apricot seedlings

خرید نهال زردالو

خرید نهال زردالو اصلاح شده (نهال زردالو پیوندی ، نهال زردالو بذری) از نهالستان زردالو رویال نهال ، قیمت نهال زردالو در این نهالستان مناسب می باشد ، نهال های زردالو این مجموعه در انواع متفاوت هستند (نهال زردالو زود بازده ، نهال زردالو دیر بازده ، نهال زردالو زودگل ، نهال زردالو دیرگل ، نهال زردالو پاکوتاه ، نهال زردالو پایه بلند ، نهال زردالو پر بازده ، نهال زردالو یکساله ، نهال زردالو دو ساله ، نهال زردالو سه ساله) و ... ، فروش نهال زردالو در این نهالستان بدون هرگونه واسطه صورت میپذیرد ، بهترین نهال زردالو در نهالستان رویال نهال تولید و عرضه میشود ، شما میتوانید از مشاوره رایگان این نهالستان در زمینه: کاشت نهال زردالو ، هرس نهال زردالو ، قلمه زدن نهال زردالو ، احداث باغ زردالو ، سمپاشی درخت زردالو و ... بهرمند شوید ، جهت خرید اینترنتی بهترین ارقام نهال زردالو با کارشناسان نهالستان در تماس باشید.

خرید نهال زرد آلو رویال

خرید نهال زرد آلو رویال

نهال زرد آلو رویال رقم بسیار تجاری می باشد که زود بازده و بسیار درشت با ماندگاری بالا می باشد که مناسب برای مناطق بسیار سردسیری است چون نهال زردالو رویال دیر گل می باشد و این نهال کمیاب است.این یکی از بهترین و مهمترین انواع نهال زردآلو است که از جمله نهال های معتبر کاشته شده با واکسن است. محصول آن از سال اول قابل برداشت است. قدرت رشد این محصول متوسط ​​است و یکی از فرهنگهای دیررس است. شرایط آب و هوایی و خاکی در نظر گرفته شده برای این محصول باید بسیار مناسب باشد. این محصول مقاومت بالایی در برابر باکتریها و آفات دارد که برای آن یک امتیاز محسوب می شود. این محصول از نظر شکل ظاهری بزرگ و زرد است و طعم آن مطلوب و شیرین است. این نهال و محصول در برابر گرما مقاوم است و مهمترین ویژگی آن تهیه کنسرو و دسر است.

خرید نهال زرد آلو رویال

خرید نهال زرد آلو کستل

خرید نهال زرد آلو کستل

نهال زرد آلو کستل کاستل پیشنهاد ویژه نهالستان رویال نهال است، این نهال زود بازده بوده و زمان رسیدن آن اوایل تابستان است، نهال زردالو کستل بسیار بازار پسند و رقم بسیار تجاری محسوب میگردد، خوش رنگ و خوش طعم و همچنین کاشت آن مناسب برای مناطق سردسیری می باشد که دلیلش هم دیر گل بوده این نهال است.

خرید نهال زرد آلو کستل

خرید نهال زرد آلو انبه ای

خرید نهال زرد آلو انبه ای

نهال زرد آلو انبه ای پیشنهاد ویژه نهالستان است، این رقم زود بازده با میوه بسیار درشت و ماندگاری بالا می باشد که رقم بسیار تجاری محصوب میگردد، دیر رس ترین واریته زرد آلو این نهال می باشد که مناسب برای مناطق سرد سیری است نهال زردالو انبه ای خاص و کمیاب است.این رقم شبیه میوه انبه است که به نام انبه زردآلو نامگذاری شده است. 30٪ طعم میوه مشابه میوه انبه است و از این رو نام این رقم به عنوان زردآلو انبه ثبت شده است این یک نوع میوه جدید است و فقط برای غذای تازه و مربا استفاده می شود و برای نوع فندق مناسب نیست. میوه ها در ماه آگوست به بازار عرضه می شوند. یک درخت قوی دارد میوه های آن 80-120 گرم است میوه رنگ زرد طعم دارد. میوه خیلی آبدار نیست ، از نظر بازارپسندی بازار خوبی دارد. از سال سوم به ثمر می رسد. این گونه که در برابر بیماری های قارچی مقاوم است ، یک گونه بارور است که به نور خورشید بیشتر احتیاج دارد و از اواخر ماه آوریل شکوفه می زند ، نهال زردآلو انبه به درخت تبدیل می شود و میوه های بسیار بزرگی دارد. جریان سریع ، کارآمد و بسیار بادوام است. زردآلو انبه میوه ای بسیار تجاری و صادراتی است و برای ساخت یک باغ تجاری زردآلو یک گزینه مشخص است. رنگ میوه سفید مایل به زرد تا کمی سفید است. این درختی است با برگهای بزرگ ، روغنی زیبا و میوه ای تقریباً بیضی شکل. این درخت قد متوسط ​​، پوست نرم و عطر و طعم خاصی دارد. میوه های این زردآلو خیلی آبدار نیستند و یکی از میوه های کمیاب شیرخوارگاه فرانهال هستند. میوه این درخت در اواسط ماه جولای رسیده و مصرف آن تازه است. عمر اقتصادی این محصول نادر 30 سال است و پیوند آن بر اساس آلو وحشی و زردآلو تلخ صورت گرفته است.

خرید نهال زرد آلو انبه ای

خرید نهال زرد آلو قرمز

خرید نهال زرد آلو قرمز

نهال زرد آلو قرمز پیشنهاد ویژه نهالستان می باشد این رقم زود رس و بسیار بازار پسند که رقم بسیار تجاری با ماندگاری بالا حساب میگردد که بسیار شیرین و دارای قابلیت خشکباری می باشد ، نهال زردآلو قرمز کمیاب و خاص است.این نوع نهال ها ظاهر نسبتاً متفاوتی دارند و پوسته ای قرمز ، بیضی شکل و بلند و مودار دارند. طعم پوست قرمز زردآلو شیرین و جذاب است که بر محبوبیت آن افزوده است. بافت و ساختار این محصول قوی بوده و سریع رشد می کند. عمر مفید این نهال 30-35 سال است و مقاومت آن در برابر گرما و سرما زیاد است. فصل برداشت زردآلو پوست قرمز ژوئیه است و محصول نسبتاً اولیه ای محسوب می شود. متداول ترین کاربرد این محصول مصرف تازه است. این نوع نهال زردآلو از انواع زردآلو قوی و با رشد سریع است که شاخه های کمی دارد. پایه این زردآلو زردآلو تلخ و آلو وحشی است و به اندازه 3/4 متر از یکدیگر کاشته می شوند. این نهال زردآلو با مقاومت در برابر 30-20 درجه سانتیگراد زیر صفر ، 25 سال عمر اقتصادی دارد. از آنجا که میوه این نهال که قرمز رنگ است و گوشت آن سفت است در ابتدای تیر ماه رسیده می شود ، خوردن آن بهتر و خوشمزه است. اتفاق می افتد رنگ این زردآلو قرمز است و با رسیدن میوه این رنگ بیشتر می شود. زردآلو قرمز یکی از انواع تجاری و با کیفیت است که به خوبی در بازار موجود است این نهال ها در سرمای زمستان به خوبی تحمل می شوند و همچنین نسبتاً کمبود آب را تحمل می کنند.

