pear seedlings

خرید نهال گلابی

خرید نهال گلابی اصلاح شده (نهال گلابی پیوندی ، نهال گلابی بذری) از نهالستان گلابی رویال نهال ، قیمت نهال گلابی در این نهالستان مناسب می باشد ، نهال های گلابی این مجموعه در انواع متفاوت هستند (نهال گلابی زود بازده ، نهال گلابی دیر بازده ، نهال گلابی زودگل ، نهال گلابی دیرگل ، نهال گلابی پاکوتاه ، نهال گلابی پایه بلند ، نهال گلابی پر بازده ، نهال گلابی یکساله ، نهال گلابی دو ساله ، نهال گلابی سه ساله) و ... ، فروش نهال گلابی در این نهالستان بدون هرگونه واسطه صورت میپذیرد ، بهترین نهال گلابی در نهالستان رویال نهال تولید و عرضه میشود ، شما میتوانید از مشاوره رایگان این نهالستان در زمینه: کاشت نهال گلابی ، هرس نهال گلابی ، قلمه زدن نهال گلابی ، احداث باغ گلابی ، سمپاشی درخت گلابی و ... بهرمند شوید ، جهت خرید اینترنتی بهترین ارقام نهال گلابی با کارشناسان نهالستان در تماس باشید.

خرید نهال گلابی فورل

خرید نهال گلابی فورل

نهال گلابی فورل رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اوایل تابستان . تناژ باردهی بالا . زود بازده . رقم خاص و کمیاب . پر بار تر آنجو . طعم شیرین و پر آب .نهال گلابی فورل (گلابی با پوست قرمز) مبدا: آمریکا رنگ پوست: قرمز روشن عادت گلدهی: بایر تحمل به خشکی: نیمه متحمل زمان برداشت: اواخر مهر گلابی درختی است که در مناطق مختلف ایران از کوههای مرطوب و نیمه مرطوب ، نیمه خشک و سرد کاشته می شود. . سرماي مورد نياز براي گلابي براي بسياري از ارقام بين 600 تا 1500 ساعت در دماي زير 7 درجه سانتيگراد است. گلهای گلابی بعد از میوه های سنگی باز می شوند و بنابراین خطر یخ زدگی گلهای این درخت بسیار کمتر است. گلابی در زمستان تا 25- درجه سانتیگراد را تحمل می کند ، اما گلها در -1 درجه سانتیگراد آسیب می بینند. نیاز به آب گلابی متوسط ​​است و شرایط نامطلوب رطوبت را تحمل می کند. خاکهای لومی شنی عمیق با سطح زیر نفوذ پذیر برای کشت گلابی مناسب است. خاکهای سنگین و خاکهایی با PH بالاتر از 5/7 و آهکی برای این گیاه مناسب نیستند.

خرید نهال گلابی فورل

خرید نهال گلابی شینگو

خرید نهال گلابی شینگو( وارداتی )

نهال گلابی شینگو( وارداتی ) رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اوایل پاییز . تناژ باردهی بالا . زود بازده . بازار روش عالی . خیلی آبدار . مناسب برای تازه خوری . انبار داری مناسب و طولانی . خاص و کمیاب .

خرید نهال گلابی شینگو

خرید نهال گلابی کوشیا

خرید نهال گلابی کوشیا (پایه بذری)

نهال گلابی کوشیا (پایه بذری) زمان رسیدن اوایل تابستان . رقم بسیار زود رس . مقاوم به آتشک . عطر و طعم خوب . بازار پسند . پربار . رشد متوسط . کمیاب.یکی از انواع نهال های گلابی قدیمی در ایتالیا همین نمونه نهال است. تولید سالانه میوه این نهال بسیار عالی و بی نظیر است. می توانید میوه این نهال را در اواسط تابستان برداشت کرده و در انبار ذخیره کنید. این درخت میوه های محدود و پراکنده ای می دهد.

خرید نهال گلابی کوشیا

خرید نهال گلابی دوچی

خرید نهال گلابی دوچی ( بذری)

نهال گلابی دوچی ( بذری) رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اوایل پاییز . تناژ بالا . میوه خیلی درشت . زود بازده . خیلی آبدار . مناسب برای تازه خوری و کمپوت . قابلیت انبار داری طولانی . ماندگاری 7 ماهه در سردخانه .

خرید نهال گلابی دوچی

خرید نهال گلابی دوچی پایه پیرودراف

خرید نهال گلابی دوچی پایه پیرودراف

نهال گلابی دوچی پایه پیرودراف رقم بسیار تجاری . نحوه کاشت داربستی . تجاری شدن در سال سوم کاشت . امکان کشت متراکم نسبت به سایر ارقام . پایه کوتاه .کمیاب .

خرید نهال گلابی دوچی پایه پیرودراف

خرید نهال گلابی پرتقالی / ناشی

خرید نهال گلابی پرتقالی / ناشی

نهال گلابی پرتقالی / ناشی رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اوایل پاییز . تناژ باردهی بالا . عالی جهت نگهداری در سرد خانه . زود بازده . رقم خاص و کمیاب . بازار فروش عالی . خیلی آبدار . کمیاب .گلابی ناشی (پرتقالی) برخلاف گونه های شناخته شده گلابی ، یک گلابی بسیار آبدار است و پس از برداشت تا مدت ها رنگ و طراوت خود را حفظ می کند. این رقم گلابی به دلیل شباهت زیاد آن به درختان سیب ، نارنجی شکل است و حتی گلابی سیب نیز نامیده می شود.این گلابی ظاهری متفاوت از میوه های دیگر دارد. نهال گلابی: 2 سال پس از کاشت

