pesimmon seedlings

خرید نهال خرمالو

خرید نهال خرمالو اصلاح شده (نهال خرمالو پیوندی ، نهال خرمالو بذری) از نهالستان خرمالو رویال نهال ، قیمت نهال خرمالو در این نهالستان مناسب می باشد ، نهال های خرمالو این مجموعه در انواع متفاوت هستند (نهال خرمالو زود بازده ، نهال خرمالو دیر بازده ، نهال خرمالو زودگل ، نهال خرمالو دیرگل ، نهال خرمالو پاکوتاه ، نهال خرمالو پایه بلند ، نهال خرمالو پر بازده ، نهال خرمالو یکساله ، نهال خرمالو دو ساله ، نهال خرمالو سه ساله) و ... ، فروش نهال خرمالو در این نهالستان بدون هرگونه واسطه صورت میپذیرد ، بهترین نهال خرمالو در نهالستان رویال نهال تولید و عرضه میشود ، شما میتوانید از مشاوره رایگان این نهالستان در زمینه: کاشت نهال خرمالو ، هرس نهال خرمالو ، قلمه زدن نهال خرمالو ، احداث باغ خرمالو ، سمپاشی درخت خرمالو و ... بهرمند شوید ، جهت خرید اینترنتی بهترین ارقام نهال خرمالو با کارشناسان نهالستان در تماس باشید.

خرید نهال خرمالو پایه کوتاه

خرید نهال خرمالو پایه کوتاه (وارداتی )

نهال خرمالو پایه کوتاه (وارداتی ) رقم بسیار تجاری . مناسب برای مناطق سردسیری . پایه کوتاه . زود بازده . شیرین و دارای ظاهری زیبا . بازار پسند . تناژ باردهی بالا . خاص و کمیاب.

خرید نهال خرمالو پایه کوتاه

خرید نهال خرمالو موزی

خرید نهال خرمالو موزی

نهال خرمالو موزی رقم بسیار تجاری . مناسب برای اکثر مناطق ایران . بسیار شیرین . خاص و کمیاب.این رقم نهال خرمالو واریته ای است که می توان در ایران کشت کرد. از نظر ظاهری با گونه های دیگر متفاوت است و می توان آن را گونه خاصی دانست. خرمالو بلندتر از گونه های دیگر است و پوسته خارجی آن نارنجی کم رنگ است. این یک نوع نهال خرمالو با گلهای دو جنس است. این نهال به دلیل بلوغ زودرس گزینه مناسبی برای مناطق گرمسیری است. گلها از سرمای بهار محافظت می شوند. خرمالو موزی عطر و طعم دارد. این میوه باید رسیده باشد تا خوراکی باشد ، این رقم برای غذای تازه استفاده می شود. این نوع نهال خرمالو یکی از انواع بسیار متفاوت و ویژه است. این نوع نهال خرمالو به دلیل شکل ظاهری به خرمالو موزی معروف هستند. خرمالو موزی پوست تنگ ، کشیده و نارنجی است. میوه این نهال خوشمزه است و جالب است بدانید که گلهای نر و ماده به طور جداگانه روی دو پایه یعنی گلهای دوجنسیتی قرار گرفته اند. مناطق نیمه گرمسیری برای رشد خرمالو موزی مناسب هستند. زیرا سرما به گیاهچه و بافت گل آسیب جدی وارد می کند. خاک های ملافه ای نفوذ پذیر و سبک باعث می شود که این رقم به خوبی رشد کند. مقدمه ای برای خرید نهال خرمالو موزی: این نوع درخت خرمالوE ، همچنین به عنوان انبه خرمالو شناخته می شود ، که پیوند زدن نهال خرمالو است و عملکرد خوبی دارد ، یکی از انواع مختلف و خاص است. میوه دارای پوست پرتقال و چرم است. و طعم آن بسیار شیرین است. این نهال در برابر دمای زمستان تا 25 درجه سانتیگراد مقاوم است و این نهال های خرمالو هنگام کاشت در مناطق گرمسیری عملکرد خوبی خواهند داشت و یکی از بهترین درختان خرمالو نامیده می شود.