خرید نهال زرد آلو قرمز

خرید نهال زرد آلو تخم مرغی

خرید نهال زرد آلو تخم مرغی (سلطنتی)

نهال زرد آلو تخم مرغی (سلطنتی) پیشنهاد نهالستان رویال نهال است. این نهال زردالو رقم بسیار تجاری و همچنین زود بازده با میوه ای بسیار درشت و زعفرانی رنگ و همچنین مناسب مناطق سردسیری می باشد ، نهال زردالو تخم مرغی زود رس و جزء بهترین رقم زرد آلو برای خشکباری محسوب میگردد قابل ذکر است که این نهال کمیاب و خاص می باشد.واریته دیگر نهال زردآلو با پوشش گیاهی حاصلخیز است. رنگ این محصول نارنجی روشن است که جذابیت آن را افزایش می دهد. بافت این زردآلو کاستل بریت نرم است و نهال های آن قدرت رشد بالایی دارند. نکته قابل توجه این است که کیفیت این رقم زردآلو بالا است و عملکرد آن بسیار بالاتر است. حمل و نقل زردآلو آسان است ، که مزیت آن را دو چندان می کند. کسانی که مایل به خرید زردآلو با کیفیت هستند می توانند این نهال ها را خریداری کنند نهال زردآلو تخم مرغ: این نوع یکی از انواع بسیار سازگار و بسیار مقاوم در برابر سرما زمستان است این نهال رشد بسیار خوبی دارد و طول عمر آن تا 35 سال است. مفید و اقتصادی است. نهال های زردآلو تخم مرغ از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کنند و هر ساله بار آن بیشتر می شود. این نوع نهال زردآلو را می توان در نیمه دوم خرداد برداشت کرد و برای تهیه میوه خشک و همچنین به عنوان تازه خوردن استفاده می شود.

خرید نهال زرد آلو تخم مرغی

خرید نهال زرد آلو پرتقالی

خرید نهال زرد آلو پرتقالی

نهال زرد آلو پرتقالی محصول ویژه نهالستان می باشد که زود بازده .و مناسب اکثر مناطق ایران می باشد، این نهال زردالو دیر گل و بسیار تجاری با میوه درشت و نارنجی رنگ می باشد، زمان رسیدن این نهال اواسط تابستان است و مزه آن ترش و همچنین کمیاب و خاص می باشد.نوع دیگر نهال زردآلو پرتقالی از نهال های کاشته شده است. شکل ظاهری این نهال زردآلو بزرگ و گرد و رنگ آن زرد است. بافت و بافت این محصول سفت است و بهترین فصل برداشت اواخر خرداد است. یکی از ویژگی های بارز این زردآلو خاصیت آرامش بخشی و شادابی آن است ، از این رو از اهمیت ویژه ای برای ورزشکاران برخوردار است. قابل ذکر است که میوه این زردآلو نیز به عنوان یک خاصیت درمانی در نظر گرفته می شود ، به عنوان مثال درمان مشکلات قلبی ، تقویت و تقویت استخوان ها ، درمان یبوست و ... از جمله کاربردهای این محصول است. این زردآلو بیشتر در هوای معتدل و گرم رشد می کند و حاصلخیز است. جالب اینجاست که کاشت نهال در آفتاب می تواند سرعت رشد آن را حتی در مناطق سردسیر افزایش دهد. این نهالها در خاکهای گرم و قابل نفوذ بیشتر از خاکهای رسی و مرطوب تولید می کنند و میوه دهی معمولاً در پایان ماه ژوئن انجام می شود. برای کاشت این نهال های زردآلو بهتر است 5-6 متر بین نهال فاصله داشته باشید و در سالهای اول رشد نسبت به سایر نهال ها آبیاری کمتری داشته باشید.

خرید نهال زرد آلو پرتقالی

خرید نهال زردآلو تیلتون

خرید نهال زردآلو تیلتون

نهال زردآلو تیلتون محصول ویژه نهالستان است که رقم بسیار تجاری و زود بازده و دیر گل با ماندگاری بالا می باشد که مناسب برای تازه خوری و خشکبار است.نوع دیگر نهال زردآلو زردآلو تیلتون است که در برابر سرما و سرما بسیار مقاوم است. این زردآلو نمونه ای از محصولات دیررس است زیرا قدرت رشد آن بسیار کم است. شکل ظاهری این نهال بزرگ است و لکه های زرد و قرمز روی آن دیده می شود. بافت این زردآلو سفت اما آبدار است و به خصوص در بین انسان ها محبوب است. مهمترین ویژگی این نهال استفاده زیاد آن در کمپوست است. عموماً افرادی که این تنوع نهال زردآلو را خریداری می کنند به دلیل کیفیت عالی آن دوباره خرید می کنند. این نهال زردآلو از انواع دیرگل است که مقاومت خوبی در برابر سرما دارد. علاوه بر این ، این نهال ها میوه های زیادی و مثمر ثمر دارند زیرا دیر شکوفا می شوند و در سرما به گل ها آسیب نمی رسانند. میوه های این نهال ها به شکل بزرگ و بیضی شکل و به رنگ زرد و دارای لکه های صورتی یا قرمز است. این رقم نهال زردآلو میوه های بسیار شیرین و آبداری دارد ، بنابراین انتخاب خوبی برای صنعت کمپوست است و غالباً از این نوع زردآلو در کمپوست استفاده می شود.

خرید نهال زردآلو تیلتون

خرید نهال زردآلو رکسانا

خرید نهال زردآلو رکسانا

نهال زردآلو رکسانا رقم تجاری بوده که زود بازده و مناسب برای مناطق سردسیریاست این نهال زردالو بازار پسند و عالی برای تازه خوری و خشکبار است، نهال زردالو رکسانا مقاوم به آفات می باشد.نباید فراموش کرد که این نهال های زردآلو از نظر قدرت رشد متوسط ​​یا پایین جز متوسط گیاهان دیررس محسوب می شوند. این محصول از افغانستان منشأ گرفته و در مناطق مختلف گسترش یافته است. شکل ظاهری آن بزرگ و به رنگ زرد است که در سراسر آن با لکه های قرمز پوشانده شده است. بافت و گوشت این محصول ترد و آبدار است که یکی از دلایل محبوبیت آن در بین مردم است. متمایزترین مزیت و ویژگی این محصول مقاومت فوق العاده آن در برابر سرمای بهاره است. رایج ترین کاربرد ، غذای تازه است. این زردآلو یک نهال دیر رشد است که از افغانستان نشأت گرفته است. این نهال در برابر سرما بهار بسیار مقاوم است و میوه های بزرگی به رنگ زرد و قرمز دارد. میوه این نهال ها طعم شیرین ، آبدار و ترد دارد ، دانه های آن شیرین و مناسب آجیل ها و میوه های خشک است. کاشت نهال زردآلوی رکسانا در باغهای انبوه و دارای درختان زیاد بسیار رایج است. باغداران غالباً از این نهالها به دلیل عملکرد خوب در باغهایشان استفاده می کنند.

