cherry seedlings

خرید نهال گیلاس

خرید نهال گیلاس اصلاح شده (نهال گیلاس پیوندی ، نهال گیلاس بذری) از نهالستان گیلاس رویال نهال ، قیمت نهال گیلاس در این نهالستان مناسب می باشد ، نهال های گیلاس این مجموعه در انواع متفاوت هستند (نهال گیلاس زود بازده ، نهال گیلاس دیر بازده ، نهال گیلاس زودگل ، نهال گیلاس دیرگل ، نهال گیلاس دیر رس ، نهال گیلاس زود رس ، نهال گیلاس پاکوتاه ، نهال گیلاس پایه بلند ، نهال گیلاس پر بازده ، نهال گیلاس یکساله ، نهال گیلاس دو ساله ، نهال گیلاس سه ساله) و ... ، فروش نهال گیلاس در این نهالستان بدون هرگونه واسطه صورت میپذیرد ، بهترین نهال گیلاس در نهالستان رویال نهال تولید و عرضه میشود ، شما میتوانید از مشاوره رایگان این نهالستان در زمینه: کاشت نهال گیلاس ، هرس نهال گیلاس ، قلمه زدن نهال گیلاس ، احداث باغ گیلاس ، سمپاشی درخت گیلاس و ... بهرمند شوید ، جهت خرید اینترنتی بهترین ارقام نهال گیلاس با کارشناسان نهالستان در تماس باشید.

خرید نهال گیلاس دلارکا

خرید نهال گیلاس دلارکا (وارداتی )

نهال گیلاس دلارکا (وارداتی ) رقم بسیار بسیار تجاری . زمان رسیدن اواخر تیر ماه . میوه بسیار درشت با ماندگاری بالا در سرد خانه . منشا آمریکا . خیلی مقاوم به سرما . کمیاب و بازار پسند.این نهال دلارکا یکی از قدیمی ترین نهال هایی است که در جنوب ایتالیا پرورش داده شده است. رشد زیاد و باردهی فراوان از مهمترین و اساسی ترین ویژگی های نهال است. رشد این نهال های گیلاس زیاد است و میوه آن از نظر اندازه متوسط ​​است. میوه ها زرد تا قرمز ، در قسمت های فوقانی کمی قرمزتر هستند گیلاس دلارکا نوعی نهال گیلاس از ایتالیا است. این رقم دارای برگهای بلند ، لبه های تیز و دندانه دار است. درخت دلارکا رشد می کند و معمولاً به صورت عمودی رشد می کند. گوشت میوه آن زرد و قرمز است و دارای بافتی نیمه سفت ، آبدار و شیرین است.

خرید نهال گیلاس دلارکا

خرید نهال گیلاس تکدانه هارت

خرید نهال گیلاس تکدانه هارت ( وارداتی)

نهال گیلاس تکدانه هارت ( وارداتی) رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواخر خرداد ماه . زود رس تر از ارقام تکدانه . قلبی شکل . ماندگار بالا . دارای پوست سفت . درشت و بزرگ.نهال گیلاس هارت که به گیلاس وحشی نیز معروف است و با نام های دیگری مانند گیلاس شیرین نیز شناخته می شود ، نوعی گیلاس با گلهای سفید و قرمز است. این نهال های قلب گیلاس بومی اروپا و آناتولی و همچنین آسیای غربی است.البته نهال های گیلاس در کشورهایی مانند انگلیس ، مراکش ، تونس و نروژ شمالی و در کشورهایی مانند قفقاز ، ایران شمالی ، آمریکای شمالی و استرالیا در شرق رشد می کنند. نهال گیلاس هارت یک درخت برگریز است که دارای تنه ای بین 15 تا 32 متر (49-105 فوت) قد و 1.5 متر (4.9 فوت) قطر است. نهال های جوان دارای یک ساقه قوی و یک تاج مخروطی متقارن هستند. پوست درخت گیلاس هارت قهوه ای روشن و قهوه ای روشن است اما پوست درخت گیلاس هارت پوستی به رنگ خاکستری قهوه ای دارد و رنگ میوه آن قرمز و قرمز تیره است. گلهای نهال هارت در اوایل بهار همزمان با برگهای جدیدی که در کنار هم در دو تا شش گلدان قرار گرفته و هر یک از آنها به پایه 2.5 سانتی متر آویزان می شوند ، تولید می شوند. در اینچ) ، 2.5-3.5 سانتی متر (0.98-1.098 اینچ) ، پنج برگ خالص سفید ، زرد و گرده افشانی توسط زنبورها. تخمدان از دو تخمک تشکیل شده است که فقط یکی از آنها تخم مرغ است. تاریخ رسیدن میوه بهار است ، نهال های گیلاس هارت از این نوع به خوبی کاشته می شوند ، در برابر سرمای خوب زمستان و گرمای تابستان مقاومت می کنند و از باران های زمستانی استفاده می کنند و در این دوره به خوبی آبیاری می شوند. نهال های گیلاس هارت دارای بافتی مخملی و خوشمزه هستند و باید بدانید که اگر در تابستان بیایید ، خاک خشک می شود ، بنابراین به دلیل گرما به آبیاری بیشتری نیاز دارد که ممکن است باعث کاهش محصول شود.

خرید نهال گیلاس تکدانه هارت

خرید نهال گیلاس خوشه ای

خرید نهال گیلاس خوشه ای رژینا

نهال گیلاس خوشه ای رقم بسیار تجاری . خیلی درشت . بسیار پر بار . باردهی خوشه ای . ماندگاری بالا در عرضه به بازار . نیمه پایه کوتاه.این رقم یک نهال گیلاس بومی فرانسه است و یکی از انواع با کیفیت با عملکرد عالی است. ویژگی این نهال گیلاس خوشه ای در مقایسه با سایر انواع گیلاس رشد میوه خوشه ای است. گیلاس های رجینا طعم بسیار خاص و مطبوعی دارند و دلیل این طعم خوب ترکیب این نوع گیلاس با گیلاس های تلخ و شیرین است. میوه این درخت گیلاس زمان برداشت خرداد ماه است و قیمت نهال های گیلاس در رده میانی است مقدمه ای برای خرید نهال های گیلاس سیاه خوشه ای: یکی از بهترین نهال های گیلاس در ایران گیلاس سیاه خوشه ای است و در این مناطق بسیار مناسب خواهد بود ، مناسب ترین در کوهپایه ها و مناطق نیمه سرد این نوع نهال گیلاس در برابر سرما بسیار مقاوم است ، اندازه میوه آن نسبتاً زیاد است و گوشت آن سفت و آبدار است.

