ است و بذرها فشرده شده و دارای میوه های متوسط ​​تا گرد هستند. البته این انگور به دلیل بی دانه بودن برای خشک شدن نیز مناسب است. درخت انگور ، پرلیت از مدت ها پیش مورد استقبال باغداران قرار گرفته است مقدمه خرید نهال انگور پرلیت: این نوع نهال انگور یکی از گونه های شناخته شده و با کیفیت در ایران است. این انگور به سرعت رشد می کند و میوه آن هر ساله مطلوبتر می شود.این نهال انگور در خاکهای زهکش شده عملکرد خوبی دارد و نسبتاً به سرما مقاوم است.این انگور از سایر ارقام انگور دیرتر است

خرید نهال انگور پرلت

خرید نهال انگور بلک سیدلس

خرید نهال انگور بلک سیدلس (وارداتی)

نهال انگور بلک سیدلس (وارداتی) میوه دیر رس . مناسب جهت مویز . بسیار بازار پسند . رقم تجاری و خاص. این نوع نهال های انگور در دسته ارقام تجاری قرار دارند و به دلیل عملکرد و کیفیت بسیار خوب میوه هایشان بازار خوبی دارند. دانه های این درخت انگور تقریباً درشت و به رنگ سیاه است و طعم بسیار شیرین و خاصی دارد. از این نوع نهال علاوه بر تازه خوردن آن ، برای تهیه کشمش نیز استفاده می شود. این نهال انگور گزینه خوبی برای باغداری است زیرا رقمی اقتصادی است و طول عمر آن 100 سال است. انگور بلک سیدلس را می توان در اواسط سپتامبر برداشت کرد. از میوه این نهال انگور بیشتر در تولید کشمش استفاده می شود. این یکی از ارقام تجاری نهال انگور است که هنوز در ایران شناخته نشده است. انگور بلک سیدلس تقریباً میوه های سیاه بزرگ و بدون دانه دارد. نقش موثری در سودآوری اقتصادی دارد و یکی از نهال های انگور با طول عمر 100 سال است. درخت انگور بلک سیدلس بسیار بزرگ و گسترده است.

خرید نهال انگور بلک سیدلس

خرید نهال انگور لاو لاو (پیوندی)(وارداتی

خرید نهال انگور لاو لاو (پیوندی)(وارداتی)

نهال انگور لاو لاو (پیوندی)(وارداتی) رقم بسیار تجاری . میوه زود رس .سیاه رنگ با سایز درشت . بسیار پر بار . بازار پسند .بسیار شیرین با گوشت قرمز رنگ.

خرید نهال انگور لاو لاو

خرید نهال انگور شمشیری (پیوندی)(وارداتی)

خرید نهال انگور شمشیری (پیوندی)(وارداتی)

نهال انگور شمشیری (پیوندی)(وارداتی) رقم تجاری . رقم دیر رس . میوه کشیده شکل معروف به انگشت جادوگر . رقم پربار . بسیار بازار پسند. این نوع نهال انگور مانند برخی از انواع بسیار خاص و نادر است و از کیفیت و طعم بسیار خوبی برخوردار است. دلیل نامگذاری چنین رقمی شمشیری به دلیل شکل بلند و نوک تیز دانه های آن است. طعم این انگور بسیار خوب است و میوه های آن سیاه رنگ است و بیشتر برای غذای تازه استفاده می شود. این نوع درخت انگور در مناطق معتدل بهترین رشد را خواهد داشت زیرا سرما و گرمای زیاد به بافت و ریشه نهال آسیب می رساند. این نهال انگور یکی از گونه های بسیار خاص و کمیاب است که از لحاظ ظاهری نیز جذاب است. میوه آن دانه های بلند و نوک تیز دارد ، بنابراین به انگور شمشیری معروف است. این درخت انگور دارای دانه های بنفش یا سیاه دانه ای است و برای خوردن تازه مناسب تر است. این نوع کاشت نهال انگور برای مناطق معتدل مناسب بوده و میوه های با کیفیت تولید می کند.این رقم نهال انگور سفید شمشیری است: نوع دیگر نهال انگور خاص و کمیاب انگور شمشیری است.این رقم در دو رنگ شمشیریA سفید و شمشیری سیاه موجود است. جذاب ترین جنبه این تاک شکل ظاهری آن است. انگور سفید شمشیری دارای دانه های درشت و کشیده با نوک کمی باریک تر است ، دانه ها به صورت خوشه ای و متراکم رشد می کنند.