خرید نهال گلابی پرتقالی / ناشی

خرید نهال گلابی آنجو

خرید نهال گلابی آنجو

نهال گلابی آنجو رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواخر تابستان . تناژ باردهی بالا . زود بازده . رقم خاص و کمیاب . بازار خوب و عالی . طعم خاص و شیرین . کمیاب .این رقم یک نوع گلابی از نژادهای مرغوب است و بومی ایران محسوب می شود. اگرچه این رقم مقاومت و حساسیت چندانی در برابر سرما و خشکسالی ندارد ، اما در مناطق نیمه سرد به خوبی کشت می شود. میوه گلابی آنجو میوه ای بزرگ ، سبز ، آبدار ، شیرین و خوشمزه است و دانه های کمتری نسبت به انواع دیگر دارد. کاشت این رقم گلابی کار پیچیده ای نیست اما نیاز به دقت دارد و به دقت آن توجه ویژه ای شده است. این رقم نهال گلابی در معرض تعریق است و در خاکهای سنگین و آهکی رشد خوبی ندارد. این نوع نهال گلابی منحصر به ایران است و یکی از گونه های با کیفیت با عمر اقتصادی 30 ساله است. این گلابی از نظر سرما و خشکسالی در گروه ارقام تقریباً نیمه متحمل قرار دارد. این نهال ها در برابر آبیاری زیاد و جاری شدن سیل حساس هستند و رطوبت بیش از حد می تواند به نهال آسیب برساند. همچنین خاکهای سنگین و آهکی برای این رقم چندان مناسب نیستند مقدمه ای برای خرید نهال گلابی آنجو: این نوع نهال گلابی بومی فرانسه است ، رقم بسیار بالایی. گلابی آنجو نسبت به انواع دیگر گرد و آبدار است ، رنگ میوه آن قرمز است ، دارای بافتی نرم و طعم شیرین است. ویژگی بارز این نهال گلابی این است که قدرت ذخیره سازی طولانی دارد تا کیفیت آن تغییر نکند. این گلابی را می توان در پایان ماه سپتامبر برداشت کرد. عمر اقتصادی این رقم تا 30 سال است. گلابی آنجو تازه خورده می شود.

خرید نهال گلابی آنجو

خرید گلابی بلادی جونیو

خرید گلابی بلادی جونیو

نهال گلابی بلادی جونیو رقم بسیار تجاری . زود رس . گونه قرمز رنگ . میوه خوشه ای . مقاوم آتشک . زود رس ترین گلابی محسوب میشه.این نهال ها از ایتالیا نشات می گیرند و یکی از قدیمی ترین نهال های تجاری نامیده می شوند. شاخه های آن قرمز و میوه ها به صورت خوشه ای در گروه های زیادی رشد می کنند. میوه این نهال گلابی را می توان در اواخر بهار یا اوایل تابستان برداشت.

خرید گلابی بلادی جونیو

خرید نهال گلابی اسپادانا

خرید نهال گلابی اسپادانا

نهال گلابی اسپادانا رقم تجاری . زمان رسیدن اوایل تابستان . تناژ باردهی بالا . زود رس و زود بازده . بسیار آبدار . مناسب برای شمال کشور.این رقم نهال گلابی یکی از ارقام اصلاح شده و زیر کشت است که از سال دوم کاشت به بار نشست. منشا اصلی این رقم چین است و یکی از انواع نهال گلابی است که خشکی را به خوبی تحمل می کند. این درخت به سرما حساس است و باید در مناطق گرمسیری پرورش یابد. طعم شیرین گلابی اسپادانا دلپذیر و دلپذیر است و می توان آن را در ماه سپتامبر برداشت کرد. دارای محیطی با تاج نسبتاً بزرگ است که به صورت هرمی رشد می کند. گلابی اسپادانا در همه مناطق آب و هوایی رشد می کند ، اندازه آن متوسط ​​، پوست نازک و رنگ روشن ، گوشت آن سفید و آبدار است ، یکی از بهترین نهال های گلابی ایران نام دارد و قیمت نهال آن مناسب است. .

خرید نهال گلابی اسپادانا

خرید نهال گلابی شاه میوه

خرید نهال گلابی شاه میوه

نهال گلابی شاه میوه رقم تجاری . زمان رسیدن اوایل تابستان . تناژ بالا . زود بازده . بازدهی بالا . خیلی آبدار . مناسب برای تازه خوری و کمپوت و مقاوم در برابر سرما .منشا اصلی این نوع نهال گلابی ایران در نظر گرفته می شود ، این رقم یکی از انواع معروف و با کیفیت است که بازار فروش خوبی نیز دارد. تنها تفاوت این رقم با انواع دیگر پوسته بیرونی آن است که هم نازک تر و هم نرمتر است. گلابی شاه میوه طعم شیرین و عطر بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد و برای تهیه کمپوت و همچنین برای خوردن تازه استفاده می شود. این نوع نهال گلابی در گروه ارقام اقتصادی قرار می گیرد زیرا عملکرد بسیار خوبی دارند و از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کنند. این نهال گلابی یکی از گونه های با کیفیت متوسط ​​و مرغوب است که خاستگاه اصلی آن به ایران معروف است. میوه این رقم قابل فروش است و فروش خوبی دارد ، بنابراین مورد استقبال باغداران قرار گرفته است. پوست خارجی میوه صاف ، نازک و سبز و گوشت آن سفید و بسیار معطر است. میوه این نهال ها از سال دوم یا سوم شروع می شود مقدمه ای برای خرید نهال گلابی شاه میوه: یکی از انواع نهال گلابی است که یکی از نهال های ایرانی است و از انواع نهال گلابی گل رس متوسط ​​محسوب می شود. وجه تمایز این درخت میوه کیفیت بالای آن است. وزن هر میوه این رقم گلابی بین 200 تا 300 گرم و رنگ آن سبز و پوستی بسیار نازک است. این نوع در برابر آفات آتش سوزی و سرما بهاره بسیار مقاوم است این نهال میوه از سال دوم یا سوم کاشت نهال گلابی شروع به باردهی می کند.

