apple seedlings

خرید نهال سیب

خرید نهال سیب اصلاح شده (نهال سیب پیوندی ، نهال سیب بذری) از نهالستان سیب رویال نهال ، قیمت نهال سیب در این نهالستان مناسب می باشد ، نهال های سیب این مجموعه در انواع متفاوت هستند (نهال سیب زود بازده ، نهال سیب دیر بازده ، نهال سیب زودگل ، نهال سیب دیرگل ، نهال سیب پاکوتاه ، نهال سیب پایه بلند ، نهال سیب پر بازده ، نهال سیب یکساله ، نهال سیب دو ساله ، نهال سیب سه ساله) و ... ، فروش نهال سیب در این نهالستان بدون هرگونه واسطه صورت میپذیرد ، بهترین نهال سیب در نهالستان رویال نهال تولید و عرضه میشود ، شما میتوانید از مشاوره رایگان این نهالستان در زمینه: کاشت نهال سیب ، هرس نهال سیب ، قلمه زدن نهال سیب ، احداث باغ سیب ، سمپاشی درخت سیب و ... بهرمند شوید ، جهت خرید اینترنتی بهترین ارقام نهال سیب با کارشناسان نهالستان در تماس باشید.

خرید نهال سیب رویال

خرید نهال سیب رویال

نهال سیب رویال پیشنهاد ویژه نهالستان رویال نهال به مدیریت ۀرمین قاسمی می باشد که این رقم بسیار تجاری به حساب می آید این نهال سیب دیر رس و شکل آن استخوانی و سفت است، نهال سیب رویال دارای ماندگاری بالا در سرد خانه و دارای طعم عالی و بسیار بازار پسند می باشد ، رنگ آن ماتیکی و محصولی پربار دارای مقاوم به آفات بوده و بسیار کمیاب می باشد. خاک مناسب برای این نوع نهال که به نهال سیب رویال معروف است ، شن و ماسه کاملاً تخلیه شده است. فاصله کاشت این نهال های سیب 6 تا 8 متر است. این نوع نهال سیب تقریباً بزرگ است. نهال سیب رویال در بسیاری از شهرهای کوهستانی با آب و هوای معتدل و خنک پرورش داده می شود. بذرها نیز در برخی از انواع نهال های سیب کاشته می شوند ، اما کارشناسان ما کاشت نهال را توصیه می کنند ، این نهال یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین انواع است. یکی از ویژگی های بارز این رقم کاهش دیررس آن است. سیب رویال یکی از سیب های محبوب و قابل فروش است ، در حالی که سیب رویال یکی از انواع صادراتی است. این رقم نهال سیب طعم شیرین و آبدار دارد و همچنین میوه ای با اندازه متوسط ​​و مقاومت در برابر ضربه است. پوسته این رقم نسبت به انواع دیگر طعم نازک و شیرین تری دارد.

خرید نهال سیب رویال

خرید نهال سیب جرومین اصل

خرید نهال سیب جرومین اصل (وارداتی)

نهال سیب جرومین اصل (وارداتی) محصول بسیار تجاری است که زمان رسیدن این نهال پاییز و با تناژ باردهی بالا می باشد، این نهال سیب سازگار و ماندگاری بالا در سر خانه را داراست و همچنین از جمله نهال های پایه کوتاه محصوب می شود که رنگ سیاه تیره ای دارد و دارای  باردهی زیاد روی تنه درخت می باشد. این نوع سیب سیاه است ، رشد می کند و به سرعت رشد می کند. تاج به شکل گنبدی شاخه ای آویزان می شود. حداقل یک نوع سیب برای برنزه شدن مورد نیاز است. میوه ها گوشتی سیاه و زرد هستند. شکل گرد وزن آن 100-200 گرم است. گوشت نسبتاً آبدار ، متراکم و شیرین برای مصرف تازه و تولید آب میوه و کمپوت پوره مناسب است و بیشتر در پودرهای خشک که برای غذای کودک استفاده می شود استفاده می شود میوه آن با وجود باران و هوای سرد برای مدت طولانی ذخیره می شود. برجسته نیست که طول عمر این درخت می تواند به 60 تا 70 سال برسد. سیب سیاه جرومین از تیره گلسرخیان است. این گیاه یکی از درختان میوه مناطق معتدل سرد است و می تواند دمای 35 درجه تا 40 درجه زیر صفر را تحمل کند. جوانه های سیب باید حدود 1000 تا 1600 ساعت در زیر 7 درجه سانتیگراد خنک شوند ، بنابراین در مناطقی که زمستان گرم دارند عملکرد خوبی ندارند. در مناطقی که پرورش سیب معمول است ، در دو ماه آخر که میوه ها رسیده ، شب های خنک برای این درخت مناسب است ، در غیر این صورت میوه ها طعم مطلوبی نخواهند داشت و میوه ها رنگ مات و بافت شل دارند.

خرید نهال سیب جرومین اصل

خرید نهال سیب خونی اصل

خرید نهال سیب خونی اصل

نهال سیب خونی اصل از جمله ارقام تجاری است که زمان رسیدنش اواخر تابستان می باشد، این نهال سیب خونی طعم شیرین و عالی دارد که بسیار بازار پسند و دارای خواص ضد سرطان می باشد و جزو ارقام خاص و کمیاب به شمار می رود. نهال سیب توسرخ نهالی است که پس از تبدیل شدن به درخت بالغ ، میوه های متوسط ​​و نیمه بزرگ دارد. پوست این گونه نهال ها قرمز و گوشت آن نیز قرمز است. اگر شرایط خاک و آب مناسب باشد ، این نهال شکوفا می شود. زیرا اگر توجه نکنید میزان گلدهی سال آینده کمتر خواهد شد. در دوره گلدهی ، نهال های سیب نباید اسپری شوند. این نوع نهال سیب یا سیب تو سرخ یکی از انواع مختلفی است که عطر و طعم بسیار خوبی دارد. علاوه بر پوست قرمز ، گوشت قرمز نیز دارد که منبع غنی آنتی اکسیدان و مواد مغذی است. یکی از ویژگی های بارز این نهال در مقایسه با انواع دیگر این است که وقتی میوه را می برید و در معرض هوای آزاد قرار می دهید ، سیاه نمی شود.

