jujube seedlings

خرید نهال عناب

خرید نهال عناب اصلاح شده (نهال عناب پیوندی ، نهال عناب بذری) از نهالستان عناب رویال نهال ، قیمت نهال عناب در این نهالستان مناسب می باشد ، نهال های عناب این مجموعه در انواع متفاوت هستند (نهال عناب زود بازده ، نهال عناب دیر بازده ، نهال عناب زودگل ، نهال عناب دیرگل ، نهال عناب پاکوتاه ، نهال عناب پایه بلند ، نهال عناب پر بازده ، نهال عناب یکساله ، نهال عناب دو ساله ، نهال عناب سه ساله) و ... ، فروش نهال عناب در این نهالستان بدون هرگونه واسطه صورت میپذیرد ، بهترین نهال عناب در نهالستان رویال نهال تولید و عرضه میشود ، شما میتوانید از مشاوره رایگان این نهالستان در زمینه: کاشت نهال عناب ، هرس نهال عناب ، قلمه زدن نهال عناب ، احداث باغ عناب ، سمپاشی درخت عناب و ... بهرمند شوید ، جهت خرید اینترنتی بهترین ارقام نهال عناب با کارشناسان نهالستان در تماس باشید.

خرید نهال عناب گلابی

خرید نهال عناب گلابی

نهال عناب گلابی رقم بسیار تجاری . مناسب برای اکثر مناطق ایران . اندازه میوه درشت . هم سایز با گلابی . پایه کوتاه و خیلی پر بار . بدون تیغ . طعم شیرین و مطلوب .

خرید نهال عناب گلابی

خرید نهال عناب قائنات

خرید نهال عناب قائنات (بذری)

نهال عناب قائنات (بذری) رقم تجاری . مناسب برای خاک های شور و کم آب . مقاوم به سرما . با خواص درمانی بالا . عالی حهت خشکبار .این رقم نهال عناب که قائنات نامیده می شود ، یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین گونه هایی است که مورد استقبال خریداران و باغداران قرار گرفته است. این رقم عناب (قائنات ) در مقایسه با انواع دیگر از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. این تنوع نهال عناب برای مناطق سردسیر ، نیمه سرد و کوهستانی مناسب است و یکی از انواع تجاری در جهان است. نهال عناب قائنات دیر شکوفا می شود و این از آنها در برابر سرمای بهار محافظت می کند. اندازه میوه تقریباً یک میوه بزرگ و سنگی است. میوه این رقم عناب دارای خواص بسیاری است و به صورت خشک در بسیاری از کشورها مصرف می شود.

خرید نهال عناب قائنات

خرید نهال عناب رویال

خرید نهال عناب رویال (پیوندی)(پیشنهاد ویژه نهالستان)

نهال عناب رویال (پیوندی)(پیشنهاد ویژه نهالستان) بسیار تجاری . مناسب برای اکثر مناطق ایران . محصولی با خواص درمانی بالا . زود بازده . بسیار درشت . بدون تیغ .این رقم نهال عناب به نام رویال یکی از ارقام بسیار مرغوبی است که در شهرستان میاندوآب کشت می شود که تولید انحصاری نهال رویال است.این رقم از بازار خوبی برخوردار است. این تنوع نهال عناب مقاومت و سازگاری خوبی با مناطق گرمسیری دارد. مقاومت خوبی در برابر بادهای گرم تابستان و یخبندان های زمستانی دارد. این رقم نهال عناب دارای برگ های کوچک است و ارتفاع نهال ها به 8 متر می رسد. میوه چنین نهال های عناب یک میوه بزرگ و شبیه سنجد است. این بافت نرم تر ، قرمز قرمز رنگ و میوه ای با دانه است. طعم عناب رویال شیرین ، دلپذیر و بسیار مفید است.

خرید نهال عناب رویال

خرید نهال عناب ژاپنی

خرید نهال عناب ژاپنی (وارداتی)

نهال عناب ژاپنی (وارداتی) رقم تجاری . بسیار درشت . بدون تیغ . پایه کوتاه . مناسب برای اکثر مناطق ایران .