خرید نهال گلابی شاه میوه

خرید نهال گلابی سردرودی

خرید نهال گلابی سردرودی

نهال گلابی سردرودی رقم تجاری . زمان رسیدن اواسط پاییز . بازار فروش عالی . خیلی آبدار . مناسب برای تازه خوری . قابلیت انبار داری.این نوع نهال گلابی به نام نهال پیغمبری نیز معروف است که زادگاه اصلی آن آذربایجان است. دم این میوه بسیار باریک و شکل آن باریک و بلند است. می توانید میوه ها را در اوایل ماه اکتبر برداشت کنید و مطمئن شوید که نهال ها اصلاً بیمار نشوند یا آسیب نبینند. این درخت گلابی مقاومت زیادی در برابر بیماریها و آفات ندارد. این رقم گلابی برای کاشت در مناطق نسبتاً ملایم بسیار مناسب است. این نهال گلابی به گلابی تباربیزی نیز معروف است و نام دیگری است. این رقم بیشتر در آذربایجان کشت می شود و دارای سر بلند و دم نسبتاً بلند است. زمان برداشت اوایل پاییز است و میوه هنگام رسیدن سیاه می شود. رنگ میوه آن سبز است و گونه های صورتی روی آن وجود دارد مقدمه ای برای خرید نهال گلابی سردرودی: این نوع نهال گلابی با نام های پیغمبری یا گلابی تبریزی نیز شناخته می شود. اصل این رقم آذربایجان است. ظاهراً تاج این رقم کمی بلند است میوه این رقم درخت گلابی و دم آن قهوه ای مایل به سیاه است. بهترین زمان برداشت گلابی در ماه اکتبر است ، بافت آن سفید است و قبل از رسیدن آب کمی دارد و هنگام رسیدن شیرین می شود. این نهالهای گلابی به عنوان گلابی خانگی ثبت می شوند.

خرید نهال گلابی سردرودی

خرید نهال گلابی بیروتی (بارتلت)

خرید نهال گلابی بیروتی (بارتلت)

نهال گلابی بیروتی (بارتلت) رقم تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . تناژ باردهی بالا . زود بازده و زود رس . بازار عالی برای فروش . خیلی آبدار . مناسب برای اکثر نقاط ایران .این رقم نهال گلابی از دیگر انواع گلابی است و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است که به بازار فروش کمک می کند. یکی از انواع نهال گلابی معروف و با کیفیت است. این نهال ها طعم شیرین تری نسبت به سایر گونه های گلابی دارند. یکی از ویژگی های بارز این نوع ماندگاری بالای آن است و می توان آن را برای مدتی در یخچال یا انبار نگهداری کرد. گلابی بیروتی از انواع اولیه آن و مناسب برای مناطق گرمسیری است. یکی از انواع نهال گلابی شناخته شده و با کیفیت بالا گلابی بیروتی است که بازار خوبی دارد. این رقم از انواع اولیه و میوه ای آبدار و شیرین در تابستان است. این نهال باید مراحل رشد را طی کند تا کاملاً بالغ شود ، این میوه پس از رسیدن بسیار شیرین می شود. این رقم نهال گلابی هنگام رسیدن ریخته می شود مقدمه ای برای خرید نهال گلابی بیروتی: این نهال گلابی یکی از ارقام پرمصرف و اقتصادی است میوه این رقم تفاله سفید ، شیرین و آبدار است و رنگ آن زرد مایل به قرمز است. . گلابی بیروتی توجه زیادی را به کمبود آب جلب کرد ، برای کاشت گلابی بیروتی در خاکهای سنگین و مرطوب مناسب نیست و توصیه می شود برای کاشت نهال گلابی از خاکهای دارای بافت سبک استفاده کنید. به عنوان بهترین نهال گلابی ایران شناخته می شود.

خرید نهال گلابی بیروتی (بارتلت)

خرید نهال گلابی دم کج

خرید نهال گلابی دم کج

نهال گلابی دم کج رقم تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . میوه کشیده حالت ماتیکی . ماندگاری بالا در انبار . بازار پسند.این نهال ها میوه های بسیار بزرگی با پوست نازک و آبدار تولید می کنند. آنها طعم کمی ترش و صورتی روشن و کمی قرمز دارند. می توانید میوه آن را در اوایل ماه سپتامبر برداشت کنید. توجه داشته باشید که این نهال های گلابی می توانند تا دمای 20 درجه سانتیگراد را تحمل کنند. این درخت حدود 2 تا 3 متر ارتفاع دارد و شاخه های زیادی ندارد. یکی از انواع نهال گلابی که به طور گسترده ای رشد می کند گلابی دم کج است. این رقم گلابی دم بلندی دارد و با رسیدن میوه ، میوه آن خم می شود. برگهای نهال دم کج کوچک ، پوست و شاخه های آن قهوه ای است. میوه گلابی دم کج اندازه کوچکی دارد و در رنگ های سبز و زرد وجود دارد. این رقم گلابی یکی از ارقام زودبازده است.

خرید نهال گلابی دم کج

خرید نهال گلابی جنگلی

خرید نهال گلابی جنگلی

نهال گلابی جنگلی رقم تجاری . زمان رسیدن اوایل پاییز . تناژ بالا . زود بازده . بازار فروش عالی . خیلی آبدار . مناسب برای تازه خوری و کمپوت . میوه خاص و کمیاب . خیلی شیرین.این رقم نهال گلابی یکی دیگر از انواع گلابی است که اصل آن در ایران شناخته شده است. درخت این رقم مانند گونه های دیگر است اما میوه های آن از گونه های دیگر کوچکتر است. طعم آن بسیار شیرین و آبدار است ، گوشت این رقم نهال گلابی تقریبا زرد و دارای دانه است. گلابی جنگلی تحمل نسبی خشکی دارد.

خرید نهال گلابی جنگلی

خرید نهال گلابی پایه کشت بافت ( به انتخاب مشتری)

خرید نهال گلابی پایه کشت بافت ( به انتخاب مشتری)

نهال گلابی پایه کشت بافت ( به انتخاب مشتری) رقم بسیار تجاری . مقاوم به آتشک . سازگاری خوب نسبت به تمامی گلابی ها . ابعاد پاکوتاهی زیاد و امکان ایجاد باغات متراکم . سهولت در برداشت میوه . و سایر عملیات کشاورزی .

خرید نهال گلابی پایه کشت بافت ( به انتخاب مشتری)

خرید نهال گلابی بوره بوتس

خرید نهال گلابی بوره بوتس

نهال گلابی بوره بوتس رقم تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . پوست زبر و خشک و تقریبا تمام رنگ پلاستیکی دارد . میوه سفت و پربار . عطر مخصوص.