خرید نهال سیب خونی اصل

خرید نهال سیب استار کینگ

خرید نهال سیب استار کینگ

نهال سیب استار کینگ رقمی تجاری است که زمان رسیدنش پاییز همراه با تناژ باردهی بالا می باشد، مناسب جهت نگهداری در سردخانه است و سایز میوه سیب استارکینگ درشت و دارای بازار فروش مناسب می باشد. نهال سیب استارکینگ درختی برگریز است که به دلیل میوه های خوش رنگ و معطر طرفداران بسیاری دارد. نهال سیب دارای گواهی استارکینگ را می توان در مناطق سرد ، نیمه سرد ، کوهستانی و معتدل کاشت و نکته مهم در کاشت درخت سیب استارکینگ این است که قطر و عمق سوراخ باید حداقل 80*80*80 باشد تا نهال های سیب استارکینگ کاشته شود. گرفته شده. نهال سیب استارکینگ یکی از انواع تجاری در جهان است و تعداد محصولات سیب استارکینگ تجاری در هر کیلوگرم حدود 6 عدد است. فواصل کاشت بهترین نهال سیب استارکینگ که کاشته شده است 4 * 4 متر در زمین غیر شیب دار و مسطح کاشته می شود ، این زمین را می توان در زمین های شیب دار و مناطق بادگیر به مستطیل 3 * 3 مربع و 3.5 * 3 تغییر داد. از ویژگی های متمایز بهترین نهال سیب استارکینگ پیوند شده ، مقاومت نسبتاً خوبی در برابر گلهای دیررس و یخبندان بهاری است. شایان ذکر است که میوه درخت شلیل معتبر جانبی است و برای باردهی مطلوب به تأخیر می افتد. ظاهر شد. بهره وری از درخت سیب دارای گواهی استارکینگ بیش از 70 تن در هکتار فواصل کاشت درختان سیب دارای گواهینامه استارکینگ 4 * 4 ویژگی های نهال سیب استارکینگ دارای درخت سیب دارای گواهی استارکینگ A بین گل و اواخر گلدهی با توجه به آب و هوای منطقه آبیاری پایان ماه مارس ، ماه ژوئن هر 10 روز و جولای ، آگوست ، سپتامبر ، اکتبر تعداد میوه های سیب مجاز استارکینگ در هر کیلوگرم در روز 6 تا 8 کود درخت سیب مجاز استارکینگ 5 تن کود پوسیده در هر هکتار درخت سیب دارای گواهینامه استارکینگ هرس شده در اواخر تابستان ، هرس ، اواخر پاییز و اواخر زمستان. سیب دارای گواهینامه استارکینگ حداقل 40 سال عمر استارکینگ درخت سیب دارای قد 4 تا 6 متر

خرید نهال سیب استار کینگ

خرید نهال سیب پایه مالینگ ام 7

خرید نهال سیب پایه مالینگ ام 7

نهال سیب پایه مالینگ ام 7 نهالی ست بسیار تجاری که زمان رسیدنش در فصل پاییز می باشد، دارای کاشت متراکم در باغات تجاری است که نیمه پایه کوتاه به شمار می رود این سیب مقاوم در برابر آفات بوده و خیلی پربار می باشد.نهال سیب سبز پایه مالینگ از انواع مناسب برای راه اندازی باغهای سیب برای تولید بهینه محصولات تجاری در جهان است.سیب سبز پایه مالینگ مقاومت خوبی در برابر آفات و بیماریها نشان می دهد. نهال سیب سبز پایه مالینگ دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در تحقیق و اصلاح بذر و نهال در دهه هفتاد موسسه با همکاری جهاد کشاورز و اداره منابع طبیعی مورد بررسی قرار گرفت و از طریق شبکه ملی تولید و توزیع به بازار نهال ایران معرفی شد. نهال مجاز و نهال بزرگ رویال نهال تهیه و توزیع شد.

خرید نهال سیب پایه مالینگ ام 7

خرید نهال سیب پایه ام 26

خرید نهال سیب پایه ام 26

نهال سیب پایه ام 26 رقم خیلی تجاری است که زمان رسیدنش در فصل پاییز می باشد، این نهال سیب خیلی پایه کوتاه و قابلیت کشت در گلدان را داراست که میوه نهال سیب پایه ام یکدست و کمیاب و خاص می باشد. • از نظر اندازه درختان پیوند شده روی آن بین M9 و MM106 است. این ماده از تقاطع M9 و M16 گرفته شده و در سال 1959 معرفی شده است. • درختان پیوندی کارآمد و مثمرثمر هستند. • در بین پایه های موبر ، بیشترین مقاومت را در برابر سرما دارد. • به آتش و پوسیدگی تاج حساس است.

خرید نهال سیب پایه ام 26

خرید نهال سیب مریکال

خرید نهال سیب مریکال

نهال سیب مریکال از ارقام تجاری است که زمان رسیدنش در فصل پاییز با تناژ بالا می باشد این نهال سیب مریکال عالی جهت نگهداری در سرخانه است و دارای پایه کوتاه و رنگ گیری عالی و بسیار بازار پسند می باشد.

خرید نهال سیب مریکال

خرید نهال سیب ارکانزاس

خرید نهال سیب ارکانزاس

نهال سیب ارکانزاس خیلی تجاری و موعد رسیدن اواخر تابستان می باشد، تناژ باردهی این سیب بالا و دارای طعم خیلی شیرین و بسیار بازار پسند می باشد نهال سیب ارکانزاس وارداتی می باشد .

خرید نهال سیب ارکانزاس

خرید نهال سیب رد دلیشز

خرید نهال سیب رد دلیشز

نهال سیب رد دلیشز رقم تجاری است که زمان رسیدنش پاییز و عالی جهت نگهداری در سرد خانه می باشد نهال سیب رد دلیشز دارای بازار فروش خوب است. سیب رد دلیشز یا سیب زرد لبنانی اولین نوع نهال سیب تجاری در ایران است. این درخت سیب بسیار بزرگ و بسیار بلند است. میوه های برداشت شده در پایان ماه سپتامبر و اوایل ماه اکتبر طعم دارند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به بازار عرضه می شوند. این تنوع در برابر آفات و بیماری هایی مانند ویروس لکه سیاه مقاوم است.

خرید نهال سیب رد دلیشز

خرید نهال سیب تو سرخ

خرید نهال سیب تو سرخ

نهال سیب تو سرخ مخصوص سالاد است و زمان رسیدن این نهال پاییز با تناژ باردهی بالا و عالی جهت نگهداری در سردخانه است، نهال سیب توسرخ زود بازده و خاصیت انبار داری ندارد . سیب توسرخ در گلسرخیان است. این گیاه یکی از درختان میوه مناطق معتدل سرد است و می تواند دمای 35 درجه تا 40 درجه زیر صفر را تحمل کند. جوانه های سیب حدود 1000 تا 1600 ساعت زیر 7 درجه سانتیگراد نیاز دارند.

خرید نهال سیب تو سرخ

خرید نهال سیب تک شا خ وارداتی

خرید نهال سیب تک شاخ وارداتی

نهال سیب تک شاخ وارداتی است و از ارقام رقم بسیار تجاری می باشد که مناسب جهت کاشت در فضای کوچک و زود بازده ، مینیاتوری و کمیاب بوده با قابل کاشت در گلخانه و پشت بام و روف گاردن.