خرید نهال عناب ژاپنی

خرید نهال عناب پوندی خوشه ای

خرید نهال عناب پیوندی خوشه ای (وارداتی)

نهال عناب پیوندی خوشه ای (وارداتی) رقم بسیار تجاری . مناسب اکثر مناطق ایران . باردهی خوشه ای . میوه درشت و شیرین . دارای ظاهری زیبا . نهال عناب خوشه های مجاز انواع اصلاح شده عناب است. این عناب یک نوع نهال عناب اصلاح شده و با بازده بالا است که از سال اول کاشت میوه می دهد. نهال عناب به دلیل شرایط آب و هوایی مطلوب و مراقبت بهینه از سال اول کاشت ، خوشه های دارای گواهی است. شایان ذکر است که هنگام رسیدن محصول ، باغداران عناب در اولین سال کاشت باید تمام محصولات را از درخت عناب جدا کنند ، زیرا عدم توجه به این امر باعث می شود که نهال عناب در سال اول رشد نکند. از طرف دیگر ، محصول تولید شده از این درخت عناب تجاری و قابل فروش است. درختان خوشه ای مجاز عناب از سال اول کاشت میوه می دهند و عملکرد اولیه عناب در سال پنجم کاشت توجیه اقتصادی دارد و عملکرد خوشه ای اصلاح شده عناب A اصلاح شده در هر هکتار تقریباً 7 تن گزارش شده است.

خرید نهال عناب پوندی خوشه ای

خرید نهال عناب ارمنی

خرید نهال عناب ارمنی (بذری)

نهال عناب ارمنی (بذری) رقم تجاری . خیلی پربار . میوه ریز . مقاوم به سرما و تیغ دار .نام دیگر عناب به عنوان گردوی عناب ارمنی شناخته می شود. عناب Ziziphus jujuba از خانواده Ziziphus و از خانواده خولان است و بومی مناطق مختلف آسیا از جمله ایران ، لبنان ، پاکستان ، هند ، بنگلادش ، نپال ، کره ، چین مرکزی و جنوب چین و جنوب شرقی اروپا است. عناب درخت یا درختچه ای برگریز است ، یک نهال بسیار بزرگ و گوشتی با اصالت ارمنی ، قد 5-12 متر رشد می کند.

خرید نهال عناب ارمنی

مجوز تولید نهال

قیمت نهال عناب چقدر است!؟

قیمت نهال عناب به عوامل زیادی مرتبط می باشد، حدود قیمت نهال عناب از 15 هزار تومان آغاز و در ارقام وارداتی تا 120 هزار تومان در نوسان می باشد، قیمت نهال عناب به صورت خرده ۵۰ الی ۲۰۰ اصله به قیمت روز و بدون تخفیف عرضه میگردد ، به صورت عمده ۲۰۰ الی ۵۰۰ اصله نهال عناب با ۱۰ درصد تخفیف و همچنین ۵۰۰ اصله نهال عناب به بالا با قیمت توافقی به فروش می رسد ، قیمت روز نهال عناب را از کارشناسان رویال نهال بپرسید.

پرفروش ترین و پر طرفدارترین نهال عناب کدامند!؟

بهترین ، پر فروشترین و پر طرفدارترین نهال عناب در کشور نهال عناب ژاپنی ، نهال عناب ترکیه ، نهال عناب قائنات می باشد ، جهت اطلاع از بهترین نهال عناب با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بهترین فصل کاشت نهال عناب چه موقع است!؟

بهترین زمان برای کاشت نهال عناب از اواسط پاییز شروع و نهایت تا پایان زمستان می باشد ، چون در این زمان ریشه های نهال های عناب در خواب هستند، و فصل بهار از خواب بیدار می شوند.

بهترین نهال عناب برای مناطق سردسیری، گرمسیری و معتدل!؟

بهترین نهال عناب برای مناطق سردسیری و معتدل انواع ارقام نهال عناب از جمله: نهال عناب ژاپنی ، نهال عناب ترکیه ، نهال عناب قائنات می باشد و نهال عناب مخصوص مناطق گرمسیری وجود ندارد .