خرید نهال خرمالو موزی

خرید نهال خرمالو انبه ای

خرید نهال خرمالو انبه ای

نهال خرمالو انبه ای مناسب برای اکثر مناطق ایران . حساس نسبت به سرما . بسیار شیرین و دارای ظاهری زیبا . زود بازده .مقدمه ای برای خرید نهال خرمالو انبه ای: این نوع درخت خرمالو یکی از انواع مختلف و خاص است که به آن خرمالو انبه ای نیز گفته می شود که ترکیبی از نهال خرمالو است و عملکرد خوبی دارد. میوه خرمالو انبه ای به رنگ نارنجی است و پوسته سختی دارد. طعم آن بسیار شیرین است. این نهال در برابر دمای زمستان تا 25 درجه سانتیگراد مقاوم است و این نهال خرمالو هنگام کاشت در مناطق گرمسیری عملکرد خوبی خواهد داشت.این یکی از بهترین گونه های درخت خرمالو است.

خرید نهال خرمالو انبه ای

خرید نهال خرمالو ایورکا

خرید نهال خرمالو ایورکا

نهال خرمالو ایورکا رقم بسیار تجاری . مناسب برای مناطق سردسیری . انبه ای شکل و نارنجی رنگ . تحمل نسبی به سرما و خشکی . دیررس و دارای خاصیت انبار داری بالا.میوه های این نهال خرمالو بسیار بزرگ و اندازه متوسط ​​تا بزرگ دارند. این میوه ها کمی چروکیده و در گل گلی دیده می شوند. پوست نهال از نارنجی تا قرمز روشن است. طعم آن تلخ و با کیفیت است. این نهال ها مقاومت زیادی در برابر خشکسالی نشان می دهند و کمی دیررس می شوند. یکی از نهال های خرمالو پیوندی ایورکا است. اندازه میوه آن متوسط ​​تا بزرگ است و شکلی پهن دارد. پوسته خرمالو نارنجی و قرمز روشن است. درخت ایورکا در برابر هوای خشک و سرما مقاوم است. درخت خرمالو دیررس می شود و میوه های زیادی دارد. زمان برداشت نوامبر است و در بستر گل چین و چروک وجود دارد. این رقم یکی از پرمحصول ترین میوه ها است.

خرید نهال خرمالو ایورکا

خرید نهال خرمالو ارموند

خرید نهال خرمالو ارموند

نهال خرمالو ارموند رقم بسیار تجاری . مناسب برای اکثر مناطق ایران . دارای پوست زرد و گوشت قرمز . پرآب . دارای خاصیت انبارداری . دیر رس و مقاوم به سرما.میوه های این نهال خرمالو به شکل مخروطی کشیده و طول و عرض متوسط ​​دارند. پوست این میوه با کیفیت عالی زرد ، نارنجی یا قرمز می شود. این میوه ها ظرفیت ذخیره سازی بسیار بالایی دارند ، بنابراین باید بدانید که از کیفیت خوبی برخوردار هستند. این نهال یکی از نهال های دیررس است و میوه های آن از اواسط ماه نوامبر تا دسامبر رشد می کنند. یکی از انواع نهال خرمالو متاخر ، نوع ارموند است. میوه آن کشیده است و طول آن معمولاً به 6.5 سانتی متر و عرض آن به 4.7 سانتی متر می رسد. رنگ پوست خرمالو ارموند زرد و قرمز است ، اما رنگ پوست نارنجی و قرمز است. خرمالو طعمی آبدار و تلخ دارد. این میوه را می توان برای چند ماه نگهداری کرد.