خرید نهال انگور شمشیری

خرید نهال انگور رد گلوب

خرید نهال انگور رد گلوب (پیوندی-وارداتی)(پیشنهاد ویژه نهالستان)

نهال انگور رد گلوب (پیوندی-وارداتی)(پیشنهاد ویژه نهالستان) رقم بسیار تجاری . میوه میان رس . میوه بسیار درشت . بسیار بازار پسند . رقم خاص و کمیاب. ماندگاری بالا در سردخانه . مناسب جهت کشت گلخانه ای. این رقم نهال انگور یکی از انواع تجاری و کمیاب است که می توان در ایران کشت کرد. این انگور نقش موثری در سودآوری اقتصادی دارد ، بنابراین باغداران از چنین رقمی استقبال می کنند. رد گلوب میوه ای بزرگ و قرمز است که از ترشی و تشکیل شده است. میوه این انگور میوه های دانه دار و بدون دانه با بافتی سفت تولید می کند. این درخت انگور در مقایسه با انواع دیگر پوست بسیار نازکی دارد اما مقاومت بسیار خوبی در برابر ترک خوردگی دارد. این نوع نهال انگور یکی از محبوب ترین و تجاری ترین انواع با کیفیت بسیار خوب در جهان محسوب می شود. این رقم انگور دارای میوه های قرمز بزرگ است و در تولید میوه اقتصادی و تجاری نقش فعالی دارد. این باعث می شود باغداران از نظر اقتصادی بسیار سودآور باشند. این رقم توت با دانه تولید می کند. پوسته ای نازک به رنگ قرمز دارد ، اما گوشت آن بافت تقریباً سفت تری دارد. یکی از بهترین نهال های انگور در ایران مقدمه ای برای خرید نهال انگور رد گلوب: این نهال انگور یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین انواع در جهان است ، این رقم بومی باغ های ایالات متحده و کالیفرنیا است. به طور گسترده ای رشد می کند. این درخت انگور عملکرد بسیار خوبی دارد و از انواع تجاری محسوب می شود. میوه های این رقم انگورهای بزرگ و آبدار است که طعم بسیار شیرین و آبداری دارند و مطلوب هستند. رنگدانه ها قرمز و پوست بسیار نازک است.

خرید نهال انگور رد گلوب

مجوز تولید نهال

قیمت نهال انگور چقدر است!؟

قیمت نهال انگور به عوامل زیادی مرتبط می باشد، حدود قیمت نهال انگور از 10 هزار تومان آغاز و در ارقام وارداتی تا 120 هزار تومان در نوسان می باشد، قیمت نهال انگور به صورت خرده ۵۰ الی ۲۰۰ اصله به قیمت روز و بدون تخفیف عرضه میگردد ، به صورت عمده ۲۰۰ الی ۵۰۰ اصله نهال انگور با ۱۰ درصد تخفیف و همچنین ۵۰۰ اصله نهال انگور به بالا با قیمت توافقی به فروش می رسد ، قیمت روز نهال انگور را از کارشناسان رویال نهال بپرسید.

پرفروش ترین و پر طرفدارترین نهال انگور کدامند!؟

بهترین ، پر فروشترین و پر طرفدارترین نهال انگور در کشور نهال انگور رویال ، نهال انگور ترکمن 4 ، نهال انگور مویز و در ارقام خارجی نهال انگور مون دراپ پیوندی ، نهال انگور ازبک ، نهال انگور شامپاین و ... می باشد ، جهت اطلاع از بهترین نهال انگور  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بهترین فصل کاشت نهال انگور چه موقع است!؟

بهترین زمان برای کاشت نهال انگور از اواسط پاییز شروع و نهایت تا پایان زمستان می باشد ، چون در این زمان ریشه های نهال های انگور در خواب هستند، و فصل بهار از خواب بیدار می شوند و در اواسط مرداد ماه زمان رسیدن نهال انگور می باشد.

بهترین نهال انگور برای مناطق سردسیری، گرمسیری و معتدل!؟

بهترین نهال انگور برای مناطق سردسیری و معتدل انواع ارقام نهال انگور از جمله: نهال انگور رویال ، نهال انگور مویز ، نهال انگور شرابی ، نهال انگور مون دراپ و ... می باشد.

سود نهال انگور چقدر است!؟

سود نهال انگور متفاوت است ، اما میتوان گفت سود کاشت نهال انگور تا برداشت آن برابر با قیمت دلار می باشد.

معرفی نهال های دیگر نهالستان!؟

کاشت انگور

مراحل رشد نهال بادام:

-بستر سازی
-تهیه نهال با کیفیت بالا
-گودال خوب برای کاشت قلمه و نهال ایجاد کنید
-آبیاری مناسب و به موقع
-هرس را هرس کرده و اصلاح کنید
-شرایط کافی برای تهیه انگور
-چگونگی رشد و پرورش انگور
از نهال برای پرورش انگور استفاده کنید: برای پرورش انگور باید نهال مناسب را از یک مرکز باغبانی معتبر تهیه کنید. نهال باید از نوعی انتخاب شود که سریعتر ریشه می دهد. در این حالت ، روند ریشه دهی سریعتر می شود.