خرید نهال گلابی بوره بوتس

خرید نهال گلابی کنکورد

خرید نهال گلابی کنکورد

نهال گلابی کنکورد رقم تجاری . زمان رسیدن اواخر تابستان . باریک و به رنگ سبز طلایی با گوشت سفت . پربار . زود بازده . خوش طعم و شیرین.

خرید نهال گلابی کنکورد

خرید نهال گلابی کوشیا (پایه پیرودراف) پیشنهاد ویژه نهالستان

خرید نهال گلابی کوشیا (پایه پیرودراف)

نهال گلابی کوشیا (پایه پیرودراف)(پیشنهاد ویژه نهالستان) رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . عطر و طعم خوب .پربار . امکان کاشت متراکم . پایه کوتاه . عدم آلودگی به ویروس . پایه کوتاه .یکی از انواع قدیمی نهال گلابی کوشیا در ایتالیا نمونه ای از این نهال است. تولید سالانه میوه این نهال بسیار عالی و بی نظیر است. می توانید میوه این نهال را در اواسط تابستان برداشت کرده و در انبار ذخیره کنید. این درخت میوه های محدود و پراکنده ای می دهد.

خرید نهال گلابی کوشیا

خرید نهال گلابی سیبری

خرید نهال گلابی سیبری

نهال گلابی سیبری رقم تجاری . زمان رسیدن اوایل پاییز . تناژ بالا . قابلیت انبار داری بالا . بسیار آبدار . مناسب برای تازه خوری و کمپوت.زادگاه اصلی این نهال گلابی اصفهان است که بافت میوه آن آبدار و ماسه ای است. رنگ پوست میوه خاکستری است و رگه هایی ایجاد می شود. میوه در اوایل ماه اکتبر رسیده و شما می توانید آن را تا 6 ماه در یخچال نگه دارید. یکی از نهال های گلابی است که نسبتاً در برابر ریزش مقاوم است. بافت آبدار و ترد آن یکی از دلایل اصلی محبوبیت این رقم است. یکی از انواع نهال گلابی سیبری نام دارد. نام دیگر گلابی اصفهان است که در استان اصفهان کاشته شده است. نهال های سیبری دارای شاخه های قهوه ای ، تفاله میوه ای شکل گرد ، آبدار و ترد است. گلابی سیبری دیررس می رسد و در صنعت کمپوست استفاده می شود. زمان برداشت در ماه اکتبر است. میوه درخت گلابی سیبری خوب است.

خرید نهال گلابی سیبری

خرید نهال گلابی ویلیام دوشس

خرید نهال گلابی ویلیام دوشس

نهال گلابی ویلیام دوشس رقم تجاری . زمان رسیدن اوایل پاییز . تناژ بالا . بازار فروش بالا . خیلی آبدار . مناسب برای تازه خوری . ماندگاری خیلی بالا در انبار و سردخانه .

خرید نهال گلابی ویلیام دوشس

خرید نهال گلابی مشو

خرید نهال گلابی مشو

نهال گلابی مشو رقم تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . میوه درشت . سبز رنگ . بازار پسندی . طعم بالا.این رقم نهال گلابی بازار بسیار خوبی دارد. مناسب برای ارتفاعات حدود 900 تا 220 متر. نهال این رقم گلابی در بسیاری از شهرهای ایران کاشته می شود. گلابی مشو کمی بیشتر از آسیب باکتریایی دوام می آورد. این نهال ها می توانند به عنوان یکی از پر فروش ترین انواع نهال گلابی به فروش برسند. نهال گلابی بهترین میوه تابستانی است. این نهال گلابی یکی از مقاوم ترین گیاهان در برابر سرما و سرما است و از طعم و کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. گلابی مشو میوه ای با اندازه متوسط ​​و پوسته ای صاف و سبز است. این نهال هنگام رسیدن بسیار آبدار و شیرین می شود و دارای بافتی بسیار نرم است و یکی از میوه های معطر است. باید سریعتر برداشت شود زیرا میوه ها هنگام رسیدن ریخته می شوند مقدمه خرید نهال گلابی مشو: این نهال گلابی میوه ای معطر است و انواع مختلفی دارد. ویژگی بارز این درخت گلابی مقاومت خوب آن در برابر سرما و سرما است. وزن این میوه 150-200 گرم و اندازه میوه متوسط ​​است. هنگام رسیدن میوه ها می ریزند که باید زودتر برداشت شوند قیمت نهال گلابی بسیار مقرون به صرفه و مقرون به صرفه است.

خرید نهال گلابی مشو

خرید نهال گلابی نطنز

خرید نهال گلابی نطنز

نهال گلابی نطنز رقم تجاری . زمان رسیدن اوایل پاییز . تناژ بالا . زود بازده . بازار عالی . خیلی آبدار . مناسب برای تازه خوری .این رقم نهال گلابی یکی از گونه های اقتصادی و تولیدی است که منشا اصلی آن ایران است. این نهال ها از خود بارور نیستند و به انواع گرده افشان نیاز دارند. نهال نطنز به دلیل خشکسالی و کمبود آب در گروه ارقام نیمه متحمل قرار دارد. گلابی نطنز را می توان در ماه سپتامبر برداشت کرد و محصول برداشت شده برای فروش به بازار ارسال می شود.