خرید نهال خرمالو ارموند

خرید نهال خرمالو گوجه ای ایرانی

خرید نهال خرمالو گوجه ای ایرانی

نهال خرمالو گوجه ای ایرانی مناسب برای مناطق معتدل . حساس به سرما . دارای طعم خوب و بازار پسند.خرمالو گوجه ای یکی از انواع خرما است که میوه های بزرگ ، تخت و خوشمزه تولید می کند. این یک لینک است و بسیار کارآمد است. بهترین آب و هوا برای پرورش درختان خرمالو آب و هوای نیمه گرمسیری است ، اما این گیاه همچنین می تواند در مناطق معتدل سرد کاشته شود. بعضی از انواع خرما دمای 18- درجه سانتیگراد را تحمل می کنند ، که به غیر از مناطق بسیار سرد و کوهستانی قابل رشد در سراسر ایران است.

خرید نهال خرمالو گوجه ای ایرانی

خرید نهال خرمالو ژاپنی

خرید نهال خرمالو ژاپنی

نهال خرمالو ژاپنی رقم بسیار تجاری .مناسب برای مناطق سردسیری . بسیار شیرین و بازار پسند . زود بازده و قابلیت ماندگاری بالا .در کل 3 مدل خرما وجود دارد (نهال نخل ژاپنی): 1- تاریخ ایتالیایی «D. نیلوفر آبی »: میوه این تاریخ به همان اندازه بزرگ است. با رسیدن گیلاس و رنگ آن زرد می شود. طعم میوه پس از رسیدن ترش است. 2- خرمالو ویرجینیا «D. ویرجینیا »: برگها براق و بلند هستند. این گونه در ایران بیشتر به خرمندی معروف است. این ماده عمدتا در کاشت نخل معمولی مورد استفاده قرار می گیرد و میوه آن به دلیل دارا بودن مقدار زیاد تانن ، اندازه آلو و قابل خوردن است. 3- تاریخ عادی «D. kaki »: میوه آن متوسط ​​تا بزرگ و به رنگ قرمز است. منابع منشأ این گیاه از ژاپن را گزارش می دهند. خرمالو گیاهی است با دو پایه ، یعنی گلهای نر و ماده به طور جداگانه روی دو پایه قرار دارند. گلهای دوجنسیتی روی درختان دیده می شود. بیشتر خرمالوهایی که در ایران پرورش می یابند از نوع دوم با گل های دوجنسی هستند.شخصیت ها: گل های نر در گروه های 2 تا 3 بر روی گیاه ظاهر می شوند و کوچکتر از گل های ماده هستند. گلها همیشه روی شاخه های یک ساله ظاهر می شوند و گاهی اوقات میوه در شاخه های امسال شکل می گیرد. هنگام هرس درختان خرمالو باید این نکته را در نظر گرفت. در درمان اسهال ، درد قفسه سینه ، بیماری های کبدی و کلیوی ، کاهش چربی خون ، درمان آفت دهان ، گلودرد مثر است. نهال خرمالو ژاپنی بهترین نوع برای تولید میوه خرمالو ، خرمالو چینی معمولی است. اکثر گونه های خرمالو به دو روش باروری و گرده افشانی میوه می دهند. گوشت میوه فرآوری نشده سبکتر و سبکتر از میوه گرده افشانی است. میوه خرما نارس قابض است ، اما بعد از چیدن نیز می تواند رشد کند. تولید کنندگان میوه کیفیت میوه ها را بالاتر از میوه های دانه ای می دانند.

خرید نهال خرمالو ژاپنی

خرید نهال خرمالو تاباتا

خرید نهال خرمالو تاباتا

نهال خرمالو تاباتا رقم بسیار تجاری . مناسب برای اکثر مناطق ایران . مقاوم به سرما . بسیار شیرین و بازار پسند . زود بازده .