در مناطقی که شرایط آب و هوایی به طور طبیعی با انگور سازگار است ، این کشت با کشت باران دنبال می شود. البته برای چنین محیطی از روشهای دیم و نهال با ریشه سریع استفاده می شود.
کاشت مو با پوسته: برای روش دوم از پوسته هایی استفاده کنید که بعداً به مرحله ریشه زایی رسیده اند. این مرحله از ریشه دهی در خرک انجام می شود. یعنی فرد روند رشد قلمه ها را در گلخانه یا طاق دنبال می کند. برای تهیه محیط کشت ، باید زمین را زیر کشت ببرید. خاک نرم یکی از مهمترین اصول پرورش انگور است. شیارهایی به موازات یکدیگر در خاک آماده کنید و سپس هر شیار را به عمق 20 تا 30 سانتی متر ایجاد کنید. فاصله شیارها را تقریباً از 40 تا 50 سانتی متر تنظیم کنید. تراشه ها را در سوراخ 20 تا 30 سانتی متری قرار دهید. فاصله هر نوار برش تا نوار برش بعدی ترجیحاً برابر با 5 سانتی متر است.
قلمه ها برای ریشه زایی حدود یک سال در انبار ذخیره می شوند. پس از یک سال در پاییز همان سال یا در ابتدای سال دوم ، شما باید مرحله دوم را قبل از فعالیت های کارخانه منتقل کنید. یعنی بقایا را به انبار دوم منتقل کنید. این قلمه ها باید ریشه دار باشند. در گلدان دوم قلمه ها را در فواصل 45 تا 50 سانتی متر و با فاصله 75 سانتی متر در ردیف بکارید. البته اگر سرعت رشد قلمه ها و ریشه ها برای فعالیت گیاه کافی باشد ، قلمه ها را می توان به انبار دوم منتقل کرد و این مرحله مورد نیاز نیست ، اما قلمه ها را می توان مستقیماً به محل اصلی ارسال کرد. آبیاری هنگام انتقال قلمه ها به محل اصلی یا انبار بسیار مهم است. علاوه بر این ، پس از هر بار آبیاری ، باید شل شدن خاک و علف های هرز انجام شود.

کاشت انگور در باغچه:

انگور در حد متوسط ​​کشت می شود. این شرایط در بهار و اوایل تابستان خفیف است. خاک تاکستان باید مقوی باشد و حاصلخیزی لازم برای درخت مو را داشته باشد. نهال های انگور آماده شده باید در خاک کاشته شوند تا قسمت بالای جوانه 5 سانتی متر از خاک خارج شود. سپس سوراخ تهیه شده را با خاک و کود پر کنید. قسمت بالای نهال های کاشته شده باید به اندازه یک سانتی متر بریده شوند.
برای ایجاد ثبات در انگور ، باید ریشه های آن را در خاک با فشردن خاک اطراف لنگر دهید. بعد از این تثبیت ، آب را بگیرید. این درخت باید هر ساله کود کافی دریافت کند. این کود باید در اطراف ریشه باشد.
وقتی چشمه سرد گذشت ، نهال انگور را از بالای جوانه سوم ببرید. بنابراین ، هر نهال 3 جوانه خواهد داشت. پس از رشد کامل در بهار و تابستان ، جوانه به 20 سانتی متر حفظ می شود و دو جوانه دیگر از زیر کوتاه می شوند. در پایان پاییز ، شاخه اصلی با 6 جوانه قابل مشاهده است. شاخه های دیگر باید فقط دو جوانه داشته باشند. ریتم هرس باید هر سال به همان ترتیب تکرار شود تا شاخه اصلی رشد قابل توجهی داشته باشد. نهال های خریداری شده باید قبل از کاشت به مدت 24 ساعت در آب خیسانده شوند.

یعنی آب همه نهال ها را می پوشاند. سپس نهال ها را از آب خارج کرده و به مدت یک ساعت در هوای آزاد بگذارید. نهال ها را بلافاصله بعد از یک ساعت بکارید.

شرایط آبیاری درخت انگور (درخت مو):

آبیاری در هنگام کاشت انگور یک اقدام احتیاطی است. در فصل بارندگی هر دو هفته یکبار به نهال ها آبیاری کنید و در زمان های خشک بهتر است هفته ای دو تا سه بار آبیاری را انجام دهید.
برای اطمینان از باردهی مطلوب تاک مراحل مهم را انجام دهید:
این درخت باید بعد از سال اول هرس شود. این هرس باعث رشد زودتر و باردهی درخت می شود.
- هرس انگور
آبیاری به موقع و لازم برای رشد درختان انگور را فراهم کنید.
- شخم یکی از ارکان مهم کاشت انگور است. زیرا باعث ایجاد یک بافت خاک نرم برای درخت می شود.
- درختان انگور را با سموم دفع آفات از بین ببرید.
برای برداشت انگور از کودهای مرغوب استفاده کنید. این کود باید در مرحله کاشت با یک دست با خاک مخلوط شود.
-درخت انگور را مدیریت کنید
علف های هرز منجر به رشد و نمو ریشه می شود.