خرید نهال زردآلو رکسانا

خرید نهال زرد آلو جهانگیری

خرید نهال زرد آلو جهانگیری

نهال زرد آلو جهانگیری رقم تجاری است، این نهال زردالو زود بازده و زمان رسیدنش اواسط تابستان است میوه نهال زردالو جهانگیری درشت و بسیار بازار پسندمی باشد .یکی از انواع با کیفیت و شناخته شده زردآلو جهانگیری است و دارای گواهینامه است. این نهال ها از جمله نهال های متوسط ​​یا دیررس هستند. نهال های مربوطه باید در فصول مشخص به تدریج آبیاری و بارور شوند. قابل ذکر است که عمر اقتصادی این نهال زردآلو 30-35 سال است و پس از آن درخت کیفیت و بهره وری خود را از دست می دهد. شکل ظاهری این محصول نسبتاً بیضی شکل و کشیده است و رنگ آن ترکیبی از زرد و قرمز است. طعم این محصول شیرین است و رایج ترین روش مصرف آن تازه است. این رقم نهال زردآلو از قدرت باروری بالا و توسعه بسیار سریعی برخوردار است. میوه این نوع زردآلو بسیار پربار در جولای برداشت می شود. خاک مورد نیاز این نهال ها باید سبک یا متوسط ​​، تهویه مناسب و نفوذ آب باشد. این درخت همچنین به آفتاب کامل نیاز دارد و می تواند 38 درجه زیر صفر و 15 درجه زیر صفر را تحمل کند. عمق مناسب برای کاشت این نهال های زردآلو بین 1 متر و 70 سانتی متر و فاصله کاشت 3 در 4 متر است. میوه این زردآلو بیضی شکل و بلند است و طول عمر آن برابر با 30-35 سال است.

خرید نهال زرد آلو جهانگیری

خرید نهال زرد آلو شکر پاره

خرید نهال زرد آلو شکر پاره

نهال زرد آلو شکر پاره رقم تجاری و زود بازده می باشد بسیار شیرین و دارای قند بالا و مخصوص برای خشکباری می باشد.یکی از بهترین کیفیت انواع نهال زردآلو ، شکر پاره است که طعم شیرین و عسلی دارد. شکل ظاهری این زردآلو زرد و بسیار جذاب است و روی آن لکه های قرمز وجود دارد. پوست این زردآلو صاف ، صاف و بدون مو است. سرعت رشد این درخت زردآلو بسیار سریع است و از جمله محصولاتی است که توانایی صادرات بسیار خوبی دارد. از ویژگی های بارز و اصلی این نهال مقاومت عالی آن در برابر سرمای شدید است. قابل ذکر است که فصل برداشت این محصول جولای است و به طور گسترده ای در محصولات خشک و مربا سازی استفاده می شود. نهال های زردآلو شکر پاره در اوایل تابستان و جولای میوه می دهند و میوه ها نارنجی و دارای لکه های قرمز هستند. برای کاشت این رقم زردآلو باید به نوع خاک و شرایط آب و هوایی توجه شود. از کاشت این نهال در مناطق مرطوب یا بسیار گرم و سرد خودداری کنید. نباید در مناطقی که سطح آب زیرزمینی زیاد است کاشته شود. به همین دلیل ، بهترین گزینه برای کشت زردآلو خاک گرم ، رطوبت کم ، خاکهای شنی کاملا زهکشی شده است.

خرید نهال زرد آلو شکر پاره

خرید نهال زرد آلو قیصی

خرید نهال زرد آلو قیصی - قیسی

نهال زرد آلو قیصی نهال تجاری و زود بازده و مناسب کاشت در اکثر مناطق ایران را دارا می باشد، نهال زردالو قیصی بازار پسند بوده و عالی برای خشکبار و تازه خوری است . این نوع نهال نمونه ای از نهال زردآلو با طعم بسیار شیرین و مطلوب است. بافت و بافت این زردآلو بسیار نرم است و می توان تفاله آن را به راحتی جدا کرد. قابل ذکر است که زردآلو قیسی در اکثر شهرها قابل کشت و برداشت است. محصول این نهال را می توان در اواسط مرداد برداشت کرد و بیشتر برای تهیه و تهیه انواع میوه و آجیل استفاده می شود. عمر اقتصادی این درخت زردآلو 30 سال است و پس از این مدت ، عملکرد و کیفیت این نهال کاهش می یابد. نهال زردآلو قیسی از انواع زردآلوهای نارنجی شیرین و خوش طعم است که دانه های آن به راحتی از گوشت آن جدا می شود. بنابراین بیشتر از آن برای آجیل استفاده می شود و به همین دلیل مشهور است. در واقع زردآلوهای خشک را قیسی می نامند زیرا در واقع از قیسی گرفته شده اند. این رقم بیشتر در اطراف دماوند ، آمل ، مراغه و کرمان به دلیل شرایط جوی مناسب کشت می شود. البته بسته به نوع و مقاومت مقاومت می توان آن را در سایر مناطق کشور کاشت.

خرید نهال زرد آلو قیصی

خرید نهال زرد آلو چتری خاص و کمیاب

خرید نهال زرد آلو چتری خاص و کمیاب

نهال زرد آلو چتری خاص و کمیاب و پیشنهاد ویژه نهالستان است این رقم جدید با قابلیت کشت تراکم بالا و دارای میوه درشت و آبدار می باشد، نهال زردالو چتری بسیار تجاری و بازار پسند و دارای مقاومت بالایی به سرما می باشد.

خرید نهال زرد آلو چتری خاص و کمیاب

خرید نهال زرد آلو مجنون

خرید نهال زرد آلو مجنون (خاص)

نهال زرد آلو مجنون (خاص) محصولی جدید با قابلیت کشت تراکم بالا می باشد و میوه آن درشت و آبدار است این رقم بسیار تجاری و بازار پسند بوده و  مقاوم به سرما می باشد این نهال زردالو قابلیت خشکباری را داراست.