خرید نهال خرمالو تاباتا

مجوز تولید نهال

قیمت نهال خرمالو چقدر است!؟

قیمت نهال خرمالو به عوامل زیادی مرتبط می باشد، حدود قیمت نهال خرمالو از 10 هزار تومان آغاز و در ارقام وارداتی تا 30 هزار تومان در نوسان می باشد، قیمت نهال خرمالو به صورت خرده ۵۰ الی ۲۰۰ اصله به قیمت روز و بدون تخفیف عرضه میگردد ، به صورت عمده ۲۰۰ الی ۵۰۰ اصله نهال خرمالو با ۱۰ درصد تخفیف و همچنین ۵۰۰ اصله نهال خرمالو به بالا با قیمت توافقی به فروش می رسد ، قیمت روز نهال خرمالو را از کارشناسان رویال نهال بپرسید.

پرفروش ترین و پر طرفدارترین نهال خرمالو کدامند!؟

بهترین ، پر فروشترین و پر طرفدارترین نهال خرمالو در کشور نهال خرمالو موزی ، نهال خرمالو ژاپنی می باشد ، جهت اطلاع از بهترین نهال خرمالو با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بهترین فصل کاشت نهال خرمالو چه موقع است!؟

بهترین زمان برای کاشت نهال خرمالو از اواسط پاییز شروع و نهایت تا پایان زمستان می باشد ، چون در این زمان ریشه های نهال های خرمالو در خواب هستند، و فصل بهار از خواب بیدار می شوند.

بهترین نهال خرمالو برای مناطق سردسیری، گرمسیری و معتدل!؟

بهترین نهال خرمالو برای مناطق سردسیری و معتدل انواع ارقام نهال خرمالو از جمله: نهال خرمالو موزی ، نهال خرمالو ژاپنی می باشد و نهال خرمالو مخصوص مناطق گرمسیری وجود ندارد .

سود نهال خرمالو چقدر است!؟

سود نهال خرمالو متفاوت است ، اما میتوان گفت سود کاشت نهال خرمالو تا برداشت آن برابر با قیمت روز ...  می باشد.

معرفی نهال های دیگر نهالستان!؟

کاشت خرمالو

خاک مناسب خرمالو:
خاک مناسب برای کشت نهال خرمالو ، خاک سبک با نفوذ پذیری بالا و حاصلخیزی مناسب است.
آبیاری خرمالو:
آبیاری خرمالوها نیاز آبی بیشتری دارند. این گیاه به ویژه در هوای گرم که به آبیاری بیشتری احتیاج دارد نسبت به خشکسالی حساس است و باید به طور مرتب آبیاری شود. البته توجه به این نکته مهم است که آبیاری بیش از حد می تواند منجر به کمبود اکسیژن در ریشه شود.مشخصترین نشانه سیل ریزش میوه ها روی درخت است.
شرایط کاشت و نگهداری خرمالو
درجه حرارت مناسب خرمالو:
نهال خرمالو در آب و هوای معتدل و خنک بهترین رشد را دارند. خرمالو همچنین گیاهانی مقاوم است ، 12- درجه سانتیگراد را تحمل می کند و برای باردهی به زمستان سرد نیاز دارد.
نور مناسب خرمالو:
نهال خرمالو برای رشد به نور خورشید زیادی نیاز دارند. بنابراین ، باید نهال خرمالو در مکانی آفتابی قرار گیرد.
کوددهی خرمالو:
استفاده از کودها یا کودهای پوسیده در بازار در سال دوم منجر به رشد بهتر نهال خرمالو می شود.
بیماری ها و آفات خرمالو:
مگس سفید و تریپس مهمترین آفات خرمالو هستند که به پوست خرمالو آسیب می رسانند و باعث تغییر رنگ نهال خرمالو می شوند.
کشت خرمالو و شرایط نگهداری و تکثیر آن:
در چند سال آینده باید توجه داشت که میوه خرمالو یک شاخه یک ساله است ، یعنی در پاییز ، در صورت هرس ، شاخه تولید میوه سال قبل نباید حذف شود. در تابستان با گرم شدن هوا به آب کمتری و آب بیشتری نیاز دارد..