سود نهال عناب چقدر است!؟

سود نهال عناب متفاوت است ، اما میتوان گفت سود کاشت نهال عناب تا برداشت آن برابر با قیمت /././ می باشد.

معرفی نهال های دیگر نهالستان!؟

کاشت عناب

عناب نوعی میوه است که می تواند برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار گیرد. اثرات مفید آن بر روی بدن توجه مردم را به این میوه برمی انگیزد. روش کاشت درخت عناب را دنبال کنید.
عناب درختی در مناطق استوایی است و متعلق به چین است. هزاران سال است که درختان عناب در این کشور کشت می شود. اکنون شاهد کاشت این درخت در استان های مختلف ایران بوده ایم.
امروزه درختان عناب به چین وابسته نیستند و در بسیاری از مناطق یافت می شوند. در کشورهایی مانند هند ، ویتنام ، کره جنوبی و چین می توانید مقدار زیادی خرما تازه پیدا کنید. در ایران می توانید درخت خرما نیز بکارید در این مقاله با نحوه انجام این کار بیشتر آشنا می شوید.
مشخصات ظاهری عناب
عناب درختی با برگهای کوچک است که در زمستان می بارد. ارتفاع این درخت معادل 5 تا 12 متر است. سرعت رشد بسیار خوبی دارد. گلهای آن در بهار شکوفا می شود و دانه ها در پاییز می رسند.
گل های این درخت دو جنسیتی است. به این ترتیب آنها جنسیت زن و مرد دارند. آنها توسط حشرات گرده افشانی می شوند. شاخه های عناب خاردار است. برگها سبز و براق هستند ، طول آنها 2 تا 7 سانتی متر و عرض آنها 1 تا 3 سانتی متر است.
برگ درختان عناب بیضی شکل ، بدون مو و لبه های دندانه دار است. گلهای این درخت نیز بسیار ریز و به قطر 5 میلی متر است. از نظر شکل گل ، این درخت دارای پنج گلبرگ کوچک به رنگ سبز و سفید است. میوه های نارس کمی شبیه سیب هستند. وقتی بالغ شدند ، با برق سیاه قهوه ای می شوند و مانند عناب به نظر می رسند. یک هسته جامد مشابه گودال زیتون در داخل آن وجود دارد.
شرایط رشد نهال عناب
نهال عناب برای رشد به بارندگی و درجه حرارت زیادی احتیاج دارند. بنابراین ، آنها در تابستان گرم و بارانی رشد بهتری دارند. اگر خاک به خوبی تخلیه شود ، آنها عمر طولانی تری خواهند داشت.
نهال عناب مکان های گرم و آفتابی را دوست دارند. از نظر نوع خاک ، آنها همچنین تمایل به خاک قلیایی دارند. این گیاهان به خوبی رشد می کنند و حتی می توانند در خاک فقیر رشد کنند.
آنها می توانند تا 20- درجه سانتی گراد را تحمل کنند ، اما در مناطق گرمسیری رشد می کنند. برای اینکه مثمر ثمر باشد ، تابستان نیز باید گرما را تجربه کند.