خرید نهال گیلاس رژینا خوشه ای

خرید نهال گیلاس شیشه ای

خرید نهال گیلاس شیشه ای

نهال گیلاس شیشه ای رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اوایل تیر ماه . دارای میوه ای با پوست صاف (شیشه ای) بسیار خوش طعم و آبدار . قابلیت حمل و نقل بالا . کمیاب.نهال گیلاس شیشه ای یکی از محبوب ترین نهال ها برای کاشت در باغ ها و باغ های خصوصی است. میوه نهال های گیلاس شیشه ای دارای پوستی نازک و پوششی ضخیم ، آبدار و شیرین است که باعث محبوبیت آن می شود. در این مقاله برخی از خصوصیات و نیازهای نهال گیلاس شیشه ای جمع آوری شده است که می تواند راهنمای خوبی برای علاقه مندان به این درخت باشد. در سال 1952 توسط هارولد فگل از دانشگاه واشنگتن به دست آمد ، بین ون و گیلاس خوشه ای Bing عبور کرد. شرایط محیطی نهال گیلاس برای گونه های معتدل گیلاس بومی مناطق معتدل شیشه ای است و بیشتر در مناطق معتدل آسیای شرقی ، اروپا و ایالات متحده رشد می کند. اگرچه گیلاس به دلیل دقت زیاد در هنگام کشت و حساسیت نسبت به شرایط آب و هوایی و بیماری ها ، در دنیا گران به حساب می آید ، اما به دلیل طعم مطلوب و منحصر به فرد از محبوبیت زیادی برخوردار است. گیلاس شیشه ای نیز از تمام این خصوصیات برخوردار است و یکی از خوشمزه ترین انواع گیلاس محسوب می شود. نهال های گیلاس شیشه ای برای رشد به خاک لومی نیاز دارند. نهال های گیلاس شیشه ای حدود 3 تا 4 سال پس از کاشت میوه می دهند و حدود 4 سال پس از باردهی به یک درخت بالغ تبدیل می شوند. اگر قصد دارید تعداد زیادی از این نهال ها را بکارید ، باید بدانید که نهال های گیلاس شیشه ای بسیار آفتاب دوست هستند و توجه داشته باشید که درختان وقتی بالغ شوند سایه یکدیگر نخواهند شد. بنابراین باید نهال های گیلاس شیشه ای را در فواصل کاشت 6 تا 5/6 متر قرار داد. ارتفاع درخت گیلاس شیشه ای تا 11 متر می رسد که با هرس مناسب می توان آن را کوتاه کرد. نهال های گیلاس شیشه ای به کود آلی به صورت گودال های سرگین نیاز دارند و باید از تجمع آب در قسمت پایین درخت جلوگیری کنند. درختان و نهال های گیلاس شیشه ای به خشکسالی حساس هستند و برای مرطوب نگه داشتن خاک همیشه به آبیاری احتیاج دارند. گرده افشانی و میزان باردهی نهال های گیلاس شیشه ای برای باروری بهتر نهال های گیلاس شیشه ای به گرده افشانی غیرمستقیم نیاز است. برای این منظور ، گرده گل از یک درخت یا نهال دیگر باید گل نهال های گیلاس شیشه ای را بارور کند. این درخت یا نهال می تواند از نوع Glass Cherry ، Van ، خوشه ای Bing Cherry یا Tartaran باشد. گفته می شود اگر شکوفه های گیلاس شیشه ای با گرده تارتاران بارور باشد ، میزان عملکرد میوه گیلاس های شیشه ای بسیار خوب و با کیفیت خواهد بود.