خرید نهال زرد آلو مجنون

خرید نهال زرد آلو نصیری

خرید نهال زرد آلو نصیری

نهال زرد آلو نصیری نهال تجاری و زود بازده که مناسب کاشتن در اکثر مناطق ایران را دارد و بسیار بازار پسند و عالی می باشد، نهال زردالو نصیری مناسب خشکبار و دارای درصد قند بال می باشد. نهال زردآلو دیگر نصیری است که محصولات بزرگ و گرد و پوسته ای نازک و بادوام دارد. این محصول به رنگ نارنجی ، بافتی نرم ، طعم دلپذیر و شیرین است. این نوع نهال در برابر سرمای شدید زمستان ، گرما و خشکسالی بسیار مقاوم است. مزیت این نهال این است که از مقاومت و مقاومت زیادی برخوردار است. فصل برداشت این میوه در ماه آگوست است و به دلیل قدرت رشد متوسط ​​، از انواع متوسط ​​محسوب می شود. یکی از بهترین ویژگی های این محصول این است که برای خوردن تازه بسیار فوق العاده مناسب است. متأسفانه کیفیت به خوبی فندق نیست. این رقم نهال زردآلو یکی از انواع زردآلو است که کمی دیرتر از انواع دیگر شکوفا می شود. همه این نهال ها دارای میوه یک دست نارنجی روشن و اندازه متوسط ​​هستند. آنها به دلیل طعم و مزه مناسب و کیفیت بهترین انتخاب برای مزارع تره بار محسوب می شوند. این رقم زردآلو در برابر خشکی و سرما مقاوم است. علاوه بر این ، مقاومت خوبی در برابر بیماری ها و آفات نشان می دهد. میوه های آن در ماه آگوست برداشت می شود و تازه تر از میوه های خشک است. مقدمه ای برای خرید نهال زردآلو نصیری: این رقم نهال زردآلو یکی از انواع مقاوم در برابر حشرات ، خشکسالی و سرما است. میوه این رقم بزرگ و گرد و پوست آن بسیار نازک است. رنگ این میوه زردآلو نارنجی روشن است ، دارای نوارهای قرمز بر روی آن است ، طعم آن نیز شیرین و بسیار دلپذیر است. نصیری برای خشک کردن زردآلو مناسب نیست. بهترین زمان برداشت زردآلو نصیری در ماه آگوست است.

خرید نهال زرد آلو نصیری

خرید نهال زرد آلو ملایر

خرید نهال زرد آلو ملایر

نهال زرد آلو ملایر جز ارقام تجاری محسوب می شود که زود بازده و پربار است ، مناسب تازه خوری بوده و زمان رسیدنش اوایل تابستان می باشد .این نهال زردآلو با رنگ زرد و لکه های قرمز محبوبیت قابل توجهی در بین مردم پیدا کرده است. این درخت ثمر می دهد و عمر اقتصادی آن 25 سال است و با گذشت زمان کیفیت خود را از دست می دهد. قابل ذکر است که این محصول توانایی ها و مقاومت بسیاری در برابر سرما دارد. میوه این رقم را می توان در اوایل خرداد برداشت کرد. یکی از مهمترین ویژگی های این محصول این است که به صورت تازه و گاهی به صورت آجیل مصرف می شود. دسترسی آسان به این محصول از مزایای آن است. قیمت نهال زردآلو در این رقم یک چیز است. عمر اقتصادی این نهال زردآلو تقریباً 25-20 سال است و بر اساس آلو و زردآلو تلخ است. این نهال ها می توانند دمای 15 تا 25 درجه زیر صفر را تحمل کنند و بنابراین برای مناطق سردسیر مناسب هستند. برای کاشت این نهال های زردآلو فاصله از یکدیگر 3 4 4 متر در نظر گرفته شده است. میوه های این زردآلو به رنگ زرد و مایل به صورتی است و در اوایل ماه ژوئن می رسد. می تواند به عنوان یک غذای تازه یا به عنوان یک برگ خشک مصرف شود.

خرید نهال زرد آلو ملایر

خرید نهال زرد آلو شاهرودی

خرید نهال زرد آلو شاهرودی

نهال زرد آلو شاهرودی از ارقام تجاری بوده که زود بازده می باشد که زمان رسیدن آن اوایل تابستان و جزو ارقام زود رس دارای میوه بسیار درشت و بازار پسند می باشد. اول از همه ، باید بدانید که این نوع نهال زردآلو زرد مایل به قرمز ، بسیار جذاب و رنگارنگ است. پوست این میوه این نهال نرم و لطیف است ، بافت آن آبدار و معطر است. قابل توجه است که این زردآلو مقاومت بسیار خوبی در برابر سرما و سرما دارد. فصل برداشت زردآلو شاهرودی اواسط ماه اوت است و درخت آن پربار و بزرگ است. یکی از مهمترین ویژگی های این نهال مناسب بودن آن برای فندق و مربا است. قیمت نهال زردآلو بین 14 تا 16 هزار تن است. این نهال زردآلو برای کاشت در مناطق سردسیر مناسبتر است زیرا دیرتر از سایر نهالهای زردآلو شکوفا می شود. این نوع زردآلو برای بازار میوه و تره بار مناسب است و به دلیل طرفداران زیادی که این میوه در سراسر ایران دارد به راحتی فروخته می شود. عمر اقتصادی درخت زردآلو 30 سال است و برای سرمایه گذاری و سودآوری مناسب است. برای کاشت نهال زردآلو در سالهای اول در مناطق بادخیز ، باید نهال را به تیر چوبی ببندید تا در اثر باد خم نشود و زاویه ای نداشته باشد. بدین ترتیب مورد حمله آفات قرار می گیرد عمر مفید این درخت 30 تا 35 سال است. این رقم یک درخت زردآلو با رشد متوسط ​​و دارای برگهای فراوان است و میوه آن بیضی شکل ، بلند و بزرگ است. یکی از ویژگی های برجسته زردآلو شاهرودی دوام بدون آسیب آن است.

خرید نهال زرد آلو شاهرودی

خرید نهال زرد آلو عسگر آباد

خرید نهال زرد آلو عسگر آباد

نهال زرد آلو عسگر آباد از ارقام تجاری نهال زردالو به شمار می رود که زود بازده و مناسب مناطق سردسیری در کشور می باشد که بازار پسند و عالی و زمان رسیدنش اوایل تابستان می باشد. این نهال زردآلو با برگهای متوسط ​​دارای ساقه ضخیم و ضخیمی است و میوه آن غنی است. طعم و مزه این محصول بسیار مطلوب و ایده آل است ، شکل آن بزرگ و بیضی شکل و رنگ آن زرد روشن است. این نهال در اواسط مرداد قابل برداشت است و در مقایسه با سایر گونه های زردآلو دیررس است. آبیاری و استفاده از این محصول می تواند نقش مهمی در بهبود کیفیت آن داشته باشد. یکی از بارزترین خصوصیات این زردآلو خوردن عسگر آباد تازه و گاهی تهیه مربا و میوه های خشک است. این نهال زردآلو از انواع زردآلو با میوه های بزرگ و زرد تیره است. این نوع زردآلو بسیار مثمر ثمر است و زمان برداشت اواخر خرداد است. این نهال زردآلو به دلیل مقاومت در برابر سرما از زمان های بسیار قدیم کشت و مورد استفاده قرار می گرفته است. این نوع یک نهال کوهی است و بیشتر در مناطق ییلاقی کاشته می شود. مصرف این میوه به دلیل ارزش غذایی بالا و قند طبیعی مناسب برای اکثر گروه های سنی مفید است.