خرید نهال سیب تک شا خ وارداتی

خرید نهال سیب پینک لیدی

خرید نهال سیب پینک لیدی

نهال سیب پینک لیدی نهالی به شمار می رود که بسیار تجاری که موعد رسیدنش پاییز با تناژ باردهی بالا و همچنین عالی جهت نگهداری در سردخانه است، این نهال سیب زود بازده و بازار فروش خوبی دارد، این سیب دارای رنگی صورتی است . منشاء اصلی این نهال سیب پینک لیدی از فرانسه است و به عنوان یکی از میوه های تجاری شناخته می شود. میوه این نهال طعم آن کمی ترش و از نظر بافت کمی ترد است. شکل میوه های پرورش یافته در این نهال گرد است تا مالیده شود و رنگ بالایی آن قرمز با زمین زرد است. باید بدانید که نهال سیب به زمان زیادی برای رشد نیاز دارد. این نهال سیب یا کریپس پینک یکی از انواع سیب های تجاری است که در دهه هفتاد در فرانسه ظاهر شد. میوه آن قرمز و زمینه آن زرد است. نهال پینک لیدی دارای یک دوره رشد طولانی است. حداقل 6 ماه طول می کشد تا میوه آن بالغ شود. مناطقی که بسیار سرد هستند و نمی توانند زمان مطلوبی را فراهم کنند برای کاشت نهال مناسب نیستند.

خرید نهال سیب پینک لیدی

خرید نهال سیب رندرز

خرید نهال سیب رندرز

نهال سیب رندرز رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن پاییز . تناژ بالا . عالی جهت نگهداری در سر خانه . طعم شیرین و عالی . نهال سیب رندرز یکی از بهترین انواع سیب در جهان است. منشا اصلی آن ایالات متحده آمریکا است و به طور کلی صادرات خوبی دارد. و به دلیل ظاهر درخشان و جذاب بسیار محبوب شده و طرفداران زیادی در ایران دارد. سیب گلدن رندرز یکی از انواع سیب است که در نهالستان سبز برگ سبز تولید و عرضه می شود. نهال سیب رندرز یکی از بهترین انواع سیب در جهان است. منشا اصلی آن ایالات متحده آمریکا است و به طور کلی صادرات خوبی دارد. این نهال به دلیل ظاهر درخشان و جذاب بسیار محبوب شده است.این سیب دارای نهال سیب پایه کوتاه با رنگ قرمز و طعم شیرین است. نهال این درخت با استفاده از روشهای جدید کاشت در نهالستان کاشت و تهیه می شود. ریشه سیب در برابر شرایط مرطوب و کمی هوا مقاوم است. البته میزان مقاومت در انواع و اقسام مختلف متفاوت است. با این حال ، این بدان معنا نیست که ریشه سیب فکر می کند در کمک به تنفس و تخلیه خاک سهل انگاری است. این سیب به دلیل خاصیت شیرین و سست بودن می تواند به مدت شش ماه نگهداری شود.

خرید نهال سیب رندرز

خرید نهال سیب رد چف

خرید نهال سیب رد چف

نهال سیب رد چف رقم تجاری . زمان رسیدن پاییز . عالی جهت نگهداری در سردخانه . رنگ گیری خوب . بازار پسند . سایز میوه درشت  این رقم یک نهال سیب یا سوپرشارژر بومی ایالات متحده است و یکی از معروف ترین انواع در جهان است. این نهالها در خاکهای سبک و غنی از مواد آلی به خوبی رشد خواهند کرد. سیب فوق العاده ورق گونه جدیدی است که 30 سال عمر اقتصادی دارد. زمان برداشت این نهال های سیب که نسبتاً بزرگ و بسیار قابل فروش هستند ، در ماه اکتبر است. نهال سیب فلفل قرمز یکی از بهترین واریته هایی است که برای اولین بار در جهان کشت و تکثیر می شود. نام: Red Chief نام لاتین: Red Chief مبدا: ایالات متحده آمریکا زندگی اقتصادی: 30 سال پایه: سیب بذر. حداقل دمای منطقه 25-20 درجه سانتیگراد زیر صفر و حداکثر دمای منطقه 38 درجه بالای صفر است. اگر هوای سرد در زمستان از -40 درجه سانتیگراد بیشتر باشد ، چنین منطقه ای عملا برای پرورش سیب نامناسب است. در مناطقی که مجموع ساعات زیر 7 درجه سانتیگراد کمتر از هزار ساعت باشد ، چنین منطقه ای برای پرورش سیب عملاً نامناسب است. ارتفاع: 1300 تا 2200 متر از سطح دریا برای پرورش سیب مناسب است. شرایط آب: آب EC می تواند 2000 میکرو موش در سانتی متر باشد. مقدار آب مورد نیاز با سیستم آبیاری ثقل 10 هزار متر مکعب در هکتار و 5 تا 6 هزار متر مکعب با آبیاری قطره ای است. میزان آب مصرفی بسته به کیفیت خاک منطقه ، تنوع پایه سیب و شرایط آب و هوایی متفاوت است. شرایط خاک: EC می تواند حداکثر 2 میلی متر بر سانتی متر باشد. pH خاک 5.5 - 6.5 تا حداکثر 7.5 خاک. بافت خاک: آبرفت - لوم رس - غنی از بافت عمیق - نفوذپذیر..

خرید نهال سیب رد چف

خرید نهال سیب سفید قندی

خرید نهال سیب سفید قندی

نهال سیب سفید قندی پیشنهاد ویژه نهالستان . بسیار تجاری .سیب تولید شده در این نهال سیب از نظر اندازه کمی کوچک و سفید رنگ است. از مهمترین ویژگیهای این نهال میوه دهی زودرس آن است. در اوایل تابستان ، بازار این میوه عالی و منحصر به فرد است. به همین ترتیب ، این میوه به عنوان یکی از مهمترین میوه های اولیه تجاری شناخته شده است که رشد و سود خوبی دارد. سیب های شیرین رسیده رسیده اند بنابراین می توانید اوایل تابستان آنها را تهیه کنید. اندازه این سیب کوچک است و دارای رنگ سفید مایل به زرد است. این تنوع طعم شیرین و خوبی دارد. قیمت نهال سیب قندی به نوع ریشه ، گلدان یا پایه رشد بستگی دارد. نهال سیب قند قبل از سیب گلاب به بازار عرضه شده بود و متقاضیان زیادی وجود دارد.

خرید نهال سیب سفید قندی

خرید نهال سیب سفید شیشه ای

خرید نهال سیب سفید شیشه ای

نهال سیب سفید شیشه ای رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن پاییز . رنگ میوه سفید استخوانی و ماتیکی . آبدار . بسیار بازار پسند . کمیاب.