خرید نهال گیلاس شیشه ای

خرید گیلاس سیاه مشهد

خرید گیلاس سیاه مشهد

نهال گیلاس سیاه مشهد رقم تجاری . زمان رسیدن اواخر تیر ماه . میوه ای با بازار پسندی کم . ماندگاری زیادی ندارد .با استفاده از بادوام ترین و دیر شکوفه ترین پایه و جوانه در شبکه ملی تولید و تأمین نهال ایرانی ، ژنوتیپ نهال گیلاس مشهد مستقیم و جزئی در سراسر کشور ، مستقیم و جزئی ، بدون دخالت واسطه های اینترنتی ، با استفاده از اطلاعات عرضه و تقاضای مستقیم تولید شد. شایان ذکر است که باغداران گیلاس باید در سال اول کاشت ، کل محصول را از درخت گیلاس جدا کنند ، زیرا نهال های گیلاس با بازده بالا ، شرایط آب و هوایی مناسب و مراقبت بهینه از آن استفاده می کنند. توجه به این مهم از رشد نهال های گیلاس کاشته شده در سال اول جلوگیری می کند. نهال های گیلاس اصلاح شده مشهد برای کاشت برای ساخت باغ های گیلاس مناسب هستند. گیلاس سیاه اصلاح شده از مقاومت بالایی در برابر آفات و بیماری های گیلاس برخوردار است. این درخت گیلاس تولید شده ، تجاری و بازار پسند است. نهال های گیلاس مشهد از ارتفاع بسیار کمتری نسبت به انواع گیلاس سنتی و ایرانی در برابر سرما مقاوم هستند و این محصول به دلیل سیاهی بودن گیلاس های مشهد ، مورد توجه همه باغداران گیلاس قرار دارد. Hez باعث شده که برداشت گیلاس باید به میزان قابل توجهی کاهش یابد. مشهد دارای گواهینامه درخت سیاه گیلاس مشهد به عنوان ضمانت در سراسر ایران ارائه می شود ، از طرف دیگر ، این محصول دارای گواهی بهداشت و قرنطینه استانی برای صادرات است. کاشت مثمر ثمر است و گیلاسهایی که در سال پنجم کاشت سریع می دهند به منطق اقتصادی رسیده اند و عملکرد گیلاس سیاه مشهد اصلاح شده تقریباً 25 تن در هکتار گزارش شده است. شایان ذکر است که فاصله کاشت گیلاس سیاه مشهد در مناطق گرم و بادگیر 3 * 3 و 4 * 3 متر است ، قابل ذکر است که این فاصله در زمینهای مسطح به صورت 4 * 4 و 5 * 4 متر کاشته می شود.آزار دهنده های گرده مناسب برای گیلاس سیاه در مشهد. برای کاشت 30 اصله نهال گیلاس سیاه گرده افشانی مناسبی از انواع نهال های گیلاس کاشته می شود که زمان کوددهی درخت گیلاس مشهد از اواسط پاییز تا پایان زمستان کاشته می شود و 5 تن کود دامی پوسیده با مقدار کوددهی گیلاس مشهد در هکتار تعیین می شود. با توجه به فصول مختلف و شرایط آب و هوایی سال متفاوت است ، بهینه است. میزان آبیاری درخت گیلاس مشهد که دو لیتر در روز در بهار و 3 لیتر در روز در تابستان است ، با توجه به فصول مختلف و شرایط آب و هوایی متفاوت است ، مناسب ترین است. روزانه دو لیتر در بهار و 3 لیتر در روز در تابستان.

خرید گیلاس سیاه مشهد

خرید گیلاس زرد ارومیه

خرید گیلاس زرد ارومیه

نهال گیلاس زرد ارومیه رقم تجاری . زمان رسیدن اوایل تیر ماه . بافت محکم . میوه قلبی شکل . قابلیت حمل و نقل متوسط.این رقم نهال گیلاس برای کاشت در بیشتر مناطق ایران مناسب است. این درخت گیلاس بومی شهر زیبای ارومیه است. این رقم در میان بیشتر زبانهای ترکی بسیار محبوب است. گیلاس زرد آب و هوای بین 800 تا 2500 متر را دوست دارد. برای گرفتن نتیجه بهتر از نهال های گیلاس زرد ، نباید آن را در مکان های گرم کاشت. این رقم نهال گیلاس از نظر رنگ با ارقام دیگر متفاوت است. کشت این رقم برای مناطق معتدل کوهستانی مناسب است و از اولین انواع است. این گیلاس خوشه ای می روید و میوه ای با اندازه متوسط ​​دارد. گیلاس زرد ارومیه 2 سال پس از کاشت شروع به باردهی می کند و میوه های اقتصادی آن از سال پنجم آغاز می شود.

خرید گیلاس زرد ارومیه

خرید نهال گیلاس زرد موزی

خرید نهال گیلاس زرد موزی

نهال گیلاس زرد موزی رقم تجاری . زمان رسیدن اواسط تیر ماه . بسیار درشت . پوست سفت . ماندگاری بالا جهت عرضه در بازار . زود بازده و پر بار .منشا اصلی آن رومانی ، میوه های زرد و زرد است. گل های این نوع سازگار است. گلدهی دیر انجام می شود. هر میوه تا 5 گرم رشد می کند ، رشد متوسط ​​می کند. میوه ها در شاخه های جدید رشد می کنند. میوه ها در آگوست می رسند.

خرید نهال گیلاس زرد موزی

خرید نهال گیلاس زرد دانشکده

خرید نهال گیلاس زرد دانشکده

نهال گیلاس زرد دانشکده رقم تجاری . زمان رسیدن اوایل تیر ماه . بازار پسند . ماندگاری خوب جهت عرضه در بازار . مناسب جهت گرده افشانی سایر ارقام گیلاس. نهال گیلاس زرد این دانشگاه ، درختی برگریز است که به لطف میوه های رنگارنگ ، معطر و خوشمزه ، طرفداران بسیاری دارد. نهال های گیلاس زرد کالج را می توان در مناطق سرد ، نیمه سرد و کوهستانی کاشت و نکته اساسی در کاشت درخت گیلاس زرد کالج این است که قطر سوراخ و عمق آن برای کاشت نهال های گیلاس زرد کالج باید حداقل 80 80 80 باشد. * 80 پذیرفته می شود. نهال گیلاس زرد کالج مجاز به عنوان یک نوع تجاری در جهان شناخته شده است و تعداد کالاهای گیلاس زرد کالج تجاری حدود 130 کیلوگرم است. فواصل کاشت بهترین نهال های گیلاس زرد دانشکده کاشت 4 * 4 متر کاشته شده در زمین های مسطحی است که شیب ندارند و در صورت داشتن زمین های شیب دار مستطیلی 3 * 3 * 3  و مناطق بادگیر قابل تغییر است. ویژگی های متمایز بهترین نهال های گیلاس زرد در کالج پیوندی ممکن است مقاومت نسبتاً خوبی در برابر دیرگل و یخ زدگی بهاره باشد. از گرده افشان مناسب استفاده می شود. ویژگی های درخت گیلاس زرد دانشکده مجاز: میزان باردهی درخت گیلاس زرد کالج مجاز بیش از 30 تن در هکتار است فواصل کاشت درخت گیلاس زرد با توجه به آب و هوای منطقه ، در اواخر ماه مارس ، درخت گیلاس زرد دانشکده گواهی هر 10 روز آبیاری می شود ، آوریل ، مه ، ژوئن و هر 7 روز جولای ، آگوست ، سپتامبر و اکتبر است. تعداد میوه های گیلاس زرد دانشکده 80-80 کیلوگرم در هر قطعه است. کود گواهی درخت گیلاس زرد دانشگاه گواهی شده 130 تن کود حیوانی پوسیده در هکتار درخت گیلاس زرد هرس مدارس هرس معتبر در اواخر تابستان ، اواخر پاییز و اواخر زمستان آفات و بیماری های درخت گیلاس زرد دانشگاه قهوه ای یکی از مهمترین بیماری های درخت گیلاس زرد کالج مجاز است ویژگی های دوره بالای کالج درخت گیلاس زرد ، قد کوتاه ، p عمر اقتصادی درخت گیلاس زرد کالج مجاز Yundi حداقل 30 سال طول درخت گیلاس زرد کالج مجاز حدود 4 تا 6 متر است خرید درخت گیلاس زرد از کالج مجاز