خواص انگور

چرا باید نهال انگور کاشت؟

یکی از محبوب ترین و مقوی ترین میوه هایی که در تابستان و پاییز مصرف می شود انگور است. انگور از خانواده انگور است و در انواع بدون دانه و بدون دانه یافت می شود. انگورها در انواع مختلف ، زرد ، سیاه ، قرمز و سبز وجود دارند. نهال انگور خزنده هایی است که به داربست نیاز دارد. ایران یکی از ده تولید کننده بزرگ انگور در جهان است.
انگور را می توان در تمام مناطق معتدل کاشت. در ایران می توان انگور را تقریباً در همه جا کاشت. میوه انگور سالهاست که توسط انسان استفاده می شود. در مصر باستان ، درخت انگور به طور گسترده ای کشت می شد.
ایرانیان باستان از انگور به عنوان دانه های مروارید یاد می کردند و آنها را در مناطق مختلف کشت می کردند. به محل پرورش نهال انگور تاكستان گفته مي شود. نام دیگر تاک مو است ، بنابراین باغ انگور را باغ مو نیز می نامند. در ادامه با خواص انگور آشنا خواهیم شد.
درباره خواص نهال انگور بیشتر بدانید:
انگور از جمله میوه هایی است که تمام قسمت های آن در آن استفاده می شود. از انگور نارس برای تهیه غذاها و خورشت های مختلف استفاده می شود. Ghora Ghora همچنین ماریناد خوشمزه ای است که از کدو تنبل انگور تهیه می شود. از هسته انگور علاوه بر خاصیت دارویی و دارویی ، برای تهیه روغن از هسته انگور استفاده می شود. انگور به صورت تازه خورده می شود.
کشمش و کشمش نیز از هسته انگور تهیه می شود. انگور ، ژله ، آب انگور ، سرکه ، مارمالاد و شراب از هسته انگور تهیه می شود. یک نهال انگور بالغ ، یعنی یک نهال ۱۰ ساله ، می تواند تا ۲۰۰ کیلوگرم انگور در سال تولید کند.

بنابراین ، بسیاری از مردم داشتن یک تاکستان انگور را یک تجارت پردرآمد و بسیار سودآور می دانند. نهال انگور تا سه سالگی میوه نمی دهد و معمولاً از سال چهارم باردهی باردهی می کند. دانه های انگور خواص بسیاری دارند. این میوه مغذی برای تقویت قدرت بدنی ، زیبایی پوست و مو ، جلوگیری از ریزش مو ، درمان میگرن ، تقویت بینایی ، کاهش کلسترول خون ، جلوگیری از سرطان پستان ، درمان آسم و یبوست مفید است.
انگور حاوی ویتامین های گروه ، ویتامین K ، ویتامین C ، ویتامین E ، اسید فولیک ، آهن ، کلسیم ، منیزیم ، منگنز ، پتاسیم ، سدیم ، روی و فسفر است. علاوه بر این ، انگور سرشار از فیبر است که برای سیستم گوارش و هضم غذا مفید است.
روش های کاشت نهال انگور:
روش های مختلفی برای کاشت نهال انگور وجود دارد. هر روش فرود در موقعیت های مختلف استفاده می شود.
روش برش: طول قلمه باید بین ۶۰ تا ۸۰ سانتی متر باشد بهترین زمان برای برش پاییز است. پس از انتخاب شاخه های مناسب ، آنها در یخچال یا زیر ماسه نرم و مرطوب با دمای پایین تا بهار ذخیره می شوند. در بهار قلمه ها را در زمین می کارند. برای انتخاب قلمه ها از شاخه های یک ساله یا دو ساله استفاده می شود.
روش پیوند: درختان انگور پوسیده و قدیمی بازیابی شده که با کاشت مجدد محصول کمتری دارند. برای انجام این کار ، جوانه مورد نظر در داخل تنه درخت قرار می گیرد. بنابراین ، می توان نهال انگور را انتخاب کرد.
روش خیساندن شاخه: در این روش شاخه های یک ساله را در زیر خاک قرار می دهند. برای انجام این کار ، لازم است شاخه های سالم و قوی را در پاییز انتخاب کنید و به آنها فرصت جوانه زدن و ریشه دادن را بدهید.
روش کاشت نهال انگور:
در این روش نهال های آماده شده در فواصل منظم و در چاله های حفر شده قرار می گیرند.
از دیگر روش های کاشت تاک می توان به کاشت انگور و کاشت بذر اشاره کرد. از کاشت بذر انگور برای تولید مثل و ایجاد گونه های جدید استفاده می شود ، بنابراین این یک روش معمول کاشت نیست.
آب و هوا و خاک مناسب برای کاشت نهال انگور