خرید نهال سیب سفید شیشه ای

خرید نهال سیب سبز ماریا اصل

خرید نهال سیب سبز ماریا اصل

نهال سیب سبز ماریا اصل رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن پاییز .عالی جهت نگهداری در سرخانه . طعم ترش و عالی . قابلیت انبار داری طولانی مدت . ماندگاری طولانی. اندازه سیب های تولید شده در نهال سیب نسبتاً کوچک و سفید رنگ است. یکی از مهمترین ویژگیهای این نهال این است که میوه های اولیه دارد. در اوایل تابستان ، بازار این میوه عالی و منحصر به فرد است. به همین دلیل ، یکی از مهمترین میوه های اولیه تجاری با رشد و سود خوب شناخته شده است. سیب های شکر رسیده هستند ، بنابراین می توانید آنها را در ابتدای تابستان تهیه کنید. اندازه این سیب کوچک است و دارای رنگ سفید مایل به زرد است. این تنوع طعم شیرین و خوبی دارد. قیمت نهال سبز ماریا بسته به نوع ریشه ، گلدان یا پایه رشد متفاوت است. نهال سبز ماریا قبل از سیب به بازار عرضه شده بود و متقاضیان زیادی دارد.

خرید نهال سیب سبز ماریا اصل

خرید نهال سیب سبز گران اسمیت

خرید نهال سیب سبز گران اسمیت

نهال سیب سبز گران اسمیت رقم تجاری . زمان رسیدن پاییز . عالی جهت نگهداری در سرخانه . طعم ترش و عالی.میوه این نهال سیب دارای رنگ سبز روشن و طعمی ترش است. اندازه این میوه تقریباً بزرگ است و آبدار بودن آن از ویژگی های خاص آن است. این درخت سیب به صورت نیمه عمودی رشد می کند و بسیار بزرگ می شود. زمان برداشت این محصول اواسط ماه اکتبر است و یکی از بهترین محصولات در بازار محسوب می شود. مقدار آب مورد نیاز این نهال ها متوسط ​​بوده و یکی از نمونه های سیب دیررس است. این نهال ها پس از 3 سال شروع به باردهی می کنند. نهال سیب اسمیت بومی استرالیا است. این نهال به صورت نیمه قائم و پهن رشد می کند و دارای ساقه های کوتاه و نیمه کوتاه است. میوه های این نهال ها سبز ، بزرگ و نیمه بزرگ بوده و طعم ترشی دارند. درخت سیب اسمیت به دلیل داشتن ریشه های سطحی بسیار مستعد کمبود آب است. این نهال سیب یا سیب سبز به دلیل داشتن طعم خوب و ظاهر زیبا از انواع با کیفیت است و از بازار خوبی برخوردار است. سیب اسمیت E میوه ای دیررس و میوه ای سبز است. نسبتاً بزرگ و به رنگ سبز روشن است ، گوشت آن سفید و بسیار آبدار ، با طعمی ترش و دلپذیر است. اوایل ماه اکتبر بهترین زمان برای برداشت سیب های اسمیت است.

خرید نهال سیب سبز گران اسمیت

خرید نهال سیب زرد فرانسه

خرید نهال سیب زرد فرانسه

نهال سیب زرد فرانسه رقم تجاری . زمان رسیدن پاییز . تناژ بالا . زود بازده . پایه کوتاه . آبدار .نهال سیب زردفرانسه به صورت نیمه عمودی رشد می کند و عملکرد نسبتاً خوبی دارد. میوه های آن در اوایل ماه اکتبر برداشت می شود و مانند اکثر نهال های سیب مثمر ثمر نیست ، بنابراین برای کارآیی به انواع گرده افشانی نیاز دارند. بهتر است برای جلوگیری از آفات و بیماری ها در این نهال های سیب از محلول پاشی به موقع و مناسب استفاده شود. عمر مفید این درخت سیب 25 تا 30 سال است. این نهال سیب یکی از گونه های کشت شده در ایران است و منبع اصلی این نهال زردفرانسه است. رشد چنین نهال هایی به صورت نیمه قائم است. میوه آن تقریباً بزرگ است ، دارای پوستی بسیار قرمز و گوشت سفید خامه ای است. هنگام کاشت این نهال های سیب ، توجه به اندازه آنها بسیار مهم است. این فاصله باید بیش از 3 * 3 باشد. این نوع نهال از سال دوم و در برخی موارد از سال سوم باردهی شروع می شود مقدمه ای برای خرید نهال سیب زردفرانسه : این نهال سیب یکی از انواع با کیفیتی است که به صورت درختان نیمه قائم رشد می کند و عملکرد بسیار خوبی دارد. سیب قرمز بسیار قابل فروش است و عطر و طعم متمایزی دارد. این رقم نهال سیب معمولاً در هر نوع خاکی به خوبی رشد می کند ، اما اگر در خاک های سبک و غنی کاشته شود عملکرد بهتری خواهد داشت. نهال سیب زردفرانسه برای مناطق معتدل و نیمه سرد مناسب است.

خرید نهال سیب زرد فرانسه

خرید نهال سیب قرمز فرانسه

خرید نهال سیب قرمز فرانسه

نهال سیب قرمز فرانسه رقم تجاری . زمان رسیدن پاییز . تناژ باردهی بالا . بسیار زود بازده . پایه کوتاه . آبدار .نهال سیب قرمز فرانسه به صورت نیمه عمودی رشد می کند و بازده نسبتاً خوبی از خود نشان می دهد. میوه ها در اوایل ماه اکتبر برداشت می شوند و مانند اکثر نهال های سیب بارور نیستند ، بنابراین برای باروری آنها به یک پرورش دهنده گرده افشان نیاز است. توصیه می شود از اسپری به موقع و مناسب برای جلوگیری از آفات و بیماری های این نهال سیب استفاده کنید. این درخت سیب 25 تا 30 سال عمر مفید دارد. این نهال سیب یکی از گونه های پیوندی به ایران است و منشا اصلی این نهال قرمز فرانسه A است. رشد این نوع نهال نیمه عمودی است. میوه ها اکثراً بزرگ ، دارای پوستی بسیار قرمز و گوشت سفید خامه ای هستند. هنگام کاشت این نهال های سیب ، توجه به اندازه آنها بسیار مهم است. این فاصله باید بیشتر از 3 * 3 باشد. نهال های این نوع از سال دوم و احتمالاً سوم باردهی شروع می شوند. بررسی اجمالی خرید نهال سیب قرمز فرانسه : این نهال سیب یکی از با کیفیت ترین ارقام کشت شده است که به صورت درختی نیمه عمودی رشد می کند و عملکرد بسیار بالایی دارد. سیب قرمز بسیار قابل فروش است و طعم بی نظیری دارد. این رقم نهال سیب اغلب در انواع خاک به خوبی رشد می کند ، اما کاشت در خاک سبک و غنی باعث بهبود عملکرد می شود. نهال سیب قرمز فرانسه برای مناطق معتدل و نیمه سرد مناسب است.