خرید نهال گیلاس زرد دانشکده

خرید نهال گیلاس مالزیا

خرید نهال گیلاس مالزیا

نهال گیلاس مالزیا رقم تجاری . زمان رسیدن اواسط تیر ماه . قلبی شکل . قرمز رنگ و بسیار خوشمزه . ترد.

خرید نهال گیلاس مالزیا

خرید نهال گیلاس قرمز ارومیه

خرید نهال گیلاس قرمز ارومیه

نهال گیلاس قرمز ارومیه رقم تجاری . زمان رسیدن اواسط تیر ماه . خوش رنگ . خوش طعم . بازار پسند.قیمت پیشنهادی 10 اصله نهال گیلاس است. فروش بالاتر از این تعداد انجام می شود. نام: گیلاس قرمز ارومیه منشأ: ایران زمان گلدهی: نیمه دوم آوریل زمان رسیدن میوه: اوایل تیرماه عمر اقتصادی: 30 سال مشخصات میوه: بزرگ ته ته: گیلاس تلخ

خرید نهال گیلاس قرمز ارومیه

خرید نهال گیلاس ناپلئونی

خرید نهال گیلاس ناپلئونی

نهال گیلاس ناپلئونی رقم تجاری . زمان رسیدن اوایل تیر ماه . زرد کمرنگ که توسط لایه ی سرخ براقی پوشیده شده است . گوشت میوه زرد رنگ . از نظر ماندگاری درجه سه میباشد.این نهال گیلاس یکی دیگر از انواع گیلاس است که در ایران قابل کشت است. این رقم در برابر سرما بسیار مقاوم است و برای کشت در مناطق سردسیر مناسب است. این رقم عمر مفید و اقتصادی حداکثر 30 سال دارد ، های گیلاس ناپلئونی بیشتر از انواع دیگر است. این میوه علاوه بر اینکه تازه خورده می شود ، در کمپوت ها نیز استفاده می شود. گیلاس گیاه و درختی متعلق به تیره Prunus است که میوه آن دانه ای و گوشتی است. میوه این درخت دارای گلهای قرمز و سفید است. ترکیه ، ایالات متحده و ایران مهمترین تولید کننده گیلاس در جهان هستند. گیلاس انواع مختلفی دارد و در سراسر ایران توزیع می شود. گیلاس علاوه بر اینکه به عنوان میوه خام استفاده می شود ، مربا و کمپوت درست می کند. از برگهای آن به عنوان دم در معالجه بیماریهای کلیوی و کبدی استفاده می شود.مو هنجار در سلامت چشم ، سلامت پوست ، پیری و کاهش وزن بسیار مثر است. این گیاه احتمالاً در منطقه ای بین دریای سیاه و دریای خزر منشا گرفته است. اما به نظر می رسد که در دوران باستان به اروپا برده شده است. اکثر ارقام کاشته شده در جهان از نژاد اروپایی است ، اما تعدادی از مناطق محلی پرورش گیلاس از انواع مهم یا.ir 225،000 تن (12٪ از تولید جهانی) انتخاب شده اند و جهان (بعد از ترکیه) سومین تولید کننده گیلاس است. و ایالات متحده آمریکا) یکی از مهمترین مراکز تولید گیلاس در ایران ، دشت کهریز در ارومیه و شهر اشنویه (پایتخت گیلاس ایران) است.

خرید نهال گیلاس ناپلئونی

خرید گیلاس سفید ارومیه

خرید گیلاس سفید ارومیه

نهال گیلاس سفید ارومیه رقم تجاری . زمان رسیدن اواخر خرداد ماه . اندازه میوه درشت . میوه ای بسیار شیرین . قابلیت حمل و نقل ضعیف .

خرید گیلاس سفید ارومیه

خرید نهال گیلاس رژ ینا

خرید نهال گیلاس رژینا

نهال گیلاس رژ ینا زمان رسیدن اواخر خرداد ماه . ترد و سفت . قلبی شکل . باردهی خوشه ای . زود بازده و پر بار.سن نهال های گیلاس: 2 سال فناوری تکثیر نهال گیلاس: به روش گرافیکی مناطق کاشت درخت گیلاس: دامنه کوه و مناطق نیمه سرد تولید درخت گیلاس: 1 سال پس از کاشت گیلاس از نظر اقتصادی امکان پذیر و بسیار پربار است ، بنابراین کسانی که می خواهند از تولید گیلاس پول در بیاورند به آنها توصیه می شود که نهال های گیلاس را از خوشه های رژینا خریداری کنید. نهال های گیلاس از خوشه های رژینا انواع وارداتی هستند که به صورت اصلاح شده بر اساس Cranberry-Cherry-Cherry-Mahlab Gazila 6 بدست آمده اند. این رقم یک گیلاس قرمز روشن با دم کوتاه و متوسط ​​است که در نیمه اول آوریل شکوفه می زند و در اواسط ماه ژوئن میوه می دهد. عمر اقتصادی آن 30 سال است و تولید آن دو سال پس از کاشت آغاز می شود. گیلاس رژینا را می توان در بیشتر مناطق پرورش داد ، اما در مناطق کوهستانی یا بسترهای شنی به خوبی رشد می کند و در این شرایط میوه با کیفیت تولید می شود بنابراین باغداران می توانند بستر شنی برای رشد گیلاس تهیه کنند. رژینا بسیار توصیه می شود. از دیگر خصوصیات این رقم مقاومت در برابر ترک خوردگی میوه است و در مناطق سردسیر نسبت به سایر ارقام بهتر رشد می کند برگهای آن از گلهای سفید ظریف و برگهای بیضی و بیضی سبز تیره تشکیل شده است. در بهار آن را از بادهای شدید دور نگه می دارد ، اما در پاییز به رنگ قرمز نارنجی در می آید و برگهای آن تا اولین سرما باقی می ماند. خرید نهال گیلاس رژینا برای باغ های جمعی مناسب است و فقط برای گیلاس های خوشمزه ای که تولید می کند قابل پرورش است. مورد دیگری که هنگام خرید نهال های گیلاس خوشه های رژینا باید به آن توجه کنید این است که گیاه فوق به دلیل عدم تطابق خود برای شستشو به یک شریک برای گرده افشانی احتیاج دارد ، بهتر است انواع مختلف گیلاس را در همان حوالی بکارید ، ترجیحاً موارد را برای کاشت همزمان انتخاب کنید. آنها با روژینا رشد می کنند. بهتر است در خاکهایی با باروری و زهکشی بالا کاشت و از نور خورشید به اندازه کافی برای تولید میوه های با کیفیت استفاده کرد.