نهال انگور معمولاً در آب و هوای معتدل رشد خوبی می کند. حداقل و حداکثر درجه حرارت مطلوب برای رشد انگور ما بین ۱۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد است. درختان تاک در برابر سرمای زمستان بسیار مقاوم هستند ، اما بادهای شدید به آنها آسیب زیادی می رساند.
معمولاً در بهار و با گرم شدن ، در محدوده دمایی ۱۰ تا ۱۵ درجه سانتیگراد ، جوانه زنی و فعالیت درخت انگور آغاز می شود. در بهار و تابستان ، نور خورشید و دمای بالا تأثیر مثبتی در رشد و نمو نهال ها دارد.
خاک مناسب برای پرورش انگور ، خاکهای رسی شنی و دارای زهکشی مناسب است. خاک های اسیدی یا شور برای کاشت انگور مناسب نیستند.
درخت مو برای رشد مناسب و تولید زیاد به نیتروژن ، پتاسیم ، منیزیم و کلسیم نیاز دارد. برای کود دهی با نیتروژن می توانید از کودهای برگ با غلظت یک درصد استفاده کنید. از کودهای شیمیایی حاوی ترکیبات فوق می توان هنگام کاشت نهال در پای نهال های انگور یا در یک حفره حفر شده استفاده کرد.
کاشت نهال انگور چگونه است؟
یکی از رایج ترین روش های کاشت انگور کاشت نهال انگور است. برای کاشت نهال ابتدا خاک را کود کرده و سپس شخم بزنید. این کمک می کند تا ساختار نرم خاک و زهکشی مناسب خاک حاصل شود. تاکستان ها معمولاً به جوی ها و پشته ها تقسیم می شوند. بنابراین ، نهالها روی پشته کاشته می شوند و از نهرها برای آبیاری استفاده می شود.
فواصل مناسب برای کاشت نهال های ما از ۱۰۰ تا ۱۵۰ سانتی متر است. عمق متوسط ​​سوراخ ها نیم متر است و قطر سوراخ نیم متر در نظر گرفته شده است. برای کارایی بیشتر ، در هر سوراخ مقدار کمی کود ریخته می شود. در اینجا می توانید برای رشد بهتر گیاه مقدار کمی آهک به کود اضافه کنید. برای هر نهال انگور داربست در نظر گرفته شده است تا نهال ها روی زمین نیفتند.

پس از کاشت نهال ، داخل سوراخ را با خاک و کود بپوشانید و با فشار آن را سفت کنید. پس از کاشت نهال ، نوبت آبیاری باغ است. در این مرحله باید آبیاری مناسب انجام شود. مقدار زیادی آب در این مرحله رشد و نمو نهال را تثبیت می کند.
نکته مهم در تهیه نهال انگور این است که قبل از کاشت نهال در زمین ، ابتدا آنها را به مدت ۲۴ ساعت کاملاً در آب خیس کرده و کاملاً غرق کنید. سپس نهال ها را برداشته و بلافاصله حداکثر برای یک ساعت بکارید. این برای جلوگیری از هوازدگی نهال ضروری است.
چه زمانی بهترین زمان کاشت نهال انگور است؟
بهترین زمان کاشت نهال انگور پاییز است. در این زمان گیاه خاموش است. کاشت نهال در خاک چندین ماه به او استراحت می دهد. پس از این دوره و با آغاز بهار ، نهال ها شروع به رشد و نمو می کنند. البته در بعضی موارد نهال ها در اولین بهار و قبل از شروع رشد درختان انگور در زمین اصلی کاشته می شوند. در این زمان نهال ها پس از کاشت در زمین شروع به جوانه زدن و رشد می کنند.
انواع نهال انگور:
نهال انگور انواع و انواع مختلفی دارد. درختان تاک بسته به آب و هوا و خصوصیات دیگر به انواع مختلفی طبقه بندی می شوند. رویال نهال با تولید و عرضه بیش از ۳۰ نوع مختلف نهال ، تولید کننده نهال پیشرو در ایران است. هر یک از این نهال ها از نظر شکل ظاهری ، طعم ، شرایط آب و هوایی و روش های مراقبت با دیگری متفاوت است.