خرید نهال گلابی نطنز

خرید نهال گلابی درگزی

خرید نهال گلابی درگزی

نهال گلابی درگزی رقم تجاری . زمان رسیدن اوایل پاییز . خیلی مقاوم به سرمای بهاره . قابلیت انبار داری طولانی مدت . خیلی پر بار . زود بازده.شاید کمتر از این نوع نهال گلابی شنیده باشید ، این یکی از انواع بادوام و با کیفیت است و عطر آن بیشتر از انواع دیگر است. این رقم بیش از هر نوع سلول سنگی دیگری نهال دارد. وضعیت این رقم نهال گلابی شبیه سایر ارقام نیست ، اما کمی گردتر است ، مناطق گرمسیری برای پرورش این رقم گلابی مناسب ترند. این به عملکرد مطلوب آن کمک می کند و از طرف دیگر ، می تواند در سرمای بهار با شکوفه زودرس آسیب ببیند. از ویژگی های بارز این رقم مقاومت بسیار خوبی در برابر آفات است. این نوع نهال گلابی بیشتر در منطقه شمال خراسان کشت می شود. این نهال عادت رشد قائم دارد و شاخ آن سبز متوسط ​​و بلند است. میوه گلابی درگزی سلولهای سنگی زیادی دارد و میوه آن در مقایسه با انواع دیگر کمی گرد است. این رقم نهال گلابی در دسته انواع زود شکوفا قرار دارد و بومی مناطقی است که هیچ یخبندان بهاری وجود ندارد. در ایران نیز این اتفاق افتاد. این رقم نسبت به سایر ارقام گلابی بزرگتر است و طعم بسیار مطلوبی دارد ، عمر اقتصادی این نهالهای گلابی تقریباً 30 سال است و نسبت به سایر ارقام به نگهداری کمتری نیاز دارد اوایل بهمن ماه بهترین زمان برای برداشت میوه گلابی است. قیمت نهال گلابی رقم اقتصادی است.

خرید نهال گلابی درگزی

خرید نهال گلابی تک شاخ

خرید نهال گلابی تک شاخ ( وارداتی)

نهال گلابی تک شاخ ( وارداتی) رقم بسیار تجاری . قابل کاشت در گلدان و گلخانه یا احداث باغات متراکم . میوه خاص و کمیاب . پربار . زود بازده.

خرید نهال گلابی تک شاخ

خرید نهال گلابی سانتاماریا

خرید نهال گلابی سانتاماریا

نهال . گلابی سانتاماریا رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اوایل پاییز . تناژ بالا . زود بازده . بازار عالی . میوه درشت و خوش رنگ . مناسب برای تازه خوری.

خرید نهال گلابی سانتاماریا

مجوز تولید نهال

قیمت نهال گلابی چقدر است!؟

قیمت نهال گلابی به عوامل زیادی مرتبط می باشد، حدود قیمت نهال گلابی از 8 هزار تومان آغاز و در ارقام وارداتی تا 100 هزار تومان در نوسان می باشد، قیمت نهال گلابی به صورت خرده ۵۰ الی ۲۰۰ اصله به قیمت روز و بدون تخفیف عرضه میگردد ، به صورت عمده ۲۰۰ الی ۵۰۰ اصله نهال گلابی با ۱۰ درصد تخفیف و همچنین ۵۰۰ اصله نهال گلابی به بالا با قیمت توافقی به فروش می رسد ، قیمت روز نهال گلابی را از کارشناسان رویال نهال بپرسید.

پرفروش ترین و پر طرفدارترین نهال گلابی کدامند!؟

بهترین ، پر فروشترین و پر طرفدارترین نهال گلابی در کشور نهال گلابی بیروتی ، نهال گلابی درگزی ، نهال گلابی آنجو ، نهال گلابی دوچی ، نهال گلابی سانتاماریا می باشد ، جهت اطلاع از بهترین نهال گلابی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بهترین فصل کاشت نهال گلابی چه موقع است!؟

بهترین زمان برای کاشت نهال گلابی از اواسط پاییز شروع و نهایت تا پایان زمستان می باشد ، چون در این زمان ریشه های نهال های گلابی در خواب هستند، و فصل بهار از خواب بیدار می شوند.

بهترین نهال گلابی برای مناطق سردسیری، گرمسیری و معتدل!؟

بهترین نهال گلابی برای مناطق سردسیری و معتدل انواع ارقام نهال گلابی از جمله: نهال گلابی بیروتی ، نهال گلابی درگزی ، نهال گلابی آنجو ، نهال گلابی دوچی ، نهال گلابی سانتاماریا و ... می باشد و نهال گلابی مخصوص مناطق گرمسیری وجود ندارد .

سود نهال گلابی چقدر است!؟

سود نهال گلابی متفاوت است ، اما میتوان گفت سود کاشت نهال گلابی تا برداشت آن برابر است با ...

معرفی نهال های دیگر نهالستان!؟

کاشت گلابی

گلابی گیاهی یک درخت گلدار از خانواده گل رز است که حدود 30 گونه دارد. گلابی های معمولی یا اروپایی گونه های عمومی ، کشیده و دانه های سنگین هستند. ارتفاع درخت 20 تا 30 متر است و تنه و شاخه های درخت دارای پوست ضخیم با ترک های طولی است. برگها نازک ، با دمبرگهای بلند است. گلبرگها سفید تا صورتی روشن و میوه آن کروی است. شاخه های اکثر ارقام گلابی اروپایی خار ندارند اما خارهای کوچک روی شاخه های برخی از نمونه های این گیاه دیده می شود. برگها 12-2 سانتی متر طول دارند و لبه های برگها می توانند صاف یا دندانه دار باشند.
گونه های گلابی گونه های درخت گلابی ، شکل تاج ، شکل و رنگ میوه و زمان رسیدن میوه متفاوت است و انواع و اقسام آن نیز متفاوت است. P.communis که معمولاً از آن به عنوان گلابی اروپایی یاد می کنند ، رایج ترین گونه در پرورش این گیاه است. P. pyrifolia را گلابی آسیایی (چینی) می نامند میوه آن تا حدی گرد و سیب مانند است ، بنابراین گاهی اوقات گلابی سیب شکل و سروتینا گلابی شرقی نیز نامیده می شود. P. ussuriensis بومی سیبری است و گلابی سیبری نامیده می شود و میوه های بی مزه تولید می کند و عمدتا به عنوان پایه پیوند گلابی استفاده می شود.

نهال گلابی های مهم ایرانی شامل گلابی درگزی ، گلابی اسپانیایی ، گلابی وحشی ، گلابی نطنز و ... که در لیست بالا مشاهده میکنید .