خرید نهال زرد آلو عسگر آباد

مجوز تولید نهال

قیمت نهال زردالو چقدر است!؟

قیمت نهال زردالو به عوامل زیادی مرتبط می باشد، حدود قیمت نهال زردالو از 10 هزار تومان آغاز و در ارقام وارداتی تا 110 هزار تومان در نوسان می باشد، قیمت نهال زردالو به صورت خرده ۵۰ الی ۲۰۰ اصله به قیمت روز و بدون تخفیف عرضه میگردد ، به صورت عمده ۲۰۰ الی ۵۰۰ اصله نهال زردالو با ۱۰ درصد تخفیف و همچنین ۵۰۰ اصله نهال زردالو به بالا با قیمت توافقی به فروش می رسد ، قیمت روز نهال زردالو را از کارشناسان رویال نهال بپرسید.

پرفروش ترین و پر طرفدارترین نهال زردالو کدامند!؟

بهترین ، پر فروشترین و پر طرفدارترین نهال زردالو در کشور نهال زردالو شاهرودي ، نهال زردالو اردباد ، نهال زردالو شکرپاره ، نهال زردالو نخجوانی ، نهال زردالو عسگرآبادی می باشد ، جهت اطلاع از بهترین نهال زردالو با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بهترین فصل کاشت نهال زردالو چه موقع است!؟

بهترین زمان برای کاشت نهال زردالو از اواسط پاییز شروع و نهایت تا پایان زمستان می باشد ، چون در این زمان ریشه های نهال های زردالو در خواب هستند، و فصل بهار از خواب بیدار می شوند.

بهترین نهال زردالو برای مناطق سردسیری، گرمسیری و معتدل!؟

بهترین نهال زردالو برای مناطق سردسیری و معتدل انواع ارقام نهال زردالو از جمله: نهال زردالو شاهرودي ، نهال زردالو اردباد ، نهال زردالو شکرپاره ، نهال زردالو نخجوانی ، نهال زردالو عسگرآبادی می باشد و نهال زردالو مخصوص مناطق گرمسیری وجود ندارد .

سود نهال زردالو چقدر است!؟

سود نهال زردالو متفاوت است ، اما میتوان گفت سود کاشت نهال زردالو تا برداشت آن برابر با قیمت ... می باشد.

معرفی نهال های دیگر نهالستان!؟

کاشت زردالو

گیاهشناسی زردالو
زردآلو متعلق به تیره های گلسرخیان و روزاسه است و متعلق به بادام با میوه های محوری است. میوه آن به شکل قلب و سبز زرد روشن است. گلها بزرگ ، سفید مایل به قرمز و دو جنسیتی است. هسته صاف ، قهوه ای و بیضی شکل است. شکوفه های زردآلو معمولاً زودتر از سایر میوه ها در بهار زودتر باز می شوند ، بنابراین گیاه باید در مناطقی بدون یخبندان دیررس بهار کاشته شود منشا این گیاه ارمنستان نامیده می شود اما مسلم است که منشا این درخت آسیای غربی و آسیای میانه است. بومی چین بخصوص چین غربی و سیبری است. درخت زردآلو تا ارتفاع 6 متر خیلی بلند نیست.
عادت ها و فصل گلدهی نهال زردالو
در هر گره ، هاگ شاخه یک ساله یا زردآلو معمولاً سه جوانه در زیر بوته های برگ رشد می کنند. جوانه میانی گیاهی رویشی است که در جوانه های کناری جوانه های گل دارد. تعداد جوانه های گل در هر واحد رشد یا گره به نوع آن بستگی دارد. واحدهای ثانویه در حالت رشد عمودی (پس از برداشت تشکیل می شوند) نسبت به واحدهای اولیه رشد طولی (که در طی گلدهی و باردهی تشکیل شده اند) گل تولید می کنند و در واحدهای رشد ثانویه به احتمال زیاد گلها را به میوه تبدیل می کنند. آره. به عبارت دیگر شیب تعداد گلهای شاخه بلند از پایین به بالای شاخه افزایش می یابد و گلها به تدریج در همان جهت باز می شوند. زمان گلدهی نهال زردآلو به رقم بستگی دارد و تعداد ساعات سرد از 0 تا 7 درجه سانتیگراد و زمان گلدهی در فصل خاموش بسته به نوع و شرایط آب و هوایی متفاوت است. اسپورهای کوتاه قدیمی تر هستند و گل ها فقط در جوانه های جانبی ظاهر می شوند.
یخبندان بهاری نهال زردالو
نهال زردآلو زردآلو بیشترین آسیب را در اثر سرمازدگی بهاره متحمل می شوند زیرا زودتر از درختان میوه دیگر شکوفا می شوند.
گرد کردن و تشکیل میوه ها
نهال زردآلو گونه ای است که به راحتی میوه های نامنظم تشکیل می دهد ، اگرچه دارای ویژگی های کمی و کیفی مناسبی و تقاضای بالای بازار برای آنها است ، اما انواع عالی زردآلو از بین می روند. از آنجا که ارزیابی همه عوامل احتمالی موثر در تشکیل میوه در شرایط باغ دشوار است ، این رفتار به خوبی شناسایی و ارزیابی نشده است ، اما دلایل مختلفی برای تشکیل نامنظم میوه زردآلو وجود دارد.
کوددهی نهال زردالو
زیرا بیشتر خاک کشت نهال زردآلو خاک شنی فقیر کلسیم است. مدیریت منطقی کودها یکی از عوامل م toثر در بهبود کیفیت میوه زردآلو است. در میان مواد مغذی ، پتاسیم ، کلسیم ، روی و باریم نقش بسیار مهمی در افزایش عملکرد زردآلو و بهبود کیفیت زردآلو دارند.