1 درمان آسم
انگور دارای ارزش دارویی است و مدتهاست که برای درمان آسم مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این ، ظرفیت مرطوب کنندگی انگور به قدری زیاد است که می تواند رطوبت ریه را افزایش داده و حملات آسم را کاهش دهد.
2 استخوان ها را تقویت کنید
یکی از خواص انگور تقویت استخوان ها است. انگور منبع عالی مواد معدنی کمیاب مانند مس ، آهن و منگنز است و وجود همه این مواد معدنی کمیاب برای تشکیل استخوان و استحکام آن مهم است. افزودن انگور به رژیم روزانه از بروز مشکلات مرتبط با سن از جمله پوکی استخوان جلوگیری می کند. وجود منگنز در بدن بسیار مهم است و به متابولیسم پروتئین ، تولید کلاژن و عملکرد سیستم عصبی کمک می کند.
3 پیشگیری از بیماری های قلبی
انگور میزان اکسید نیتریک در خون را افزایش می دهد که از تشکیل لخته های خون در بدن جلوگیری می کند. علاوه بر این ، آنتی اکسیدان های انگور از اکسیداسیون کلسترول بد (LDL) جلوگیری می کند ، که رگ های خونی را مسدود می کند و عامل اصلی بیشتر بیماری های قلبی عروقی است. انگور همچنین دارای مقدار زیادی فلاونوئید است که نه تنها عامل اصلی رنگ انگور است ، بلکه آنتی اکسیدان های قدرتمندی نیز محسوب می شود. دو نوع اصلی آنتی اکسیدان موجود در انگور ، رسوراترول و کوئرستین ، می توانند رادیکال های آزاد و اثرات مخرب کلسترول بد را بر رگ های خونی خنثی کنند. علاوه بر این ، این دو نوع فلاونوئیدهای آنتی اکسیدان به عنوان پاک کننده عمل می کنند ، تجمع پلاکت ها را کاهش می دهند و سموم را در خون فیلتر می کنند.
4 درمان میگرن
درمان میگرن از دیگر خواص انگور است. آب انگور رسیده یک درمان مهم خانگی برای میگرن است. برای درمان میگرن ، باید صبح کمی آب انگور خالص بنوشید ، بدون اینکه آن را با آب معمولی مخلوط کنید. آب انگور و عصاره هسته انگور میگرن را درمان می کند. سردردهای میگرنی می تواند دلایل زیادی داشته باشد ، از جمله عدم تعادل شیمیایی ، کم خوابی ، تغییرات آب و هوایی یا کمبودهای غذایی. آنتی اکسیدان های موجود در این میوه درد میگرن را تسکین می دهد.
5 درمان یبوست
انگور در درمان و رفع یبوست بسیار مثر است. آنها به عنوان ملین طبقه بندی می شوند زیرا حاوی اسیدهای آلی ، قند و سلولز هستند. آنها همچنین با تنظیم عضلات روده و معده ، یبوست مزمن را درمان می کنند. انگور سرشار از فیبر نامحلول است و پس از مصرف با عبور از دستگاه گوارش دست نخورده باقی می ماند. وقتی مقدار فیبر افزایش یابد ، تشکیل مدفوع و دفع آن از بدن آسان است. اما برای مدفوع آبکی یا اسهال باید از مصرف انگور خودداری شود. فیبر نامحلول نمی تواند آب مدفوع را جذب و خشک کند. انگور فیبر محلول کمی دارد.

6 سو هاضمه را برطرف کنید
خواص انگور محدود به موارد فوق نیست. انگور نقش مهمی در هضم غذا دارد. این میوه گرمای بدن را کاهش می دهد و سوi هاضمه و سوزش معده را درمان می کند. همچنین از انگور در معالجه سو ind هاضمه بیشتر از سایر درمانگران استفاده می شود زیرا "غذای سبک" است.
7 خستگی را کاهش دهید
آب انگور سفید روشن میزان آهن لازم بدن را تأمین می کند و خستگی را کاهش می دهد. کم خونی برای بسیاری از افراد یک مشکل جدی است و خوردن انگور می تواند به تعادل سطح آهن و مواد معدنی در بدن کمک کند. کمبود آهن باعث ضعف و خستگی فرد می شود و عملکرد ذهن او را کاهش می دهد. آهن یک ماده معدنی ضروری است که بر تعدادی از عملکردهای بدن تأثیر می گذارد. اما آب انگور تیره نه تنها باعث افزایش میزان آهن در بدن نمی شود بلکه سطح آن را نیز کاهش می دهد. علاوه بر این ، نوشیدن آب انگور به سرعت به فرد انرژی می دهد.
8 کنترل دیابت
مطالعات اخیر در مورد خواص انگور نشان داده است که عصاره آب انگور باعث افزایش قند خون (هایپرگلیسمی) می شود و ممکن است در مبارزه با دیابت موثر باشد.
9 درمان بیماری کلیه
انگور می تواند با افزایش میزان تولید ادرار ، میزان اسیدیته ناشی از اسید اوریک را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. همچنین اسید اوریک را از مجاری ادرار خارج می کند و از این طریق بار کلیه ها را کاهش می دهد. انگور قرمز همچنین اثر پاک کنندگی قدرتمندی بر روی بدن دارد و تمام اعضای بدن از خواص مفید آنتی اکسیدان های موجود در این میوه بهره مند می شوند.
10 کلسترول را متعادل کنید
انگور حاوی یک ترکیب شیمیایی به نام پتروستیلبن است که سطح کلسترول خون را کاهش می دهد. این ترکیب بسیار شبیه آنتی اکسیدان مفید رسوراترول و همچنین فلاونوئیدهای موجود در انگور است. مطالعات مقدماتی این میوه نشان داده است که یکی از خواص انگور این است که خاصیت ضد سرطانی دارد و در کاهش سطح کلسترول خون تأثیر بسزایی دارد. همچنین اعتقاد بر این است که انگور می تواند از افت شناختی جلوگیری کند. علاوه بر این ، ساپونین های موجود در پوست انگور با چسبیدن به بدن مانع از جذب چربی در بدن می شوند.