آبیاری: در سال اول پس از کاشت نهال گلابی  ، درختان جوان باید در یک لایه منظم و عمیق آبیاری شوند تا سیستم ریشه به خوبی گسترش یابد و استقرار یابد. بنابراین ، نهال گلابی می توانند هفته ای دو بار در فصل رشد آبیاری شوند. آبیاری درختان بالغ را می توان در فواصل بیشتری انجام داد. آبیاری زیاد و احتباس آب در خاک باعث زرد شدن و ریزش برگها می شود و سایبان این گیاه پوسیده می شود. میوه های پاییزی در مراحل اولیه رشد می کنند.
نور: نور عامل مهمی در رشد و شکوفایی نهال گلابی است این درختان باید در مکانهایی کاشته شوند که بتوانند در تمام طول روز در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار گیرند. نور ناکافی یکی از دلایلی است که جوانه ها در این درختان تشکیل نمی شوند یا نمی ریزند.
دما: نهال گلابی هنگام مقاومت در برابر سرما در زمستان رفتار متفاوتی دارند ، بنابراین گونه های مختلف نهال گلابی می توانند درجه حرارت از -25 تا -40 را تحمل کنند. جوانه های گلابی برای باز شدن و به ثمر رسیدن در بهار سال آینده به حدود 1500-600 ساعت دمای زیر 7 درجه سانتیگراد نیاز دارند. بنابراین ، چنین گیاهانی را نمی توان در مناطق گرمسیری یا نیمه گرمسیری پرورش داد زیرا نمی توانند جوانه های گل و جوانه های میوه تولید کنند زیرا به دلیل کمبود چنین سردی نمی توانند نیازهای سرد درختان گلابی را برآورده کنند. وجود تابستان گرم و بی باران تأثیر مثبتی در کنترل بیماری آتش سوزی دارد که یکی از مهمترین بیماری های گلابی است.

خاک: نهال گلابی به خاک زهکشی شده خوبی نیاز دارند و خاک سنگین رسی که رطوبت را در خود نگه دارد برای آنها مناسب نیست. با این حال ، در مقایسه با سایر درختان میوه ، درختان گلابی نسبت به سایر درختان میوه در برابر زهکشی خاک مقاومت بیشتری دارند. با این حال ، اگر انتظار داریم این درختان عملکرد خوبی داشته باشند ، بهتر است خاک مناسب زهکشی برای آنها فراهم شود. به عنوان مثال ، هنگامی که قصد کاشتن نهال گلابی در یک باغ یا باغچه منزل را دارید ، بهتر است خاک باغچه را با عمق حدود 1 متر با حدود 10-20 درصد شن و ماسه مخلوط کنید (دانه های شن 1-2 میلی متر است و شن و ماسه باد برای این منظور مناسب نیست ) از تخلیه مناسب اکثر سیستم های ریشه فعال گیاه اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این ، اگر خاک بسیار شنی ، سبک و سنگی باشد ، می توان از درخت زالزالک برای درختان گلابی استفاده کرد. فاصله کاشت مناسب روی ساقه های گلابی معمولی با سایبان گسترده حدود 7-8 متر است ، در حالی که فاصله کاشت مناسب برای درختان کوتاه قد (مانند درختان پایه) 3-4 متر است.
کوددهی: در اولین دوره کاشت نهال گلابی  ، نسبت کود NPK با فسفر بالا 10-52-10 و نسبت کود کل NPK 20-20-20 به سه هزارم است. در مرحله نهایی ، 1 هفته از کود NPK با پتاسیم بالا باقی مانده است 12-12-12 یا 30-5-15 برای میوه های متوسط ​​چیدن ، با نسبت سه هزارم استفاده کنید.

روش کاشت گلابی
کاشت بذر (البته شامل درج های برش) معمولاً برای تولید مواد پایه بذر و استفاده از آن در برنامه های پیوند درخت گلابی استفاده می شود. بعد از حدود 12 هفته ، بذرها را باید در خرده چوب یا خزه خیز اسفناگوم با دمای 2-4 درجه خیس کرد تا بذرها خنک شوند. بذرها را می توان در مخلوطی از خاک برگ و شن در عمق حدود 5/1 سانتی متری کاشت و در مکانی روشن با دمای حدود 20 درجه قرار داد ، وقتی ارتفاع بذر به 10 سانتی متر رسید ، گیاهان و گیاهان جوان را به گلدان های بزرگتر منتقل کنید
پیوند یک روش تکثیر رایج برای این گیاه است. روش های مختلفی برای پیوند وجود دارد که متداول ترین آنها روش پیوند شکم است که در اواخر تابستان انجام می شود. روش دیگر پیوند زدن پیوند زبان است که خصوصاً در گلابی های آسیایی بسیار مفید است و به خوبی کار می کند. در روش پیوند ، پیوندک از درختان با کیفیت و کمیت میوه خوب بدست می آید ، در حالی که ریشه را می توان از درختان گلابی (حاصل از کاشت یا بذرپاشی) در درختان (برای خاک خوب زهکشی شده) بدست آورد. این نوع پایه می تواند باعث کوتوله شدن درختان شود) ، گیاه زالزالک (که برای خاک شنی و سنگی استفاده می شود) انتخاب شد. در میان درختان گلابی از گونه های مختلف درخت ، با توجه به شرایط محیطی می توان از گونه های مختلف درخت به عنوان پایه استفاده کرد ، به عنوان مثال پایه های بذر گلابی برای خاکهایی با بافت خوب و زهکشی کم مناسب هستند. گلابی های سیبری (P.ussuriensis) و گلابی اروپایی (P.communis) (گلابی اروپایی) نسبت به سایر پایه ها از مقاومت بیشتری در برابر سرما برخوردار هستند ، بنابراین بیشتر در مناطقی که ممکن است سرما شدید وجود داشته باشد از آنها استفاده می شود. به دلیل پیکره درخت کوتوله و کوتوله ، P. pyrifolia (گلابی ژاپنی) و P.fauriei (گلابی نخود کره ای) به عنوان پایه پیوند زده شدند.