خرید نهال گیلاس رژ ینا

خرید نهال گیلاس پروتیوا

خرید نهال گیلاس پروتیوا

نهال گیلاس پروتیوا رقم تجاری . زمان رسیدن اوایل تیر ماه . بسیار بازار پسند . میوه صورتی رنک با رگه های قرمز دارد .فرانسوی اصلی ، با تاج وسیع ، میوه صورتی خالدار قرمز ، میوه ای صورتی گوشتی ، قلبی شکل و صاف این در دهه اول جولای است و از ویژگی های حمل و نقل و بازاریابی خوبی برخوردار است نهال های گیلاس پروتیوا درختی برگریز است که به لطف میوه های خوش رنگ و خوشبو ، طرفداران بسیاری دارد. نهال های گیلاس دارای گواهی پروتیوا را می توان در مناطق سرد ، نیمه سرد و کوهستانی کاشت و نکته مهم در کاشت درختان گیلاس پروتیوا این است که قطر و عمق سوراخ باید حداقل 80 x 80 80 80 باشد تا نهال گیلاس پروتیوا کاشته شود. بودن. نهال گیلاس پروتیوا یکی از انواع تجاری در جهان است و تعداد محصولات گیلاس پروتیوا تجاری در هر کیلوگرم حدود 130 عدد است. فواصل کاشت نهال های گیلاس با بهترین کاشت پروتیوا به صورت 4 * 4 متر در زمین های غیر شیب دار و مسطح کاشته می شود ، این زمین را می توان در زمین های شیب دار و مناطق بادگیر به 3 * 3 مربع و 3.5 * 3 مستطیل تغییر داد. از ویژگی های متمایز بهترین نهال های گیلاس پروتیوا پیوند شده مقاومت نسبتاً خوبی در برابر دیرگل و یخ زدگی بهاره است. ظاهر شد.

خرید نهال گیلاس پروتیوا

خرید نهال گیلاس انابلا

خرید نهال گیلاس انابلا

نهال گیلاس انابلا زمان رسیدن اواسط تیر ماه . دیر گل . دم بلند . دارای گوشت سفت و آبدار . مقاوم به سرمای بهاره .این نهال گیلاس یکی از نهال های آلمانی است که از متوسط ​به زیاد رشد می کند. این نهال ها نیز دیر شکوفا می شوند ، بنابراین باید بیشتر به آن توجه کنید. میوه این نهال سفت است ، پوست آن قرمز تیره و براق است. دیر رسیدن این درخت گیلاس یکی از مهمترین ویژگی هایی است که باید به آن توجه کنید. به دلیل کمبود انبار قیمت نهال گیلاس در دسترس نیست. یکی از گیلاس های آلمانی انواع آنابلا است. زمان گلدهی آنابلا دیر است و درخت بسیار بزرگ می شود. پوست گیلاس های آنابلا قرمز روشن و گوشت آن تیره است. دم گیلاس کشیده و شکل میوه آن کمی کشیده است. درخت دارای یک تاج پهن و برگهای زیادی است. این رقم درخت گیلاس بدون پیوند به دست می آید.

خرید نهال گیلاس انابلا

خرید نهال گیلاس بینگ

خرید نهال گیلاس بینگ

نهال گیلاس بینگ رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط خرداد ماه . رقم بسیار زود رس . بسیار بازار پسند . زود بازده و کمیاب.نام نهال: دسته گیلاس بینگ مبدا: ایالات متحده آمریکا زمان گلدهی: نیمه دوم آوریل زمان رسیدن میوه: پایان خرداد عمر اقتصادی: 30 سال ویژگی ها زمان برداشت اواخر خرداد است و از ویژگی های حمل و نقل مناسبی برخوردار است.

خرید نهال گیلاس بینگ

خرید نهال گیلاس صورتی لواسان

خرید نهال گیلاس صورتی لواسان

نهال گیلاس صورتی لواسان رقم تجاری . زمان رسیدن هفته اول تیر ماه . رقم متوسط و مخروطی شکل . خاصیت حمل و نقل دارد و بازار پسند است.این نوع نهال گیلاس یکی دیگر از انواع با کیفیت است که در هوای خنک نتایج بسیار خوبی خواهد داد. این نهال در رده اولیه قرار دارد.این رقم میوه های بزرگ صورتی دارد. این رقم درخت گیلاس 30 ساله است و از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کند. بار اقتصادی آن از سال پنجم یا ششم شروع می شود و یکی از بهترین نهال های گیلاس محسوب نمی شود. نوع دیگر نهال گیلاس در ایران گیلاس صورتی است ، این رقم در ایران محصول خوبی دارد. البته این نهال گیلاس به دلیل رنگ خاص خود بسیار کاشته شده است. این نهال گیلاس در مناطق سرد و معتدل به خوبی رشد می کند زیرا گونه ای دیر شکوفا است. این درخت عمر اقتصادی تا 25 سال دارد.