11 فعالیت ضد باکتری
انگور قرمز دارای خواص ضد باکتریایی و ضد ویروسی قوی است که می تواند فرد را از عفونت محافظت کند. آنها در برابر ویروس فلج اطفال و همچنین در برابر هرپس سیمپلکس که باعث بیماری هایی مانند تبخال یا تبخال دستگاه تناسلی می شود ، بسیار مقاوم هستند. تحقیقات همچنین نشان داده است که آب انگور می تواند عفونت های باکتریایی روده و سایر اعضای بدن را درمان کند.
12 پیشگیری از سرطان پستان
یک مطالعه اخیر نشان داد که آب انگور سیاه یا بنفش در جلوگیری از سرطان پستان موثر است. محققان پس از مدتی دادن آب انگور به موشهای آزمایشگاهی ، متوجه کاهش چشمگیر اندازه تومور پستان شدند. آنتی اکسیدان های موجود در انگور برای جلوگیری از انواع سرطان مفید است ، اما در جلوگیری از سرطان پستان بسیار موثر است. مواد شیمیایی خاصی در انگور وجود دارد که به مکان های پیوند می روند (جایی که واکنش های شیمیایی روی می دهد) و مانع آروماتاز ​​(تبدیل آندروژن به استروژن) می شوند. به نظر می رسد سرکوب ترشح استروژن در زنان از پیشرفت سرطان پستان جلوگیری می کند.
13 خطر ابتلا به بیماری آلزایمر را کاهش دهید
رسوراترول ، یک پلی فنول انگور ، سطح پپتید بتا آمیلوئید را در بیماران آلزایمر کاهش می دهد. تحقیقات نشان می دهد که انگور می تواند سلامت مغز را بهبود بخشد و شروع بیماری های تحلیل برنده سیستم عصبی را به تأخیر بیندازد. تحقیقات نشان داده است که آب انگور حتی ممکن است عملکرد مغز را در بزرگسالان مسن که علائم خفیف اختلال شناختی دارند بهبود بخشد. تحقیقات بیشتری برای تعیین رابطه دقیق بین ترکیبات انگور و سیستم عصبی در حال انجام است.
14 از آسیب ماکولا جلوگیری کنید
انگور قرمز می تواند از کاهش بینایی مربوط به افزایش سن و بدتر شدن لکه های زرد جلوگیری کند. تحقیقات نشان داده است که رژیم غذایی حاوی انگور باعث سلامت چشم می شود و از بیماری های شبکیه چشم تهدید کننده چشم محافظت می کند.
مطالعات نشان داده است که مصرف سه وعده انگور در روز بیش از 36 درصد خطر ابتلا به دژنراسیون ماکولا را کاهش می دهد. انگور با گذشت زمان می تواند بینایی سالم و کلیه سیستم های اندام ما را پشتیبانی کند. آنتی اکسیدان موجود در هر هسته انگور ، حساسیت بدن به بیماری و آسیب را کاهش می دهد.

15 تقویت سیستم ایمنی بدن
انگور قرمز نه تنها حاوی فلاونوئیدها و مواد معدنی است ، بلکه ویتامین های زیادی نیز دارد. مقدار بالای ویتامین C ، K و A در انگور به سلامت بیشتر اعضای بدن ما ، به ویژه سیستم ایمنی بدن کمک می کند و همچنین از سرماخوردگی مزمن جلوگیری می کند.
16 خطر آب مروارید را کاهش دهید
فلاونوئیدهای موجود در انگور حاوی آنتی اکسیدان هستند و می توانند خطر رادیکال های آزاد را کاهش داده و از آسیب دیدن آن جلوگیری کنند. رادیکال های آزاد می توانند باعث بیماری هایی مانند آب مروارید ، مشکلات قلبی عروقی ، سرطان و انواع مختلف بیماری های وابسته به سن شوند. از بین بردن لکه های زرد نیز یکی از بیماری هایی است که معمولاً در سنین بالا رخ می دهد. خوشبختانه آنتی اکسیدان ها خاصیت ضد پیری دارند و نه تنها جوانتر به نظر می رسند بلکه با از بین بردن شرایط مربوط به سن مانند تبخال باعث احساس جوانی می شوند.
17 پیشگیری از سرطان
پیشگیری از سرطان نیز یکی از خواص انگور است. انگور به دلیل دارا بودن رسوراترول ضد التهاب ، دارای خواص ضد سرطانی است. به ویژه رزوراترول خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ و پستان را کاهش می دهد. آنتوسیانین ها و پروانتوسیانیدین های موجود در انگور دارای خواص ضد پرولیفراتیو هستند و از رشد مواد سرطان زا جلوگیری می کنند. آب انگور نه تنها خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد ، بلکه می تواند از رشد و گسترش سلول های سرطانی نیز جلوگیری کند. رنگدانه های انگور معمولاً سیستم ایمنی بدن را برای طیف وسیعی از بیماری ها درمان می کنند.