در مورد درخت ، لطفا توجه داشته باشید که برخی از انواع گلابی (مانند بارتلت یا ویلیامز) با ساقه سازگار نیستند و از بین می روند ، اما راهی وجود دارد که با پیوند از ساقه میانی از این مشکل جلوگیری کنید. این مشکل را می توان با مثالهای گلابی Old Home یا Hardy Hardy حل کرد ، یعنی ابتدا آن را ریشه کن کنید ، سپس در وسط قرار دهید و سپس پیوند گلابی بارتلت یا ویلیامز را در وسط قرار دهید. نوع مواد پایه نیز بر کیفیت و طعم گلابی تأثیر می گذارد ، به عنوان مثال ، اگر از ماده پایه استفاده شود ، میوه نرم و شیرین می شود.
آماده سازی پیوند پیوندک - با ایجاد شکافی شبیه حرف T پیوند را آماده کنید
هرس درختان گلابی:
فرض کنید اخیراً و در پایان زمستان نهال گلابی کاشته اید. برای اینکه نهال گلابی در آینده تاج مناسبی داشته باشد ، بهتر است تنه درخت را با فاصله 75-60 سانتی متر از سطح خاک ببرید. همه شاخه ها را از تنه درخت کمتر از 45 سانتی متر از زمین ببرید و حدود 4-6 شاخه با فاصله مناسب را در اطراف تنه اصلی درخت بگذارید. در سال دوم ، از آنجا که ساقه های گلابی تمایل به رشد مستقیم دارند ، شاخه های پایینی با زاویه 45 درجه نسبت به ساقه اصلی بسته می شوند تا رشد و زاویه قرارگیری آنها افزایش یابد ، در صورت عدم توجه ، درخت گلابی بسته و متراکم می شود. او اینگونه است. در زمستان سال دوم شاخه های محکم را تا نیمی از ارتفاع آن بردارید و شاخه های ضعیف را تا دو سوم ارتفاع آن بردارید. در اولین زمستان سال سوم ، شاخه های اصلی و نسبی اصلی درخت را بررسی می کنیم. به همین ترتیب ، طول شاخه های قوی را به نصف و طول شاخه های ضعیف را تقریباً یک سوم کاهش می دهیم. انجام این هرس (کاهش نصف یا یک سوم ارتفاع ساقه) در زمستان سال دوم و سوم نوعی هرس است که در آن سایبان را به صورت بوته می کاریم.

خارهای هرس
میوه گلابی در بالای خارها تشکیل می شود ، از طریق هرس می توانیم باعث ایجاد خار در درخت شویم. در سال اول کاشت و زمستان سال اول شاخه های کوچک را قطع کنید تا حدود 4-5 جوانه روی آنها باشد. در زمستان سال دوم ، این شاخه های جانبی و شاخه های کوتاه را بررسی کنید و دوباره اولین جوانه های گل را در این شاخه های کناری پیدا کنید و ساقه های باقیمانده را پس از اولین جوانه گل ببرید. غنچه های گل ، جوانه هایی با انتهای گرد گنبدی شکل هستند ، برخلاف جوانه های برگ ، نوک جوانه های برگ تیزتر است. کاری که ما در سال سوم انجام دادیم همان سال دوم بود ، اگر در سه سال اول زندگی درخت خوب عمل می کردیم رشته درختان تشکیل می شد.
از سال سوم تا سال چهارم ، با بالغ شدن درختان گلابی ، هر ساله باید هرس آنها به آرامی انجام شود. ابتدا باید ساقه های شکسته ، آسیب دیده ، شکننده و شاخه های شکسته بریده شوند. به همین ترتیب ، اگر ساقه در حال رشد است و به سمت مرکز درخت می رود ، باید آن را قطع کرد. مرکز درخت بهتر است باز و بدون تراکم نگه داشته شود. شما همچنین می توانید سیخ های قدیمی را که از چند سال قبل قوی بوده اند ، قطع کنید. درختان گلابی بالغ نیازی به هرس مخصوص دیگری ندارند.

بیماری ها و آفات:
آفات گلابی شامل شته ها ، کنه های گیاهی و کنه های گیاهی است. در بین این بیماری ها ، بیماری آتش سوزی یکی از مهمترین بیماری های گیاه است که توسط نوعی باکتری آمیلوئید کلرلا ایجاد می شود. وجود تابستان گرم و هوای خشک نقش مهمی در جلوگیری از شیوع این بیماری دارد. ممکن است مناطق آلوده شاخه ها و گلهای برگ چروکیده و سیاه شود ؛ برای ساقه ها ابتدا نوک ساقه آلوده شده ، سپس عفونت به سمت پایین پیش می رود و میوه قهوه ای مایل به قرمز می شود. گاهی اوقات آب خامه ای از ناحیه آسیب دیده ترشح می شود. قسمت بیمار را می توان جدا کرد ، به ویژه در مراحل هرس ، یعنی در اواخر زمستان ، 15 سانتی متر از قسمت سالم ساقه ، و هنگام برش ، لطفا قیچی را با الکل ضد عفونی کنید تا از بیماری یک ساقه جلوگیری کند به ساقه دیگری گسترش دهید. همچنین باکتریها روی برگها می ریزند و در طول زمستان روی خارها و بقایا رشد می کنند ، بنابراین تمیز کردن ریشه های درخت می تواند از شیوع بیماری ها جلوگیری کند.
بیماری پوسیدگی گلابی نوعی ناسازگاری بین پایه و پیوندک در پیوند گلابی است که به دلیل آفت در گلابی ایجاد می شود به عبارت دیگر آفت در گلابی عامل این بیماری گیاهی است. یک دلیل. تنها گلابی مقاوم در برابر این بیماری توس سودوموناس است که به گلابی آنجو نیز معروف است. انواع دیگر گلابی کم و بیش در معرض بیماری گلابی هستند.
از دیگر بیماری ها می توان به لکه سیاه گلابی و لکه برگ قارچی دیگر اشاره کرد.این بیماری های قارچی معمولاً رشد درختان و محصولات را کاهش می دهد. علاوه بر برگ ، لکه های سیاه نیز می تواند روی میوه ایجاد شود که باعث ایجاد شکاف در میوه می شود. در این بیماری ها ، به منظور تمیز نگهداشتن پای درختان و دیگران ، توصیه می شود از قارچ کش هایی مانند تیوفانات - متیل و مانکوکسیب استفاده کنید که از بهار شروع می شود و البته بعد از ریزش گلبرگ های گل. بیماری گلابی شامل پوسیدگی ریشه است که در اثر وجود آهک در خاک ایجاد می شود ، مانند فیتوفتورا ​​، قارچ ریشه ، پوسیدگی تلخ ، سل و بیماری سبز.