خرید نهال گیلاس صورتی لواسان

خرید نهال گیلاس تکدانه مشهد

خرید نهال گیلاس تکدانه مشهد

نهال گیلاس تکدانه مشهد رقم تجاری . زمان رسیدن اوایل تیر ماه . درشت و سیاه رنگ . مقاوم به سرما.این نوع نهال های گیلاس به دلیل عملکرد و کیفیت بالا تنوع اقتصادی محسوب می شوند و همچنین بازار خوبی دارند. رنگ و اندازه میوه این نهال های گیلاس تکدانه تقریباً بزرگ ، با طعم شیرین و آبدار است. نهال تکدانه مشهد در دسته ارقام متوسطی قرار دارد که می توان در اوایل خرداد برداشت کرد. عمر مفید این درخت گیلاس تا 30 سال است و در سالهای اخیر از بار آن کاسته شده است. این گیلاس یکی از ارقام اقتصادی و پرمحصول است که می تواند در ایران کشت شود. این نهال گیلاس یکی از انواع قابل فروش است که کشاورزان از آن استقبال می کنند. میوه های گیلاس تکدانه مشهد قرمز و متوسط ​​هستند. این رقم درخت گیلاس تا 30 سال دارای عمر مفید و اقتصادی است.

خرید نهال گیلاس تکدانه مشهد

خرید نهال گیلاس اس کی 10203

خرید نهال گیلاس اس کی 10203 (پیشنهاد ویژه نهالستان)

نهال گیلاس اس کی 10203 (پیشنهاد ویژه نهالستان) رقم بسیار تجاری . زمان رسید اواسط تیر ماه . خود گرده افشان . پوست قرمز . قلبی شکل و ملس . خاصیت حمل و نقل دارد.

خرید نهال گیلاس اس کی 10203

خرید نهال گیلاس تک شاخ وارداتی

خرید نهال گیلاس تک شاخ وارداتی

نهال گیلاس تک شاخ وارداتی زمان رسیدن اوایل تیر ماه . رقم وارداتی . خیلی پایه کوتاه . قابل کاشت در گلدان و گلخانه . کمیاب و کلکسیونی.

خرید نهال گیلاس تک شاخ وارداتی

خرید نهال گیلاس پایه گزیلا و ماکسما کشت

خرید نهال گیلاس پایه گزیلا و ماکسما کشت بافت

نهال گیلاس پایه گزیلا و ماکسما کشت بافت زمان رسیدن اوایل تیر ماه . مناسب جهت احداث باغات متراکم و داربستی . عملکرد بالا . مقاوم به کم آبی . مقاوم به آفات . میوه یکدست . جهت استاده باغات مدرن استفاده میشود . کمیاب.یکی از پیوندهای اساسی این نهال گیلاس است که برای پیوند زدن استفاده می شود. عملکرد این رقم درخت گیلاس بسیار خوب است و از ویژگی های بارز آن عملکرد بسیار خوب آن است. این رقم برای شروع باردهی برای رشد مناسب و مطلوب به خاکهای غنی از مواد آلی و معدنی نیاز دارد. با تجزیه و تحلیل و سپس کاشت ، می توان غنای خاک را یافت. یکی از بهترین نهال های گیلاس در ایران است.

خرید نهال گیلاس پایه گزیلا و ماکسما کشت

مجوز تولید نهال

قیمت نهال گیلاس چقدر است!؟

قیمت نهال گیلاس به عوامل زیادی مرتبط می باشد، حدود قیمت نهال گیلاس از 12 هزار تومان آغاز و در ارقام وارداتی تا 100 هزار تومان در نوسان می باشد، قیمت نهال گیلاس به صورت خرده ۵۰ الی ۲۰۰ اصله به قیمت روز و بدون تخفیف عرضه میگردد ، به صورت عمده ۲۰۰ الی ۵۰۰ اصله نهال گیلاس با ۱۰ درصد تخفیف و همچنین ۵۰۰ اصله نهال گیلاس به بالا با قیمت توافقی به فروش می رسد ، قیمت روز نهال گیلاس را از کارشناسان رویال نهال بپرسید.

پرفروش ترین و پر طرفدارترین نهال گیلاس کدامند!؟

بهترین ، پر فروشترین و پر طرفدارترین نهال گیلاس در کشور نهال گیلاس هارت ، نهال گیلاس تکدانه مشهد ، نهال گیلاس زرد ، گیلاس خوشه ای و ... می باشد ، جهت اطلاع از بهترین نهال گیلاس با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بهترین فصل کاشت نهال گیلاس چه موقع است!؟

بهترین زمان برای کاشت نهال گیلاس از اواسط پاییز شروع و نهایت تا پایان زمستان می باشد ، چون در این زمان ریشه های نهال های گیلاس در خواب هستند، و فصل بهار از خواب بیدار می شوند.

بهترین نهال گیلاس برای مناطق سردسیری، گرمسیری و معتدل!؟

بهترین نهال گیلاس برای مناطق سردسیری و معتدل انواع ارقام نهال گیلاس از جمله: نهال گیلاس هارت ، نهال گیلاس تکدانه مشهد ، نهال گیلاس زرد ، گیلاس خوشه ای و ... می باشد.

سود نهال گیلاس چقدر است!؟

سود نهال گیلاس متفاوت است ، اما میتوان گفت سود کاشت نهال گیلاس ... می باشد.

معرفی نهال های دیگر نهالستان!؟

کاشت گیلاس

مراحل کاشت گیلاس را بیاموزید: 1.مکان مناسب برای کاشت را انتخاب کنید. 2.آزمایش خاک برای بافت و سایر عوامل. 3.نور خورشید کافی.