نوع خاک قابل کاشت نهال گردو
نهال زردآلو می تواند در عمیق ترین خاک زهکشی شده رشد کند. ریشه های زردآلو نسبت به غرقاب بسیار حساس هستند و خاک های سبک و ماسه ای مناسب ترند. خاک محل زردآلو باید 3 متر عمق داشته باشد ، در صورت خوب بودن زهکشی ، مقدار زیادی آهک در خاک تاثیری در ریشه های درخت نخواهد داشت. خاک مرطوب برای پرورش نهال زردآلو بسیار نامناسب است ، اما برعکس ، در خاک خشک ، ماسه ای و آهکی به خوبی کار می کند. در خاک های عمیق ، رطوبت و نور کم کوددهی بهتری ایجاد می کند. آدامس روی خاک مرطوب تنه درختان و شاخه ها پخش می شود.
سیستم آبیاری نهال زردالو
ریشه نهال زردآلو زردآلو نسبتاً کم عمق است ، به این معنی که این درختان نمی توانند آب را از عمق خاک پیدا کرده و جذب کنند ، بنابراین آبیاری مناسب و وجود رطوبت مناسب خاک برای رشد و باردهی این درختان مهم است.
اگر در منطقه ای زندگی می کنید که میزان بارندگی کم است ، حداقل هر 10 روز یکبار به گیاهان آبیاری کنید. پس از آبیاری بهتر است آب تا عمق خاک حدود 180 سانتی متر نفوذ کند ، زیرا بزرگترین ریشه درختان در این عمق خاک قرار دارند. اینکه چقدر آب برای خیساندن عمق از خاک نیاز داریم به بافت خاک بستگی دارد. خاک سبک به آب سبک ، خاک سنگین به آب بیشتری احتیاج دارد.
سبک
در طول فصل رشد ، نهال زردآلو زردآلو حداقل به مدت 8 ساعت به مکانی با نور خورشید و تابش مستقیم آفتاب نیاز دارند تا بتوانند به طور طبیعی رشد کنند. نور ناکافی در منطقه کاشت منجر به رشد ضعیف درختان ، جمع شدن برگها ، افزایش فاصله بین یکدیگر ، برگهای سبکتر و عدم تشکیل جوانه گل و میوه یا از بین رفتن میوه در مراحل اولیه گل و تشکیل میوه های کوچک بی کیفیت خواهد شد. به درون افتادن اگر تأمین آب مورد نیاز گیاه کافی باشد ، گیاه در فصول روشن مانند تابستان مشکلی نخواهد داشت.
درجه حرارت
نهال زردآلو برای استراحت و تأمین نیاز به سرما به دمای زیر 300 درجه 900-300 ساعت نیاز دارند. علاوه بر این ، در مناطقی که زمستان های گرم دارند ، گل این درختان در بهار شکوفا می شود ، بنابراین نمی توان آنها را در مناطق نیمه گرمسیری یا گرمسیری کاشت. از نظر مقاومت به سرما در زمستان ، اکثر انواع درختان زردآلو زرد در زمستان تا 25- درجه سانتیگراد را تحمل می کنند ، اما زردآلو مانند آلو سیبری نیز می تواند در دمای زمستان تا 50- درجه سانتیگراد مقاومت کند. اما آنها میوه های خوراکی بی کیفیت را به مقدار کم تولید می کنند. نوسانات دما در طول فصل رشد می تواند باعث آسیب به بخشی از تاج درخت زردآلو شود که به آن سکته مغزی یا مرگ زودرس گفته می شود. این نوسانات دما باعث ترک خوردن پوست و باز شدن سایر آفات و عوامل بیماری زا می شود و فعالیت این عوامل باعث از بین رفتن تاج و پوست تنه درخت زرد می شود.

روش کاشت
نهال زردآلو زردآلو در آب و هوای معتدل رشد می کنند و کیفیت آنها در مناطق سرد و مرطوب کاهش می یابد. در مناطق گرم و خشک به نور خورشید احتیاج دارد و در برابر درجه حرارت بالا به خوبی مقاومت می کند. نهال زردآلو در زمین های شیب دار که به سمت جنوب شیب دارند رشد می کنند.
از هسته زردآلو می توان برای گسترش درختان زردآلو استفاده کرد. البته برای جوانه زدن هسته زردآلو باید حدود 90 روز در سرمای حدود 5 درجه سپری شود. تفاله را باید از اطراف هسته ها برداشته و هسته ها را با آب شستشو داد. سپس ، هسته را در ماده ای قرار دهید که مقداری رطوبت مانند ماسه ، خاک اره یا خزه اسپاگنوم را در خود نگه دارد. لطفا توجه داشته باشید که این مواد نباید مرطوب باشند بلکه باید کمی رطوبت داشته باشند. هر از گاهی بررسی کنید اگر سطح آنها خشک است برای افزایش رطوبت این مواد اسپری کنید. بعد از قرار دادن بذرها در این مواد ، ظرف باید در دمای حدود 5 درجه قرار گیرد و حدود 90 روز در این دما نگه داشته شود. بذرها را می توان از هسته چوب نیز خارج کرد ، اما برای بذرها باید از زمان سرد شدن برای جوانه زدن استفاده شود. قسمت چوبی هسته را بردارید تا جوانه زدن بذرها پس از کاشت راحت شود. عمق بذر هسته 2-3 برابر قطر آن است و می توان از مخلوط خاک برگ + شن برای کاشت استفاده کرد. گلدان را به همراه دانه ها در مکانی روشن با دمای حدود 20 درجه قرار دهید و حدود 4-3 هفته شاهد جوانه زنی خواهیم بود.
ترکیبی
پیوند یکی از روشهای اصلی باردهی نهال زردآلو است. در این روش پیوندک از نهال زردآلو زردآلو ساخته می شود که از نظر باردهی و کیفیت میوه دارای ویژگی های خوبی هستند. از آنجا که ریشه درختان زردآلو به خاک سنگین حساس است و در مواردی که تغییر خاک دشوار است ، می توان از پایه هایی که حساسیت کمتری به چنین شرایطی دارند استفاده کرد. پایه های بذر زردآلو و به عبارت دیگر پایه های حاصل از کاشت مغز زردآلو برای خاک های عمیق با زهکشی مناسب و به طور کلی استفاده از پایه های بذر زردآلو برای محصولات بهتر و رشد بیشتر مناسب هستند. با این حال ، اگر خاک سبک باشد ، شرایط شنی و آبیاری محدود باشد ، می توان از پایه های بادام برای درختان زرد استفاده کرد. درختان هلو همچنین یک پایه معمول برای درختان زرد رنگ است ، به ویژه در خاک های شنی با زهکشی خوب و آبیاری. نتیجه استفاده از ریشه هلو ، درختان زرد کوتوله است. مسلماً در این نوع پیوند ، پایه هلو زرد می شود و ممکن است محل پیوند ، پیوند و ناسازگار نباشد ، از طرف دیگر ، پایه هلو رشد کرده در باغی که در گذشته درختان هلو کاشته می شد ، تاثیر گذار. در خاك متراکم و مرطوب می توان از پایه های آلو ، به ویژه گیاه سلولی خاصی از گیاهان دارویی P.erastifera استفاده کرد ، اما یکی از مشکلات این پایه ، حساسیت آن به قارچ ها و گلدان گل مایع (Verticillium dahliae) نسبت به پژمردگی ریشه و تاج است.