خواص خرمالو

اگر در فصل سرما لثه های شما خونریزی کند ، ممکن است به دلیل کمبود ویتامین C ایجاد شود. باید بدانید که خوردن خرمالو و جذب ویتامین C آن می تواند به طور موثری سلامت لثه ها را بهبود بخشد. از این ویتامین می توان برای پاکسازی پوست نیز استفاده کرد.
این میوه سرشار از پتاسیم و منیزیم است که می تواند با کلسترول و فشار خون بالا مقابله کند.علاوه بر این ، پکتین موجود در خرمالو نیز نقش مهمی در کاهش کلسترول دارد.
میوه خرمالو حاوی ویتامین های A و C ، کلسیم ، پتاسیم و منیزیم است که می تواند به بهبود هضم غذا ، بهبود بینایی و عملکرد ایمنی بدن کمک کند. دانستن اینکه خرمالو می تواند معده را تقویت کند ، می تواند مشکل را حل کند ممکن است بد نباشد. این می تواند سینه ها را نرم کند ، کم خونی را برطرف کند و همچنین یک داروی خوب اشتها آور است.
طبیعت خرمالو گرم و مرطوب است دانه های میوه خرمالو خرد شده و گرد می شوند تا سنگ کلیه و مثانه ترشح شود.
خرمالو حاوی مقدار زیادی پکتین است. پکتین یک فیبر محلول در آب است که می تواند چربی خون را کاهش دهد.
خرمالو می تواند یخ زدگی را برطرف کرده و باعث خونریزی شدید شود.
خرمالو می تواند تورم و التهاب بواسیر را مهار کند.
از آنجا که خرمالو حاوی ویتامین A است ، می توان از آن برای پوست خشک ، شکننده ، ناخن و مو استفاده کرد.
میوه های رسیده خرمالو برای کودکان نیز مفید است و برای رشد و نمو آنها مثر است.

نهال خرمالو

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کاربران چه کلمات مرتبط با "نهال خرمالو" را در گوگل جستجو کرده اند:

نهال خرمالو قیمت نهال خرمالو فویو نهال خرمالو گوجه ای نهال خرمالو گلدانی نهال خرمالو درخت خرمالو کاشت نهال خرمالو درخت خرمالو اسرائیلی درخت خرمالو اصلاح شده درخت خرمالو اصفهان درخت خرمالو ابیاری درخت خرمالو بعد از چند سال میوه میدهد درخت خرمالو بعد از چند سال بار می دهد درخت خرمالو برگ درخت خرمالو بار نمی دهد درخت خرمالو باغ شیشه ای درخت خرمالو پیوندی درخت خرمالو پاییز درخت خرمالو تعبیر خواب درخت خرمالو تزیینی درخت خرمالو تهران درخت خرمالو تکثیر درخت خرمالو جنگلی درخت خرمالو چند ساله میوه میدهد درخت خرمالو چقدر آب میخواد درخت خرمالو چه شکلیه درخت خرمالو چه شکلی است نهال خوب خرمالو درخت خرمالو در باغچه درخت خرمالو در چه فصلی شکوفه میدهد درخت خرمالو در چه مناطقی رشد میکند درخت خرمالو در گلدان درخت خرمالو در خواب درخت خرمالو در پاییز درخت خرمالو در مشهد درخت خرمالو را چگونه ابیاری کنیم درخت زینتی خرمالو درخت خرمالو شیرازی درخت خرمالو شکوفه درخت خرمالو عکس فروش نهال خرمالو گلدانی قیمت نهال خرمالو موزی قیمت نهال خرمالو گوجه ای درخت خرمالو کی شکوفه میدهد درخت خرمالو کاشت درخت خرمالو کرجی درخت خرمالو کن درخت خرمالو کوچک درخت خرمالو گلدانی فروش نهال گلدانی خرمالو در مشهد درخت خرمالو نگهداری درخت خرمالو نر و ماده درخت خرمالو نارگیل درخت خرمالو ویکی پدیا درخت خرمالو و انواع آن درخت خرمالو هرس