هنگام کاشت گیلاس ، مکان شما بسیار مهم است. با یک برنامه ریزی دقیق می توانید درخت گیلاس را در باغ خانه خود به راحتی شروع کرده و لذت ببرید. قبل از کاشت گیلاس باید از برخی اطلاعات اطمینان حاصل کنید. گیلاس در مناطق معتدل کوهستانی به بهترین شکل رشد می کند و انتخاب نوع گیلاس مناسب به شما کمک می کند کمتر در معرض آسیب هایی مانند ترک میوه ، لکه های برگ و تاول های درخت باشید. کاشت درخت گیلاس: گیلاس ها به دو دسته ترش و شیرین تقسیم می شوند. آلبالو همان گیلاس است که در برابر آسیب های محیطی مقاومت بیشتری دارد. آلبالو کمتر نسبت به گیلاس در معرض بیماری است و همچنین در برابر درجه حرارت شدید مقاوم است. آلبالو تزئینی است و اندازه آن کوچک است. این امر باعث می شود هرس و ذخیره گیلاس بهتر و راحت تر انجام شود. های گیلاس نه تنها پرندگان ، بلکه آفات مختلف را نیز به خود جلب می کند. برای هرس و اسپری گیلاس زمان بیشتری لازم است. گیلاس ها باید در منطقه ای با خاک سبک ، زهکشی شده و جریان هوای کافی کاشته شوند. اگر این درخت را در پاییز بکارید ، فضای کافی برای رشد و رشد ریشه آن فراهم می کند و در ماه های سردتر قویتر می شود. در جایی که قبلا خربزه ، توت فرنگی ، هلو و گوجه فرنگی کاشته اید ، گیلاس نکارید. درختان گیلاس از طریق قارچ Verticillium بسیار مستعد ابتلا به بیماری های خاص هستند. فضای کافی برای کاشت گیلاس فراهم کنید. به طور کلی ، باید 4 متر فاصله بین درختان کوچک گیلاس وجود داشته باشد. اگر اندازه درخت گیلاس شما طبیعی است ، باید فاصله درختان را دو برابر کنید. برای کاشت درخت گیلاس از خاک بسیار مغذی و با کیفیت استفاده کنید. عمق سوراخ نباید از اندازه توده ریشه درخت بیشتر شود. کاشت گیلاس هر سال بهار درخت گیلاس را کود دهید و هنگامی که میوه ها شروع به برداشت می کنند ، صبر کنید تا زمان برداشت و سپس دوباره گیلاس ها را بارور کنید. بسته به نوع گیلاس انتخاب شده ، میزان آبیاری ، هرس و سمپاشی باید تعیین و اعمال شود. برخی از انواع گیلاس نسبت به بقیه مقاومت بیشتری دارند. پرندگان بسیار مستعد گیلاس هستند و به آنها آسیب می رسانند. روش های مختلفی برای محافظت از گیلاس در برابر پرندگان وجود دارد: در صورت امکان دور درخت حصار درست کنید یا یک تور را روی آن بکشید. همچنین باید ضخامت و قطر سوراخ های مش را در نظر بگیرید. مگس های میوه گیلاس شیرین نیز یکی از آفات معروف گیلاس است. برای از بین بردن آن می توانید از سموم دفع آفات استفاده کنید. این مگس کرم ها را احضار می کند و گیلاس ها را از بین می برد. از روش های ارگانیک برای محافظت از درخت خود در برابر پرندگان و آفات استفاده کنید. سوسک ژاپنی نیز یکی از آفات معروف گیلاس است.

خاک مناسب برای پرورش گیلاس: ریشه درختان گیلاس بسیار کم عمق است. برای پرورش درختان گیلاس به خاک با کیفیت خوب با عمق 1.5 متر احتیاج دارید. بهترین نوع خاک لوم شنی است. زیرا شن و ماسه زهکشی خوبی دارد. زهکشی برای درختان گیلاس بسیار مهم است. زیرا این درخت نمی تواند رطوبت زیاد را تحمل کند. محل کشت نباید اسیدی باشد. باید قلیایی باشد. قلیایی بودن و اسیدی شدن بیش از حد خاک می تواند به گیلاس آسیب برساند. روش کاشت گیلاس: اگر درختان گیلاس توسط بذر کاشته شوند (بذر تلخ گیلاس) ، بهتر است درختان گیلاس را از اواسط آبان تا اواسط ژانویه بکارید ، بسته به شرایط آب و هوایی ، درختان گیلاس می توانند از پایه های مختلف استفاده کنند. کرد برای خاکهای شنی کم عمق از پایه های دانه گیلاس استفاده کنید. در درختان گیلاس پیوندی ، محل پیوند باید 5 سانتی متر بالاتر از سطح خاک باشد. می توانید کاشت را از اوایل ماه نوامبر آغاز کنید. گلدان را با بذرها بیرون بگذارید تا از سرما در زمستان جلوگیری کند. این به جوانه زدن در بهار کمک می کند. 6 تا 8 هفته طول می کشد تا نیاز گیاهان به سرما را تأمین کند. این خواسته را می توانید به صورت مصنوعی در یخچال برآورده کنید. برای این منظور بذرها را در خزه یا شن ماسه قرار دهید ، مقداری سوراخ در نایلون با مقدار کمی رطوبت قرار دهید و در دمای 5-5 درجه در یخچال قرار دهید. در این مدت دانه ها باید رطوبت کافی داشته باشند. این به معنای مرطوب بودن آنها نیست. بعد از این زمان نوبت به کاشت بذر می رسد. برای کاشت از مخلوط خاک برگ و شن استفاده کنید. عمق کاشت نیز باید 1.5 سانتی متر باشد. گلدان کاشت را در مکان آفتابی قرار دهید ، اما مراقب باشید سطح خاک خشک نشود. بعد از چند هفته جوانه زدن دانه ها را مشاهده خواهید کرد. راه دیگر برای گسترش درختان گیلاس قلمه زدن است. برای برش از نیمه چوب یا تراشه های چوب استفاده کنید. قلمه های نیمه چوب از ساقه های غیر سبز و کمی بالغ گرفته شده است. این برش ها به گونه ای است که نباید خیلی خم شود. چون شکسته خواهند شد. قلمه هایی به طول 15 تا 20 سانتی متر آماده کنید. زخم انتهای درز برش به ریشه زایی کمک می کند. بنابراین از چاقوی تیز برای از بین بردن بقایا استفاده کنید.