خرید نهال سیب قرمز فرانسه

خرید نهال سیب فوجی

خرید نهال سیب فوجی

نهال سیب فوجی رقم تجاری . زمان رسیدن پاییز . آبدار . تناژ بالا . میوه پهن . رنگ قرمز یا رگه های بزرگ.منبع اصلی این نهال سیب ژاپن است و پوست میوه آن ضخیم است. در نوع اول این نهال ها ، نوارهای قرمز روی میوه وجود دارد. میوه های تولید شده در این نهال ها زیاد و در برخی موارد متوسط ​​هستند. بافت آن متراکم و ترد است و طعم شیرین آن از مهمترین ویژگی های این میوه است. یکی از انواع نهال سیب پیوندی ، نهال سیب فوجی است. منشا اصلی این میوه ژاپن است و یک میوه گرد متوسط ​​یا بزرگ است. بافت میوه آن متراکم و ترد است و عطر و طعم دارد. رنگ میوه قرمز است و رگه های قرمز از بالا به پایین روی پوسته میوه وجود دارد. این رقم یکی از بهترین انواع سیب است.

خرید نهال سیب فوجی

خرید نهال سیب سوپرایز

خرید نهال سیب سوپرایز

نهال سیب سوپرایز رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن پاییز . رنگ گوشت صورتی . میوه خاص و کلکسیونی. با تولید سیب های عجیب و غریب به نام سورپرایز ، سیب ها معمولاً در سه رنگ زرد ، قرمز و سبز کاشته و فروخته می شوند و همه آنها یک چیز مشترک دارند. همه سیب ها ، صرف نظر از رنگ ، گوشت زرد با تمام ویژگی ها دارند. سیب جدیدی به نام "سورپرایز" اخیراً در انگلیس کاشته شد. این سیب دارای پوستی زرد است در حالی که گوشت آن صورتی است. این سیب تازه وارد مغازه ها شد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت این سیب به این دلیل نامگذاری شده است که هنگام خوردن آن شما را متعجب می کند. چهار عدد از این سیب ها 75/1/75 قیمت دارند و در حال حاضر به صورت محدود توزیع می شوند. در صورت پذیرش گسترده ، محصول به صورت عمده تولید می شود. سیب در مزرعه یک کشاورز نمونه به نام ویلیام بارنت کشت می شود. او این محصول جالب را با ترکیب نوع خاصی از میوه های قرمز با سیب خلق کرده است.

خرید نهال سیب سوپرایز

خرید نهال سیب سوپر چف

خرید نهال سیب سوپر چف

نهال سیب سوپر چف رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن پاییز . سایز درشت . رقم فوق العاده تجاری. این رقم کشت شده یک نهال سیب یا فوق العاده دباغ بومی ایالات متحده آمریکا است و یکی از معروف ترین ارقام زیر کشت در جهان است. این نهالها در خاکهای سبک و غنی از مواد آلی به خوبی رشد می کنند. سیب پنج برگ یا چفک فوق العاده نوع جدیدی با عمر اقتصادی 30 سال است. میوه ها نسبتاً بزرگ و بسیار قابل فروش هستند. زمان برداشت این نهال سیب اکتبر است.

خرید نهال سیب سوپر چف

خرید نهال سیب گلاب تابستان

خرید نهال سیب گلاب تابستان

نهال سیب گلاب تابستان رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط تابستان . طعم شیرین و عالی . تناژ باردهی بالا. نهال سیب تابستانی اهر پایه و اساس درخت مارینگ است که به دلیل میوه های رنگارنگ ، معطر و خوشمزه طرفداران بسیاری دارد. نهال سیب تابستانی اهر را می توان در مناطق سرد ، نیمه سرد ، کوهستانی و گرم کاشت. نکته مهم هنگام کاشت درخت سیب تابستانی اهر این است که قطر و عمق سوراخ کاشت نهال سیب تابستانی اهر باید حداقل 80 باشد. * 80 * 80 در نظر گرفته شده است. نهال سیب تابستانی اهر با حدود 6 اصله نهال سیب تابستانی اهر در هر کیلوگرم پایه کشت تجاری در جهان است. بهترین نهال سیب تابستانی که به زمین صاف و بدون شیب آهار پیوند داده شده است ، در 4 * 4 متر کاشته می شود. این را می توان به صورت مربع 3 * 3 و مستطیل 3.5 * 3 برای زمین های شیب دار و مناطق بادگیر تغییر داد. بهترین نهال سیب های تابستانی پیوندی به اهر با گلدهی کند و مقاومت نسبتاً زیاد در برابر سرما بهاره مشخص می شود. باردهی درخت نکتارین یک پایه جانبی است و لازم به ذکر است که سیب های تابستانی آهار گردو رشد کرده و با استفاده از گرده افشانی مناسب ، کند می شوند.

خرید نهال سیب گلاب تابستان

خرید نهال سیب رویال گالا

خرید نهال سیب رویال گالا

نهال سیب رویال گالا رقم تجاری . زمان رسیدن اواخر تابستان . تناژ بالا . طعم شیرین و عالی . بسیار بازار پسند.این نوع نهال سیب برای کاشت در مناطق کوهستانی نیمه سرد مناسب است. یکی از اولویت های این رقم میوه زمان شکوفه نهال دیر هنگام نسبت به سایر نهال های سیب است. این گونه نهال ها با فاصله 4 * 4 از یکدیگر کاشته می شوند. در شرایط مساعد و خاک مناسب عملکرد این نهال بیش از 70 تن در هکتار تخمین زده می شود. کود مناسب برای این نهال سیب کود حیوانی پوسیده است و ارتفاع آن تقریباً به 5 متر می رسد. این رقم نهال سیب به صورت نیمه قامت و به طور منظم رشد می کند و می توان محصولات زیادی از آن برداشت کرد. این میوه های قرمز روشن و خوشمزه قرمز و سبز تولید شده در اواخر ماه اوت تولید می کند. سیب گالا می تواند گرده افشان خوبی برای انواع نهال دو رنگ فوجی باشد. این رقم برای رشد بهتر و بهره وری بیشتر به هوای سرد در زمستان نیاز دارد. به همین دلیل ، این نهال ها در مناطقی که زمستان گرم دارند محصول خوبی نمی دهند.

خرید نهال سیب رویال گالا

خرید نهال سیب قرمز مراغه

خرید نهال سیب قرمز مراغه

نهال سیب قرمز مراغه رقم تجاری . زمان رسیدن پاییز . تناژ بسیار بالا . رنگ قرمز تیره . خوش طعم . سفت و آبدار.این رقم نهال سیب که دارای دو نوع سفید و قرمز است ، نسبتاً متوسط ​​و کمی بزرگتر است. این درخت سیب بلند و بسیار توسعه یافته است و بیشتر در باغ های مراغه پرورش می یابد. میوه این رقم باید در شب و در دو ماه آخر فصل رشد هوای خنکی داشته باشد. در غیر این صورت طعم و قدرت پنهان شدن این میوه بسیار از بین خواهد رفت.