کاشت درختان خرما به روش های مختلف
روش های زیادی برای گسترش درختان عناب وجود دارد که در زیر می آموزید.
جابجایی  این بهترین روش برای افزایش نهال عناب است. همانطور که می دانید ، در امتداد درخت قدم می زنید. نهال عناب عناب ریشه می گیرند تا آب کافی بدست آورند و در نتیجه ، ریشه های سطح گیاه جوانه می زنند. به منظور کشت نهال عناب از این طریق ، در سال دوم پاییز که درختان نسبتاً در حال رشد هستند ، ریشه های درخت مادر را قطع کرده و با استفاده از ریشه گیاهچه ها را به زمین های دیگر منتقل کنید.
درج: می توانید در نیمه دوم مارس آن را از درخت عناب بگیرید. قلمه ها باید از شاخه های یک ساله تهیه شوند. این تراشه ها باید 30 سانتی متر شیب داشته و به صورت برجستگی در زمین فرو روند. به عبارت دیگر ، فقط 5 سانتی متر از لبه برش در لبه پشته کاغذ نیست. هر برش باید 5 سانتی متر از برشهای دیگر فاصله داشته باشد. بعد از کاشت درخت عناب (قلمه زدن) گلدان را پر از آب کنید و همیشه زمین قلمه ها را مرطوب کنید.
خوابیدن: با استفاده از این روش کاشت درخت عناب ، شاخه های دوساله که از قسمت پایین تنه درخت مادر رشد می کنند باید خوابیده باشند. بهتر است در پاییز و پایان زمستان انجام شود.
کاشت بذر عناب: این روش در نیمه اول مارس اجرا می شود. مغزهای ذرت را در یک کاسه آب ریخته و در جای گرم قرار دهید. پس از چند روز خیساندن ، بذرها را در خاكی كه آماده كرده اید بكارید. بذرها در نیمه دوم آوریل کاشته می شوند.
پس از ریزش برگ ، نهال های دو ساله را به زمین برگردانید. آنها درختان خرما را پیوند نمی زنند. چون نوع آن خوب نیست اما در صورت پیوند سریعتر میوه می دهند.
نحوه پرورش دانه عناب
بهترین فصل کاشت نهال عناب ماه مه است. دانه های عناب را بشکنید و آنها را روی خاک قرار دهید زمان بین هر عکس 5 روز است. 99٪ افراد سر خالی هستند و از ورکومپوست به عنوان بستر استفاده می شود

خواص عناب

برای کاشت درخت عناب ، به دلیل ویژگی های درختان عناب ، با دلایل قانع کننده ای روبرو هستیم. عناب حاوی تری ترپن اسید ، ساپونین ها و گلیکوزیدهای جوجوبا است. عصاره آن برای خواب راحت بسیار مثر است و دلیل آن مربوط به مواد دارویی و فعال آن است. عناب شیرین و خوراکی است و دارای خواص دارویی است. از این میوه در آبنبات های خشک یا طعم دار ، شربت شیرین عناب ، کیک ، عناب کنسرو شده ، چای عناب و سرکه استفاده می شود.
خرما دارای لعاب و ملین است که برای سرماخوردگی نیز مفید است. از هسته این میوه برای بهبود زخم ها و بریدگی ها استفاده می شود. عناب دارای اثرات ضد روحیه و تسکین دهنده است. کاهش فشار تقویت معده و سیستم هضم ، دندان ها را در برابر پوسیدگی مقاوم می کند.
این ماده می تواند سموم را از بدن خارج کرده و خون را تصفیه کند. بنابراین ، اغلب در طب سنتی توصیه می شود. این می تواند باعث روشن شدن پوست و جلوگیری از بیماری های قلبی شود. خاصیت ضد سرطانی و آنتی اکسیدانی دارد. به عبارت دیگر ، می تواند با رادیکال های آزاد مبارزه کند.

نهال عناب

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کاربران چه کلمات مرتبط با "نهال عناب" را در گوگل جستجو کرده اند:

نهال عناب خرمایی نهال عناب ترکیه نهال عناب قیمت نهال عناب پیوندی نهال عناب بیرجند نهال عناب چینی نهال عناب گلابی نهال عناب درخت عناب قیمت نهال عناب بیرجند نهال عناب کشت بافتی بهترین نهال عناب فروش نهال عناب در بیرجند نهال عناب پاجوش قیمت نهال عناب پیوندی پرورش نهال عناب پیوند نهال عناب فروش نهال عناب در تهران تکثیر نهال عناب تولید نهال عناب تهیه نهال عناب قیمت نهال عناب چینی خرید نهال عناب چینی نهال عناب خراسان خرید نهال عناب خرید و فروش نهال عناب نهال عناب در اصفهان نهال عناب در مشهد نهال عناب در کرج فروش نهال عناب در مشهد فروش نهال عناب در شیراز کاشت نهال عناب در گلدان شکل نهال عناب عکس نهال عناب نهال عناب فروشی فروش نهال عناب بیرجند فروش نهال عناب کرج فروش نهال عناب در کرج نهال عناب کرج کاشت نهال عناب کشت نهال عناب نهال عناب گلدانی نهال عناب مشهد فروش نهال عناب مشهد مشخصات نهال عناب هرس نهال عناب