نهال انگور

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کاربران چه کلمات مرتبط با "نهال انگور" را در گوگل جستجو کرده اند:

نهال انگور شانی نهال انگور شرابی نهال انگور یاقوتی نهال انگور شامپاین نهال انگور در جدول نهال انگور سیاه سردشت نهال انگور عسگری نهال انگور بلک سیدلس نهال انگور ارومیه نهال انگور اصلاح شده نهال انگور انگشتی نهال انگور اصفهان نهال انگور اتام نهال انگور اناناسی نهال انگور اتوم رویال نهال انگور ازبکی نهال انگور بلک ویلیام نهال انگور بیدانه قرمز نهال انگور بی دانه نهال انگور بلوبری نهال انگور بیدانه سفید نهال انگور بی دانه سیاه نهال انگور بلک فینگر نهال انگور پیکامی نهال انگور پرلت نهال انگور پیوندی نهال انگور پر محصول نهال انگور پرنس نهال انگور پاشازاده نهال انگور پاکوتاه نهال انگور پربار نهال انگور ترکمن 4 نهال انگور ترکمن نهال انگور تاکستان نهال انگور تهران نهال انگور ترکمن کاشمر نهال انگور تبریز نهال انگور ترکمن۴ نهال انگور ترکیه نهال انگور جوین نهال انگور جدید جابجایی نهال انگور نهال انگور چند ساله بار میدهد نهال انگور چفته نهال انگور چهار فصل برای رشد نهال انگور چه باید کرد چگونه نهال انگور بکاریم چگونه نهال انگور درست کنیم نهال انگور حسینی نهال انگور خاص نهال انگور خلیلی نهال انگور خوزستان نهال انگور خرید نهال انگور خوب نهال انگور خوشه ای نهال انگور خرید اینترنتی قیمت نهال انگور خارجی نهال انگور دانه درشت نهال انگور در کرج نهال انگور در مشهد نهال انگور دزفول نهال انگور در شیراز نهال انگور در اصفهان نهال انگور دیوار نهال انگور ریش بابا نهال انگور ردکارنت نهال انگور رویال کالیفرنیا نهال انگور رشه نهال انگور رطبی نهال انگور روبی رومن نهال انگور رنگین کمان نهال انگور رشه سردشت نهال انگور زود رس نهال انگور زود بازده نهال انگور زنجان نهال انگور دشمن زیاری نهال انگور یاقوتی زابل فروش نهال انگور زنجان نهال انگور بوئین زهرا کاشت نهال انگور در زمستان نهال انگور سیاه کردستان نهال انگور سوییت شاپر نهال انگور سیاه بدون هسته نهال انگور سیاه مریوان نهال انگور سفید بیدانه نهال انگور سیاه دیم نهال انگور سردشتی نهال انگور شاهانی نهال انگور شمشیری نهال انگور شیلی نهال انگور شیراز نهال انگور شاهرود نهال انگور صاحبی نهال انگور صادراتی فروش نهال انگور صاحبی نهال انگور با طعم موز نهال انگور با طعم اناناس طرز کاشت نهال انگور نهال انگور عسگری قرمز خرید نهال انگور عسگری قیمت نهال انگور عسگری نهال انگور شصت عروسان کاشت نهال انگور عسگری نهال انگور ايتاليا - عطردار عکس نهال انگور نهال انگور غوره غرس نهال انگور نهال انگور فرانسوی نهال انگور فرنگی نهال انگور فخری نهال انگور فروشی نهال انگور فرنگی هندی نهال انگور فرنگی سیاه نهال انگور فرانسه نهال انگور فروش نهال انگور قرمز نهال انگور قرمز بی دانه نهال انگور قم نهال انگور قزوین نهال انگور قزل نهال انگور قطره ماه نهال انگور قرمز کشمشی نهال انگور قزوینی نهال انگور کشمشی نهال انگور کاشمر نهال انگور کندری نهال انگور کریمسون نهال انگور کنکورد نهال انگور کشمشی بی دانه نهال انگور کرج نهال انگور کمیاب نهال انگور گرمسیری نهال انگور گلدانی فروش نهال انگور گرمسیری خرید نهال انگور گلدانی نهال انگور یاقوتی گرمسیری نهال انگور در گلدان نهال انگور رد گلوب اصفهان فروش نهال انگور گوهر نهال انگور لعل نهال انگور لعل شاهرود فروش نهال انگور لعل فروش نهال انگور در لرستان نهال انگور ملایر نهال انگور مویز بی دانه نهال انگور موسکات نهال انگور موندراپ نهال انگور موسکادین نهال انگور مشهد نهال انگور مناطق سردسیر نهال انگور معطر نهال انگور وارداتی نهال انگور ویکتوریا نهال انگور ویتیس خرید و فروش نهال انگور نهال انگور همدان نهال انگور هشتگرد نهال های انگور نهال انگور بی هسته فروش نهال انگور هشتگرد خرید نهال انگور همدان نهال انگور یاقوتی سیستان نهال انگور یاقوتی در شیراز نهال انگور یاقوتی در اصفهان نهال انگور یاقوتی رومی نهال انگور یاقوتی کرج نهال انگور یک ساله نحوه ی کاشت نهال انگور