خرید نهال سیب قرمز مراغه

خرید نهال سیب گلدن دلیشز

خرید نهال سیب گلدن دلیشز (لبنان)

نهال سیب گلدن دلیشز (لبنان) رقم تجاری . زمان رسیدن پاییز . تناژ بالا . عالی جهت نگهداری در سردخانه . بازار فروش خوب.همانطور که از نام آن پیداست ، این نهال های سیب از لبنان به کشورهای دیگر صادر شده است. میوه این نهال طعم مطبوعی دارد و نسبت به انواع دیگر سیب در برابر آفات مقاوم است. این سیب می تواند دمای منفی 20 درجه را تحمل کند. عمر اقتصادی این نهال بسیار طولانی و حتی تا 25 سال است. این میوه بیشتر در پاییز است و از اواخر سپتامبر تا اواسط اکتبر میوه می دهد. همانطور که از نام آن پیداست ، این نهال های سیب از لبنان به کشورهای دیگر صادر شده است. میوه این نهال طعم مطبوعی دارد و نسبت به انواع دیگر سیب در برابر آفات مقاوم است. این سیب می تواند دمای منفی 20 درجه را تحمل کند. عمر اقتصادی این نهال بسیار طولانی و حتی تا 25 سال است. این میوه بیشتر در پاییز است و از اواخر سپتامبر تا اواسط اکتبر میوه می دهد. سیب گلدن دلیشز یا سیب زرد لبنانی اولین نوع نهال سیب تجاری در ایران است. این درخت سیب بسیار بزرگ و بسیار بلند است. میوه های برداشت شده در پایان ماه سپتامبر و اوایل ماه اکتبر طعم دارند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به بازار عرضه می شوند. این تنوع در برابر آفات و بیماری هایی مانند ویروس لکه سیاه مقاوم است.

خرید نهال سیب گلدن دلیشز

خرید نهال سیب بلک مریکال

خرید نهال سیب بلک مریکال

نهال سیب بلک مریکال رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن محصول پاییز . تناژ بالا . عالی جهت نگهداری در سردخانه . پایه کوتاه . رنگ گیری فوق العاده . بسیار خوش طعم . رنگ مشکی و مقاوم به سرما.درختان سیب نسبت به شرایط خاک بی تفاوت هستند و در طیف وسیعی از مقادیر pH و سطح باروری رشد می کنند درختان سیب هر دو سال یک بار میوه می دهند. سال آینده خواهد بود کاهش بار درخت ، حتی خارج از زمان ، به برداشت محصول مهم هر ساله کمک می کند. گیاهان چند ساله معمولاً با کود دهی و پیوند غیر جنسی انجام می شوند. باغ های سیب با کاشت درختانی با قدمت دو یا سه سال کاشته می شوند. درختان سیب نسبت به شرایط خاک بی تفاوت هستند و در طیف وسیعی از مقادیر pH و سطح باروری رشد می کنند درختان سیب هر دو سال یک بار میوه می دهند. کاهش بار درخت کمک می کند تا محصول مهم هر ساله ، حتی خارج از زمان آن ، برداشت شود.

خرید نهال سیب بلک مریکال

خرید نهال سیب زرد فرانسه سری 2

خرید نهال سیب زرد فرانسه سری 2

نهال سیب زرد فرانسه سری 2 رقم تجاری . زمان رسیدن پاییز . تناژ بالا . زود بازده . پایه کوتاه . آبدار.این نهال سیب برای مناطق معتدل سرد مناسب است و هوای سرد را تحمل می کند. برای بدست آوردن محصول با کیفیت از این نهال ها ، باید از خاک حاوی مواد آلی استفاده شود. میوه این سیب طعمی ترش دارد و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. منشا این رقم نهال سیب در فرانسه است و زمان باردهی آن در پایان ماه اکتبر است. اگر این نوع نهال در بهار در معرض منفی 5 درجه قرار گیرد ، گل های آن شروع به ریزش می کنند.

خرید نهال سیب زرد فرانسه سری 2

مجوز تولید نهال

قیمت نهال سیب چقدر است!؟

قیمت نهال سیب به عوامل زیادی مرتبط می باشد، حدود قیمت نهال سیب از 10 هزار تومان آغاز و در ارقام وارداتی تا 100 هزار تومان در نوسان می باشد، قیمت نهال سیب به صورت خرده 50 الی 200 اصله به قیمت روز و بدون تخفیف عرضه میگردد ، به صورت عمده 200 الی 500 اصله نهال سیب با 10 درصد تخفیف و همچنین 500 اصله نهال سیب به بالا با قیمت توافقی به فروش می رسد ، برای دریافت لیست قیمت روز نهال سیب در واتساپ و یا تلگرام به کارشناسان ما پیام ارسال نمایید.

پرفروش ترین و پر طرفدارترین نهال سیب کدامند!؟

بهترین ، پر فروشترین و پر طرفدارترین نهال سیب در کشور نهال سيب گلاب ، نهال سيب گالا ، نهال سيب لبنانى زرد ، نهال سيب قرمز لبنانى و ... می باشد ، جهت اطلاع از بهترین نهال سیب با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بهترین فصل کاشت نهال سیب چه موقع است!؟

بهترین زمان برای کاشت نهال سیب از اواسط پاییز شروع و نهایت تا پایان زمستان می باشد ، چون در این زمان ریشه های نهال های سیب در خواب هستند، و فصل بهار از خواب بیدار می شوند.

بهترین نهال سیب برای مناطق سردسیری، گرمسیری و معتدل!؟

بهترین نهال سیب برای مناطق سردسیری و معتدل انواع ارقام نهال سیب از جمله: نهال رقم گلاب کهنز ، نهال سیب گرانی اسمیت ،  نهال سیب فوجی و ... می باشد و نهال سیب  مخصوص مناطق گرمسیری موجود نمی باشد.

سود نهال سیب چقدر است!؟

سود نهال سیب متغییر است ، اما سود کاشت نهال سیب مساویست با ...