نوع پیوند مورد استفاده برای عملیات پیوند زرد روشن پیوند T یا پیوند شکمی است و زمان پیوند شش ماه است. در این زمان از پایه ای با ضخامت برابر قطر مداد (حدود 6 میلی متر) استفاده می شود و عملیات پیوند روی پایه ای با ضخامت کوچکتر از این به سپتامبر موکول می شود. پایین آن حدود 25-10 سانتی متر از سطح خاک بالاتر است. پس از پیوند ، می توان ساقه های باقیمانده مربوط به پایه را از بالای محل پیوند برش داده و باز کرد. البته این کار به تدریج نیز قابل انجام است ، به این ترتیب که یک هفته پس از عمل پیوند ، ساقه پایه باقی مانده را از حدود 10 سانتی متر بالای پیوندک برش داده و سپس رشد پیوندک را به مدت دو هفته مشاهده کرده و ساقه پایه باقی مانده را از قسمت بالای پیوندک خارج کنید. کرد
زردآلو پیوند زده
در بالا: پیوندک تهیه شده از گیاه نارنجک دیگر دارای ویژگی های باردهی خوبی است-مرحله 2: آماده سازی اولیه با ایجاد شکافی شبیه حرف T-مرحله 3: پیوندک را در درز پایه قرار دهید-مرحله 4: بستن اطراف پیوندک پیوندک
پیوند زردآلو
در بالا: هنگام کاشت گیاهان پیوندی باید توجه داشت که قسمت پیوندی باید بالای سطح خاک باشد.
هرس کردن زردالو
هنگام کاشت نهال نهال زردآلو  ، شاخه های اصلی را از ارتفاع حدود 70 سانتی متری سطح خاک ببرید و 3-5 شاخه اصلی ببرید ، فاصله بین آنها البته بسیار خوب است و آنها در اطراف تاج پوشش پراکنده هستند. این شاخه ها اساساً چارچوب اصلی درخت آینده را تشکیل می دهند. این شاخه ها تقریباً به یک سوم قد و تقریباً دو سوم باقیمانده هرس می شوند ، اما در صورت لزوم می توان این مقادیر را کاهش یا افزایش داد. در سال های دوم ، سوم و چهارم هرس ، این درختان شامل شاخه های هرس که باعث بهم ریختگی سایبان می شود و شاخه های برش و هرس که به یکدیگر می مالند می شود. میوه های درختان زردآلو معمولاً روی شاخه های کوچک دو ساله (سنبله های دو ساله) تشکیل می شود ، هر سنبله خشک می شود و پس از 3-4 سال زندگی یا برداشت محصول حاوی درختان قطع شده ، هر ساله این درختان را اصلاح کنید برای تحریک گیاهان به تولید خار. بنابراین ، ساقه های این درختان در طی هرس کوتاه می شوند ، که طول آنها یک سوم کوتاه می شود ، در حالی که دو سوم طول آنها حفظ می شود. هرس رشد و نمو خارها را تحریک می کند. در درختان زردآلو بالغ ، شاخه های یک ساله نهال ها و درختان بالغ باید 60-50 سانتی متر طول داشته باشند ، در حالی که در درختان نسبتاً مسنی که هنوز ظرفیت تولید میوه خوبی دارند ، باید حدود 25-25 سانتی متر در سال رشد کنند. اما اگر سرعت رشد از این مقدار بیشتر باشد ، باید با کمک هرس از رشد بی رویه آن جلوگیری کرد. البته با کوتاه شدن و هرس شاخه ها می توان شاخه های جانبی بی شماری رشد کرد و باید تعداد آنها کنترل و برش داده شود تا سایبان شلوغ نشود.

تنک کردن زردالو
اقدام دیگری که باید هنگام تشکیل میوه انجام شود ، تنک شدن میوه است ، زیرا ممکن است تعداد میوه های تشکیل شده روی این درختان زیاد باشد ، بنابراین همه میوه ها فضای رشد کافی ندارند و در نتیجه میوه های کوچکتر به وجود می آیند. تشکیل می شود اما با کاهش تعداد میوه های نارس در ابتدای رشد ، میوه ها می توانند فضای کافی داشته باشند. حدود 40 روز پس از گرده افشانی یا به عبارت دیگر ، وقتی قطر میوه جوان 5/1 سانتی متر باشد ، نازک تر می شود. فاصله بین دو میوه تقریباً 8-5 سانتی متر است و میوه های باقیمانده برداشته می شوند.
آفات و بیماریهای زردالو
آفات زردآلو شامل شته ، ساس ، مایت عنکبوت ، مگس میوه ، شاخه ، سوسک چوب و زنبور عسل است. بیماری های درختان زردآلو شامل پوسیدگی قهوه ای ، شانکر باکتریایی ، کپک پودری و پژمردگی ناشی از Verticillium dahliae است. به منظور جلوگیری از پوسیدگی قهوه ای روی گلها و شاخه ها ، هنگام شروع گلدهی در بهار ، درخت را با قارچ کش مانند کلروتالونیل (کلوکلروفناز) (غلظت طبق دستورالعمل سازنده سم) بپاشید.

خواص زردالو

1. زردآلو برای درمان یبوست:
زردآلو سرشار از فیبر است. بنابراین ، می تواند حرکات روده را بهبود بخشد. معمولاً استفاده از این میوه به دلیل خاصیت ملین بودن به بیمارانی که یبوست مکرر دارند توصیه می شود. فیبر به حرکات روده کمک می کند. در این حالت انتقال مدفوع از بدن به روده راحت تر می شود و به راحتی می توان آن را از بدن خارج کرد.
فیبر به تولید آب معده کمک می کند ، که جذب مواد مغذی را آسان تر می کند. در این حالت غذا به راحتی تجزیه می شود تا هضم آن آسان شود. علاوه بر این ، فیبر می تواند تحریک کننده دستگاه گوارش باشد و در نتیجه تحرک روده را بهبود بخشد.
2. خوردن زردآلو می تواند سلامت استخوان را بهبود بخشد:
زردآلو حاوی مواد معدنی با ارزش و مهمی است که برای سلامت و رشد استخوان ضروری است. کلسیم ، فسفر ، منگنز ، آهن و مس نقش بسزایی در ساخت استخوان و حفظ سلامت استخوان دارند. بنابراین ، خوردن زردآلو سلامت استخوان شما را تضمین می کند و از بیماری های مرتبط با سن مانند پوکی استخوان جلوگیری می کند.