خواص گلابی

گلابی میوه ای آبدار و شیرین است ، که فواید زیادی برای سلامتی دارد.
به گفته مل ، گلابی غنی از فیبر ، مواد مغذی و مواد معدنی ضروری است و خاصیت ضدالتهابی آنها به کاهش تب و التهاب کمک می کند. در زیر خواص این میوه برای سلامتی ذکر شده است.
گلابی سرشار از فیبر است که می تواند به کنترل کلسترول کمک کند ، بنابراین می تواند از بیماری های قلبی عروقی مانند سکته مغزی و سایر بیماری های کشنده قلب محافظت کند.
-می تواند به پیشگیری از سرطان کمک کند. فیبر بالا به از بین بردن سلولهای سرطانی کمک می کند و خطر سرطان روده بزرگ را کاهش می دهد.
-می تواند پرانرژی و سرحال بماند: اگر احساس ضعف و خستگی می کنید ، گلابی بخورید. گلابی حاوی گلوکز است که می تواند انرژی فوری را برای شما فراهم کند.
-می تواند به هضم غذا کمک کند: گلابی سرشار از فیبر است که می تواند باعث هضم غذا شود.
می تواند به کاهش فشار خون کمک کند: افرادی که فشار خون دارند باید گلابی بخورند. این میوه حاوی گلوتاتیون ضد سرطان است که می تواند فشار خون بالا را کنترل کند.
-می تواند به تسکین درد کمک کند: خاصیت ضد التهابی دارد و می تواند علائم آرتروز را کاهش دهد.
-می تواند به درمان پوکی استخوان کمک کند: حفظ سلامت استخوان بسیار مهم است و گلابی از این نظر یک انتخاب سالم است. گلابی غنی از بور است ، که می تواند به حفظ سلامت استخوان کمک کند.
-می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند: گلابی سرشار از آنتی اکسیدان و ویتامین C است که می تواند به بدن در مبارزه با عفونت ها کمک کند.

نهال گلابی

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کاربران چه کلمات مرتبط با "نهال گلابی" را در گوگل جستجو کرده اند:

نهال گلابی پایه کوتاه نهال گلابی شاه میوه نهال گلابی نطنز نهال گلابی اسپادانا نهال گلابی شاه میوه اصفهان نهال گلابی اصلاح شده نهال گلابی ناشی نهال گلابی آنجو نهال گلابی انجو نهال گلابی اصفهان نهال انجیر گلابی نهال انجیر گلابی در مشهد نهال انجیر گلابی اصفهان درخت گلابی اسرائیلی نهال گلابی بلادی جونیو نهال گلابی بعد از چند سال بار میدهد نهال گلابی بدون شاخه درخت گلابی بیروتی درخت گلابی به انگلیسی درخت گلابی بزرگ درخت گلابی بازیگر قیمت نهال گلابی بیروتی درخت به گلابی نهال گلابی پیرودوارف نهال گلابی پرتقالی نهال گلابی پایه مالینگ نهال گلابی پاکوتاه نهال گلابی پایه رویشی نهال گلابی پیوندی نهال گلابی پایه پیرودوارف درخت گلابی تعبیر خواب درخت گلابی تزیینی درخت گلابی تماشا درخت گلابی تکثیر درخت گلابی تصاویر درخت گلابی ترجمه انگلیسی تقویت نهال گلابی تغذیه نهال گلابی نهال گلابی خوشه ای نهال خوب گلابی درخت گلابی خاردار درخت گلابی خوب درخت گلابی خواب درخت گلابی خلاصه درخت گلابی خاک درخت گلابی خلاصه داستان نهال رویشی گلابی درخت گلابی رونده قیمت نهال گلابی پایه رویشی نهال گلابی زودرس نهال گلابی زود بارده نهال زودبازده گلابی درخت گلابی زودرس درخت زیتون گلابی نهال گواوا زرد گلابی نهال گلابی سیبری درخت گلابی سیاه درخت گلابی سردسیری درخت گلابی سایت نارگیل درخت گلابی سینمایی درخت گلابی سیب درخت گلابی سفید قیمت نهال گلابی سیبری نهال گلابی شیراز نهال گلابی شینگو درخت گلابی شاه میوه قیمت نهال گلابی شاه میوه نهال عناب گلابی درخت گلابی عکس نهال گلابی فورل درخت گلابی فیلم درخت گلابی فیلم کامل درخت گلابی فیلم دانلود درخت گلابی فرانسوی درخت گلابی فیلم سینمایی درخت گلابی فراستی درخت گلابی فیلمی نهال گلابی قرمز درخت گلابی قرمز خرید نهال گلابی قرمز فروش نهال گلابی قرمز نهال درخت گلابی قرمز قیمت نهال گلابی قیمت نهال گلابی اسپادانا نهال گلابی کرج نهال گلابی کشت بافت نهال گلابی کنفرانس نهال گلابی کاشت نهال گلابی کمیاب درخت گلابی کی میوه می دهد درخت گلابی کوشیا درخت گلابی کوهی نهال گلابی گرمسیری نهال گلدانی گلابی درخت گلابی گلی ترقی درخت گلابی گلی ترقی pdf درخت گلابی گلشیفته فراهانی درخت گواوا گلابی درخت گل گلابی نهال گلابی درخت گلابی درخت گلابی لبنانی درخت لیمو گلابی نهال گلابی مشو نهال گلابی مناطق سردسیر نهال گلابی مقاوم به سرما نهال میوه گلابی بیروتی درخت گلابی مهرجویی درخت گلابی مصری درخت گلابی میوه درخت گلابی موسیقی نهال گلابی نطنزی نهال نارنگی گلابی درخت گلابی نطنز درخت گلابی نقد درخت گلابی نر درخت گلابی نشانه چیست درخت گلابی وحشی درخت گلابی وحشی دوبله فارسی درخت گلابی وحشی نوری بیلگه جیلان درخت گلابی وحشی نقد درخت گلابی ویکی پدیا درخت گلابی وحشی نماشا درخت گلابی وحشی زیرنویس درخت گلابی ویلیامز نهال گلابی همدان درخت گلابی همایون ارشادی درخت هلو گلابی هرس نهال گلابی اسپادانا