معرفی نهال های دیگر نهالستان!؟

کاشت سیب

شرایط اقلیمی مخصوص سیب:
حداقل دمای مناسب برای کاشت نهال سیب منطقه ۲۵-۲۰ درجه سانتی گراد زیر صفر و حداکثر دمای منطقه ۳۸ درجه سانتی گراد بالای صفر.
اگر سردی هوا در زمستان از ۴۰- درجه سانتی گراد تجاوز می‌کند، چنین منطقه‌ای عملاً برای کاشت نهال سیب  مناسب نخواهد بود.
در مناطقی که جمع ساعات دمای زیر ۷ درجه سانتی گراد از هزار ساعت کمتر باشد، چنین منطقه‌ای عملاً برای نهال سیب مناسب نخواهد بود
ارتفاع از سطح دریا: ارتفاع ۱۳۰۰ الی ۲۲۰۰ متر از سطح دریا مناسب جهت کشت نهال سیب می‌باشد.
شرایط آبیاری سیب:
EC آب حداکثر می‌تواند ۲۰۰۰ میکرو موس بر سانتی متر باشد.
مقدار آب مورد نیاز با سیستم آبیاری نهال سیب  ثقلی ۱۰ هزار متر مکعب در هکتار و با آبیاری قطره‌ای ۵ الی ۶ هزار متر مکعب می‌باشد.
مقدار آب مصرفی بر اساس کیفیت خاک منطقه و نوع پایه سیب و شرایط آب و هوایی متغیر می‌باشد.
شرایط خاکی مناسب برای سیب:
EC حداکثر می‌تواند ۲ میلی موس بر سانتی متر باشد.
PH خاک از ۵/۵ – ۵/۶ تا حداکثر ۵/۷ باشد.
بافت خاک:آبرفتی – لوم رسی – عمیق – غنی با بافت قابل نفوذ.
انتخاب محل احداث باغ سیب:
در صورت مساعد بودن شرایط اقلیمی و آبی و خاکی، انتخاب محل باغ نهال سیب از موارد حائز اهمیت بوده که در توفیق باغداران بسیار مؤثر است.
احداث باغ نهال سیب در دامنه‌های کم شیب در پناه باد‌های سرد مناسب می‌باشد.
اگر شیب دامنه از ۲۰ الی ۳۰ درجه تجاوز کند، هزینه آماده سازی زمین و کاشت و ونگهداری نهال سیب بالاتر خواهد رفت و خطر فرسایش خاک بیشتر خواهد بود.
درصورت احداث باغ سیب دردامنه رعایت خطوط میزان و کاشت در خطوط تراز از ضروریات حتمی است.
برای باغ‌های سیب حداقل سطح ۵ هکتاری از نظر شرایط اقتصادی در اکثر مناطق کشور سطح مناسبی به نظر می‌رسد.
عملیات احداث باغ سیب:
اولین گام در احداث باغ نهال سیب بعد از بررسی موارد فوق الذکر انتخاب نوع پایه و نوع رقم می‌باشد.
در شرایط کنونی انتخاب یکی از پایه‌های رویشی پاکوتاه با توجه به شرایط منطقه و میزان سرمایه توصیه می‌گردد.
مزایای پایه‌های رویشی پاکوتاه نسبت به پایه‌های بذری:
تراکم بالای درخت و عملکرد بیشتر در واحد سطح
سهولت عملیات زراعی و مدیریت باغبانی (هرس، برداشت، مبارزه با آفات و امراض و …)
دریافت نور بیشتر و تولید میوه با کیفیت بهتر
تسریع در باردهی و رسیدن به عملکرد اقتصادی
امکان استاندارد نمودن تکنیک‌های باغداری
ارقام بومی سیب موجود در کشور:
ارقام تابستانه: نهال سیب گلاب - نهال سیب شفیع آباد- نهال سیب  کهنز- نهال سیب شیخ احمد تبریز- نهال سیب قندک- نهال سیب قره یارپاق- نهال سیب تابستانه اهر- نهال سیب نوری مراغه- نهال سیب قرل آلما- نهال سیب عاشیق آلماسی- نهال سیب مربایی مشهد- نهال سیب علی موری خراسان
ارقام پائیزه: نهال سیب عباسی مشهد- نهال سیب گلشاهی- نهال سیب شمیرانی- نهال سیب زنوز- نهال سیب شکی اهر- نهال سیب دریان- نهال سیب کرمانشاهی- نهال سیب اخلمد خراسان
ارقام خارجی سیب موجود در کشور:
ارقام تابستانه: نهال سیب گالا - نهال سیب دلبار استیوال
ارقام پائیزه: نهال سیب گلدن دلیشز- نهال سیب رد دلیشز- نهال سیب گرانی اسمیت- نهال سیب رداستار کینگ- نهال سیب پرایم روت جوناگلد - نهال سیب فوجی - برابرن - مک اینتاش

آماده سازی زمین برای کاشت سیب:
پس از شخم عمیق ، از دیسک ها و غلتک ها برای تسطیح استفاده کنید تا زمین زیر کشت نهال سیب آماده شود.
قبل از کاشت نهال سیب باید 20 تن کود دامی در هکتار با خاک و خاک گودال مخلوط شود. (کود دامی باید کاملاً تجزیه شود)
از کاشت همزمان درختان میوه در باغ جدید خودداری کنید و حتی از کاشت محصولات زراعی ، صیفی جات و علف های هرز خودداری کنید.
فاصله کاشت نهال سیب:
در بین ارقام پیوندی ، استفاده از 7.6 متر یا 7.7 متر روی ماده دانه را در نظر بگیرید.
فاصله نهال سیب روی ردیف ها با توجه به نوع پی تغییر می کند ، اما باید توجه داشت که فاصله ردیف ها 3 متر است.
پس از تعیین فاصله کاشت نهال سیب ، یک عمل میخ کشی را انجام دهید ، سپس سوراخ حفر شده را علامت گذاری کنید و سپس سوراخ را دقیقاً در همان نقطه حفر کنید ، در این حالت می توان فاصله ردیف ها را مشاهده کرد.
نحوه هرس نهال سیب:
محل اتصال باید در خارج از خاک و در امتداد جهت باد باشد.
پس از کثیف شدن گیاهان ، خاک را فشرده و بلافاصله نهال ها را با آب کافی آبیاری کنید تا چسبندگی بین ریشه ها و خاک حفظ شود. علاوه بر این ، آب نباید با طوقه تماس پیدا کند.

خواص سیب

کاهش کلسترول
سطح کلسترول بالا در بدن می تواند به مشکلات طولانی مدت خطرناک منجر شود و خوردن سیب می تواند سطح کلسترول را در حد طبیعی نگه دارد. مطالعات نشان داده است که خوردن دو سیب در روز می تواند سطح کلسترول را تا حدود 16٪ کاهش دهد. برای کاهش کلسترول چیزی بهتر از سیب وجود ندارد.
سیستم هضم را تقویت کنید
افراد مبتلا به بیماری های گوارشی می توانند با خوردن سیب عملکرد خود را طبیعی نگه دارند. مهمترین دلیل تنظیم و تقویت سیستم هضم این است که سیب سرشار از فیبر است ، به این معنی که می تواند حرکات روده را تنظیم کرده و هضم کند و یبوست را از بین ببرد. با تنظیم دستگاه گوارش ، درد قلبی مزمن و شدید مرتبط با این سیستم را نیز تسکین می دهد.
انرژی را افزایش دهید
قند موجود در سیب طبیعی است و فواید بسیاری دارد که با شیرین کننده های مصنوعی و شکر قابل مقایسه نیست. قند موجود در سیب باعث افزایش انرژی می شود ، به همین دلیل توصیه می شود این میوه را صبح زود و قبل از صبحانه بخورید تا بدن را تا اواخر شب تازه نگه دارید و انرژی مورد نیاز را تأمین کنید.