3. زردآلو برای سلامت قلب مفید است:
زردآلو بهترین راه برای محافظت از قلب و جلوگیری از بیماری های مختلف مانند بیماری های قلبی ، سکته و تصلب شرایین است. محتوای بالای ویتامین C موجود در زردآلو و همچنین وجود پتاسیم و فیبر غذایی می تواند به سلامت سیستم قلبی عروقی کمک کند.
ویتامین C قلب را از رادیکال های آزاد محافظت می کند. پتاسیم همچنین می تواند فشار خون را کاهش دهد. وجود فیبر غذایی در زردآلو می تواند از تجمع کلسترول اضافی در دیواره رگ های خونی جلوگیری کند. اینها با هم باعث بهبود سلامت قلب و بهبود شرایط قلبی می شوند.
4. مایعات بدن و متابولیسم:
میزان آب بدن عمدتا به دو ماده معدنی ، پتاسیم و سدیم بستگی دارد.
محتوای بالای پتاسیم در زردآلو به تعادل سطح مایعات بدن کمک کرده و از توزیع یکنواخت انرژی بدن در تمام اندام ها و عضلات اطمینان حاصل می کند. با حفظ سطح الکترولیت در بدن ، می توانید انرژی بیشتری داشته باشید ، اسپاسم عضلات را کاهش دهید و جریان خون را در سراسر بدن تضمین کنید.
5. برای بهبود گوش درد از زردآلو استفاده کنید:
زردآلو برای گوش درد عالی است. اگرچه سازوکار این عمل مشخص نشده است ، اما تجربه نشان داده است که استفاده از زردآلو برای تسکین درد گوش بسیار مفید است. چند قطره معجون در گوش ریخته تا درد عفونت به سرعت بهبود یابد.
دانشمندان معتقدند آنتی اکسیدان های موجود در زردآلو می توانند این اثر را ایجاد کنند.

6. ویژگی های زرد تب:
آب زردآلو معمولاً برای بیماران تب دار توصیه می شود. ویتامین ها ، مواد معدنی ، کالری و آب مورد نیاز بدن را تأمین می کند. به همین ترتیب ، این میوه خوشمزه می تواند سموم را از اندام های مختلف بدن خارج کند. برخی از افراد برای کاهش تب از زردآلو بخارپز استفاده می کنند.
در این روش ، زردآلو اثر ضد التهابی و آرام بخشی دارد و بر دمای بدن تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، زردآلو می تواند باعث کاهش التهاب در سایر قسمت های بدن شود.
7. تأثیر زردآلو بر بیماری های پوستی:
زردآلو برای مراقبت از پوست بسیار مفید است. این ماده می تواند به سرعت توسط پوست جذب شود و پوست پس از استفاده چرب نخواهد شد. زردآلو فقط برای نرمی و درخشندگی پوست استفاده نمی شود. این میوه همچنین در درمان بیماری های مختلف پوستی مانند اگزما و خارش نیز مثر است. این به دلیل آنتی اکسیدان های موجود در زردآلو است.
این میوه نه تنها حاوی مقدار زیادی ویتامین A (که می تواند 60٪ ویتامین A بدن را تأمین کند) است که به سلامت پوست کمک می کند ، بلکه حاوی آنتی اکسیدان هایی است که می تواند پوست را از رادیکال های آزاد محافظت کند. همانطور که می دانید رادیکال های آزاد به آسیب رساندن به پوست و ایجاد علائم پیری صورت کمک می کنند.
8. ویژگی های قره قاط برای کم خونی:
به دلیل وجود آهن و مس می توان از زردآلو برای درمان کم خونی استفاده کرد. این ویژگی به بسیاری از افراد مبتلا به کم خونی کمک خواهد کرد. کم خونی اساساً کمبود آهن است که می تواند منجر به ضعف ، خستگی ، سرگیجه ، سوi هاضمه و متابولیسم ضعیف شود. بدون گلبول های قرمز ، بدن انسان قادر به دریافت اکسیژن مورد نیاز نیست. در این حالت اعضای بدن به درستی عمل نخواهند کرد.
آهن قسمت اصلی تشکیل گلبول های قرمز خون است و مس به این روند کمک می کند. هر دو ماده معدنی در زردآلو یافت می شوند و می توانند تشکیل سلول های قرمز خون را تسریع کنند.

9. زردآلو و سرطان:
بادام به درمان سرطان کمک می کند. به دلیل وجود کاروتنوئیدها و از طرف دیگر ، وجود آنتی اکسیدان در زردآلو ، این میوه می تواند به محافظت از بدن در برابر آنتی اکسیدان ها کمک کند. همانطور که می دانید رادیکال های آزاد محصولات جانبی خطرناکی برای متابولیسم سلول هستند و باعث می شوند سلول های سالم DNA خود را به سلول های سرطانی تبدیل کنند.
آنتی اکسیدان ها می توانند این مواد خطرناک را خنثی کنند. در این حالت می توان تشخیص داد که بدن انسان دچار بیماری هایی مانند سرطان ، بیماری قلبی و آلزایمر نخواهد شد. زردآلو می تواند خطر سرطان را کاهش دهد.
10. زردآلو و آسم:
محققان و دانشمندان بر این باورند که روغن بادام دارای اثرات ضد آسم است و می توان از آن برای درمان علائم این بیماری استفاده کرد. داشتن این خاصیت می تواند به کاهش فشار و فشار بر روی ریه ها کمک کند. در نتیجه می تواند از حملات آسم جلوگیری کند.

نهال زردآلو

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کاربران چه کلمات مرتبط با "نهال زردالو" را در گوگل جستجو کرده اند:

نهال زردآلو نهال زردآلو عسگرآباد نهال زردالو پرتقالی نهال زردالو رجبعلی نهال زردالو قیسی نهال زردالو قرمز نهال زردالو جهانگیری نهال زردالو دیرگل نهال زردآلو سلطنتی نهال زردآلو قیسی نهال زردآلو نصیری نهال زردآلو دیرگل نهال زردآلو زودرس نهال زردآلو قرمز نهال زردآلو اصفهان نهال زردآلو فلکه ای نهال زردالو عسگرآباد ارقام نهال زردالو ابیاری نهال زردالو نهال زردآلو بادامی چگونه نهال زردآلو بکاریم نهال زردآلو مقاوم به سرما بهترین نهال زردالو نهال زردآلو پیش رس قیمت نهال زردآلو پیوندی پرورش نهال زردآلو تولید نهال زردالو تهیه نهال زردآلو تکثیر نهال زردآلو خرید نهال زردآلو خرید نهال زردآلو قیسی خرید نهال زردالو قرمز نهال زردالو درشت نهال درخت زردآلو کاشت نهال زردالو در گلدان بهترین نهال درخت زردآلو عکس نهال درخت زردالو کاشت نهال درخت زردالو نهال زردآلو رویال نهال زردآلو درخت زردآلو قیمت نهال زردآلو شاهرودی نهال اصلاح شده زردآلو شکل نهال زردآلو عکس نهال زردآلو فروش نهال زردآلو دیرگل فروش نهال زردآلو فروش نهال زردآلو کرج فاصله نهال زردالو قیمت نهال زردآلو نهال کاری زردآلو کاشت نهال زردآلو نهال زردآلو گرمسیری نهال زردآلو مازندران مشخصات نهال زردالو مرغوب ترین نهال زردآلو هرس نهال زردآلو