خواص گیلاس

این میوه آبدار ، خوش طعم و در رنگ های زرد ، قرمز یا سیاه متنوع است. گیلاس منبع خوبی از ویتامین C و پیش ماده ویتامین A (کاروتن) است ، اگرچه گیلاس از گیلاس شیرین غنی تر است. مصرف گیلاس انرژی شما را افزایش می دهد. نکته این است که بسیاری از قندهای موجود در گیلاس ، قندهای طبیعی هستند که شما را خوشحال می کنند و انرژی شما را تقویت می کنند. اگر احساس ناراحتی و حوصله کردید ، یک مشت گیلاس بخورید تا خنک شود. گیلاس به دلیل محتوای فیبر بالایی که دارد ، سیستم هضم را تقویت کرده و کلسترول را پایین می آورد. مصرف فیبر زیاد لازم نیست ، یک مشت کافی است تا غذا بهتر هضم شود. گیلاس همچنین حاوی مقادیر زیادی ویتامین C و داروهای ادرار آور است. گیلاس همچنین در کاهش فراموشی و جلوگیری از آلزایمر موثر است. گیلاس یک میوه تابستانی است که دارای خواص درمانی بسیار بالایی است که دانش و آگاهی از این خواص بسیاری از افراد را به مصرف بیشتر این میوه ترغیب می کند. کالری گیلاس بسیار کم اما دارای آب زیادی است که به شما در کاهش وزن کمک می کند. خون سازی ، بهبود خواب ، تقویت قلب ، بهبود حافظه ، جلوگیری از سرطان ، جلوگیری از آلزایمر ، تسکین میگرن ، تسکین سرماخوردگی و تب و سرفه از دیگر خواص این میوه خوشمزه و محبوب است. گیلاس این میوه آبدار ، خوش طعم و در رنگ های زرد ، قرمز یا سیاه متنوع است. گیلاس از نظر مواد معدنی غنی از گیلاس شیرین است.

نهال گیلاس

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کاربران چه کلمات مرتبط با "نهال گیلاس" را در گوگل جستجو کرده اند:

نهال گیلاس تکدانه نهال گیلاس سیاه نهال گیلاس خوشه ای نهال گیلاس سورینام نهال گیلاس پایه گزیلا نهال گیلاس اصلاح شده نهال گیلاس بینگ نهال گیلاس پایه رویشی نهال گیلاس اسرائیلی نهال گیلاس اشنویه نهال البالو گیلاس نهال ارقام گیلاس نهال گیلاس بعد از چند سال بار میدهد نهال گیلاس شیشه ای نهال گیلاس بعد چند سال میوه می دهد نهال گیلاس بدون شاخه نهال گیلاس باربادوس بهترین نهال گیلاس بهترین نهال گیلاس تکدانه برگ نهال گیلاس بیماری نهال گیلاس نهال گیلاس پیوندی نهال گیلاس پایه کوتاه نهال گیلاس پیش رس نهال گیلاس پاکوتاه نهال گیلاس پیش رس مشهد نهال گیلاس پارس نهال درخت گیلاس پیوندی نهال گیلاس تکدانه کرج نهال گیلاس تکدانه پایه کوتاه نهال گیلاس تکدانه مشهدی نهال گیلاس تکدانه قیمت نهال گیلاس تک شاخه نهال گیلاس تکدانه فروشی نهال گیلاس تکدانه کهریز نهال گیلاس چند ساله بار میدهد برای رشد نهال گیلاس چه باید کرد چگونه نهال گیلاس درست کنیم نهال گیلاس خوب نهال گیلاس خراسان قیمت نهال گیلاس خوشه ای خرید نهال گیلاس خرید نهال گیلاس تکدانه خرید نهال گیلاس سورینام خرید نهال گیلاس سیاه نهال گیلاس درشت نهال گیلاس دیرگل نهال گیلاس دو ساله نهال گیلاس در شیراز نهال گیلاس در گلدان نهال گیلاس دماوند نهال گیلاس درجه یک نهال گیلاس در اراک نهال گیلاس رژینا نهال رویشی گیلاس رشد نهال گیلاس نهال گیلاس زودرس نهال گیلاس سیاه مشهد نهال گیلاس سه ساله نهال گیلاس سفید نهال گیلاس سورینام گرمسیری شکل نهال گیلاس شکوفه نهال گیلاس نهال گیلاس صورتی نهال گیلاس عسلی عکس نهال گیلاس عمر نهال گیلاس نهال گیلاس فرنگی نهال گیلاس فرانسوی نهال فروشی گیلاس فروش نهال گیلاس فروش نهال گیلاس تک دانه فروش نهال گیلاس در تهران فاصله نهال گیلاس نهال گیلاس قاهری نهال گیلاس قیمت قیمت نهال گیلاس تکدانه مشهد قیمت نهال گیلاس کرج قیمت نهال گیلاس مشهد قیمت نهال گیلاس سورینام نهال گیلاس کاشت نهال گیلاس کرج نهال کوچک گیلاس نهال کاری گیلاس نهال گیلاس گرمسیری نهال گیلاس گلدانی نهال گیلاس گزیلا خرید نهال گلدانی گیلاس کاشت نهال گیلاس در گلدان نهال گیلاس درخت گیلاس نهال گیلاس لواسان نهال گیلاس لاپینز نهال گیلاس مشهد نهال گیلاس مازندران نهال گیلاس مشهدی خرید نهال گیلاس مشهد فروش نهال گیلاس مشهدی نگهداری نهال گیلاس نهال گیلاس در کرج نهال گیلاس در اصفهان تفاوت نهال گیلاس و آلبالو هرس نهال گیلاس نحوه ی کاشت نهال گیلاس