درمان کم خونی (کم خونی)
از آنجا که سیب سرشار از آهن است ، در درمان کم خونی نقش مهمی دارد. آهن موجود در بدن انسان میزان هموگلوبین را افزایش می دهد ، که ارتباط مستقیمی با درمان کم خونی دارد ؛ اگر همچنان احساس ضعف و خستگی داشته باشید ، خوردن این میوه باعث شادابی شما می شود ، زیرا قند طبیعی سیب همراه با آهن می تواند افزایش انرژی همچنین می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و بدن را برای بیماری آماده کند.
خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهید
یکی دیگر از فواید این میوه این است که خطر ابتلا به برخی سرطان ها را کاهش می دهد. از آنجا که فیبر موجود در سیب می تواند به طور موثری سیستم هضم را تقویت کند ، می تواند از خطر سرطان روده بزرگ جلوگیری کند. خوشبختانه ، مطالعات نشان داده است که خوردن این میوه می تواند خطر ابتلا به سرطان ریه و سرطان پستان را نیز کاهش دهد.به طور کلی ، سیب یک میوه عالی در جلوگیری از سرطان های مختلف است.
خطر حمله قلبی را کاهش دهید
سیب سرشار از آنتی اکسیدان های قدرتمند است در حقیقت آنتی اکسیدان ها فواید زیادی برای سلامت قلب دارند ، خوردن سیب می تواند به درمان و پیشگیری از بیماری های قلبی کمک کند. با افزایش بیماری های قلبی ، خوردن این میوه هرگز دیر نیست ، توصیه می شود حتماً آن را مصرف کنید.
درمان و پیشگیری از آسم
اگر از آسم رنج می برید ، نوشیدن یک لیوان آب سیب می تواند این مشکلات و نگرانی ها را برطرف کند. یکی از علائم آسم دشواری در تنفس و تنفس بلند است ، اما با خوردن آب سیب تازه می توان این علائم را برطرف کرد. زنان باردار همچنین با مصرف مقادیر زیادی از این میوه در دوران بارداری می توانند از بروز آسم در جنین خود جلوگیری کنند [نکات بهداشتی روزانه: علائم حمله آسم نوزادان]
دیابت را بهبود ببخشید
در صورت عدم درمان ، بیماران دیابتی همچنین سایر مشکلات مربوط به دیابت از جمله بیماری های عصبی ، کلیه و مشکلات بینایی را دارند. با خوردن سیب به طور منظم ، می توانید از دیابت و سایر مشکلات بعدی پیروی کنید. ژلاتین موجود در سیب به عنوان انسولین عمل می کند و بنابراین از اهمیت ویژه ای در تنظیم سطح قند خون انسان برخوردار است. خوشبختانه این میوه در شرایط مختلف آب و هوایی برداشت می شود.
تقویت بینایی
مشکلات بینایی تقریباً اجتناب ناپذیر است ، اما مطالعات اخیر نشان داده است که سیب می تواند تأثیر مفیدی در بینایی داشته باشد ، زیرا سیب منبع غنی ویتامین A و ویتامین C است و در درمان شب کوری و کوری رنگ نیز تأثیر مثبتی دارد.
پیشگیری و درمان بیماری آلزایمر
یکی از شگفت انگیزترین اثرات سیب ، درمان و پیشگیری از بیماری آلزایمر است. نقش آن در درمان و پیشگیری از این بیماری این است که خوردن سیب می تواند سلول های مغز را تقویت کند.

نهال سیب

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کاربران چه کلمات مرتبط با "نهال سیب" را در گوگل جستجو کرده اند:

نهال سیب گلاب نهال سیب پاکوتاه نهال سیب فرانسوی نهال سیب ترش نهال سیب آبی نهال سیب توسرخ نهال سیب سبز فرانسوی نهال سیب عروس نهال سیب سبز نهال سیب اصلاح شده نهال سیب استارکینگ نهال سیب ارومیه نهال سیب استخوانی نهال سیب اصفهان نهال سیب اراک نهال سیب بعد از چند سال میوه می دهد نهال سیب بلو استار نهال سیب بهاره نهال سیب بذری نهال سیب زمینی بنفش نهال سیب زود بارده نهال سیب زود بازده نهال سیب گل بهار نهال سیب پایه کوتاه نهال سیب پایه رویشی نهال سیب پیوندی نهال سیب پایه مالینگ نهال پاکوتاه سیب نهال سیب پاییزه نهال سیب پرمحصول نهال سیب تو قرمز نهال سیب تک شاخه نهال سیب تو سرخ مشهد نهال سیب توسرخ شاهرود نهال سیب توسرخ کرج نهال سیب ترش قرمز نهال سیب جرومین نهال سیب جدید قیمت نهال سیب جرومین خرید نهال سیب جرومین فروش نهال سیب جرومین نهال سیب چوبی چگونه نهال سیب درست کنیم خرید نهال سیب ردچیف قیمت نهال سیب ردچیف نهال سیب خونی نهال سیب خوشه ای نهال سیب خوب نهال سیب خرید نهال سیب خوزستان نهال سیب در خوزستان خرید نهال سیب سبز فرانسوی خرید نهال سیب توسرخ نهال سیب درختی نهال سیب دماوند نهال سیب دماوندی نهال سیب دورنگ فرانسوی نهال سیب داخل قرمز نهال سیب دلبار استیوال نهال سیب دیرگل نهال سیب در کرج نهال سیب رندرز نهال سیب رد دلشیز نهال سیب رد لاو نهال سیب رویشی نهال سیب رددلیشز نهال سیب رد نهال سیب رز نهال سیب آبی رنگ نهال سیب زمینی نهال سیب زودرس نهال سیب زمینی شیرین نهال سیب زرد دماوند بهترین نهال سیب زرد نهال سیب سرخ نهال سیب سمیرم نهال سیب سیاه تبلت نهال سیب سبز لبنانی قیمت نهال سیب سیاه نهال شلیل سیبی خرید نهال سیب شمیرانی شکل نهال سیب خرید نهال سیب زمینی شیرین نهال سیب فوجی قیمت نهال سیب فرانسوی نهال سیب قرمز فرانسه خرید نهال سیب فرانسوی نهال سیب قرمز فرانسوی نهال سیب قرمز نهال سیب قرمز استخوانی نهال سیب قندک نهال سیب قرمز مراغه نهال سیب قیمت نهال سیب قرمز تو قرمز نهال سیب کهنز نهال سیب کرج نهال سیب کی میوه می دهد نهال سیب کردستان نهال کنار سیبی نهال سیب گلاب کهنز نهال سیب گلدانی نهال سیب گرمسیری نهال سیب گلدن رندرز نهال سیب گلدن دلشیز نهال سیب گلی قیمت نهال سیب لبنانی نهال سیب پینک لیدی نهال سیب میراکل نهال سیب مراغه نهال سیب مجلسی نهال سیب مشکی نهال سیب مینیاتوری نهال سیب مشهد نهال سیب مربایی نهال سیب مخملی نمونه نهال سیب نهال سیب در دماوند نهال سیب در مازندران نهال سیب در اصفهان نهال سیب در اراک خرید و فروش نهال سیب هرس نهال سیب تعداد نهال سیب در هکتار نهال سیب درجه یک نحوه کاشت نهال سیب