tomato seedlings

خرید نهال گوجه

خرید نهال گوجه سبز اصلاح شده (نهال گوجه سبز پیوندی ، نهال گوجه سبز بذری) از نهالستان گوجه سبز رویال نهال ، قیمت نهال گوجه سبز در این نهالستان مناسب می باشد ، نهال های گوجه سبز این مجموعه در انواع متفاوت هستند (نهال گوجه سبز زود بازده ، نهال گوجه سبز دیر بازده ، نهال گوجه سبز زودگل ، نهال گوجه سبز دیرگل ، نهال گوجه سبز پاکوتاه ، نهال گوجه سبز پایه بلند ، نهال گوجه سبز پر بازده ، نهال گوجه سبز یکساله ، نهال گوجه سبز دو ساله ، نهال گوجه سبز سه ساله) و ... ، فروش نهال گوجه سبز در این نهالستان بدون هرگونه واسطه صورت میپذیرد ، بهترین نهال گوجه سبز در نهالستان رویال نهال تولید و عرضه میشود ، شما میتوانید از مشاوره رایگان این نهالستان در زمینه: کاشت نهال گوجه سبز ، هرس نهال گوجه سبز ، قلمه زدن نهال گوجه سبز ، احداث باغ گوجه سبز ، سمپاشی درخت گوجه سبز و ... بهرمند شوید ، جهت خرید اینترنتی بهترین ارقام نهال گوجه سبز با کارشناسان نهالستان در تماس باشید.

خرید نهال گوجه نخجوان

خرید نهال گوجه نخجوان (اصلاح شده)

نهال گوجه نخجوان (اصلاح شده) رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن هفته دوم اردی بهشت . بسیار درشت و آبدار . ماندگاری بالا در سردخانه . صادرات خوب . هسته ریز .گوجه سبز میوه درختان متعلق به خانواده ROSE است. طبق اسناد قدیمی ، گونه های این گیاه 2000 سال سابقه دارد و چینی ها اولین کسانی بودند که این گیاه را کشت کردند. گفته می شود که این کارخانه از طریق سوریه یا ایران به یونان حمل شده است. درختان گوجه سبز در مناطق معتدل بهترین رشد را دارند. در هوای معتدل ، آنها به رنگ بنفش ، قرمز ، نارنجی ، زرد و سبز روشن تبدیل می شوند.

خرید نهال گوجه نخجوان

خرید نهال گوجه ترکیه

خرید نهال گوجه ترکیه

نهال گوجه ترکیه رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن هفته دوم اردی بهشت . طعم شیرین و نرم و آبدار . هسته چسبیده به گوشت.شاخه هایی که در این نهال گوجه سبز سبز رشد می کنند نیز بسیار گسترده و حدود 5 متر ارتفاع دارند. میوه این نهال در هفته دوم ماه مه به خوبی رشد کرد. عملکرد درختان حدود 130 کیلوگرم و وزن متوسط ​​است. شکل میوه آن گرد و رنگ آن سبز تیره است. طعم شیرین و آبدار بودن آن از دیگر خصوصیات این نهال است. اگر می خواهید زودتر از سایر ارقام نهال گوجه سبز میوه های گوجه سبز را برداشت کنید ، توصیه می شود از نهال ترکیه ای استفاده کنید. میوه این درخت در ماه مه قابل برداشت است. قد درختان معمولاً به پنج متر می رسد و وزن هر درخت حدود 130 کیلوگرم است. رنگ میوه آن سبز تیره و بافت آن نرم و آبدار است. گوجه سبز ترکیه ای شکل شیرین و گردی دارد.

خرید نهال گوجه ترکیه

خرید نهال گوجه سردرودی

خرید نهال گوجه سردرودی

نهال گوجه سردرودی رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواخر اردی بهشت ماه . بسیار دانه ریز . گوشت آبدار . طعم شیرین . شکل میوه کشیده و زود بازده .این رقم نهال گوجه سبز رقم دیگری از گوجه سبز است و اعتقاد بر این است که بومی فرانسه است. این رقم نهال گوجه سبز نیز یکی از انواع اقتصادی و یکی از بهترین انواع گوجه سبز است که مورد استقبال کشاورزان قرار می گیرد. گوجه سبز سردرودی یکی از ارقام اولیه است که به دلیل طعم و کیفیت عالی ، برداشت محصول در ماه ژوئن آغاز شد. ارقام نهال گوجه سبز برای فروش موجود است میوه های این رقم از نظر اندازه متوسط ​​و طعم بسیار خوبی دارند. این رقم در مناطق معتدل بسیار خوب نتیجه خواهد داد. این رقم نهال گوجه سبز بومی ایران است اما در ایران نیز محبوب است. این گیاه به طور عمده در سردارود ، یکی از شهرهای آذربایجان کشت می شود. میوه این درخت خیلی زود است و می توان آن را در خرداد برداشت کرد. در مقایسه با سایر ارقام ، گوجه سبز سردرودی یکی از بهترین انواع کشت شده نهال گوجه سبز محسوب می شود و بسیار محبوب است. همچنین در بین خریداران بسیار محبوب است. نهال گوجه سبز سردرودی معمولاً در مناطق معتدل کاشته می شود. این رقم دارای نهال گوجه سبز است که اندازه تقریباً متوسطی دارد گوجه سبز سردرودی طعم بی نظیر و مطبوعی دارد. شهرهای آذربایجان در حال کشاورزی هستند. نهال یکی از درختانی است که در ماه ژوئن قابل برداشت است.این رقم نهال گوجه سبز یکی از شناخته شده ترین آلوها در بین انواع دیگر و یکی از ارقام مناسب بازار است. معمولاً پرورش چنین گونه هایی در مناطق متوسط ​​توصیه می شود ، زیرا این امر به بهترین عملکرد آنها کمک می کند.

خرید نهال گوجه سردرودی

خرید نهال گوجه برغان

خرید نهال گوجه برغان

نهال گوجه برغان رقم تجاری . زودبازده . تناژ بالا . ماندگاری خوب روی درخت . مناسب برای خشکبار و لواشک.این رقم نهال گوجه سبز یکی از انواع گوجه سبز است که در ایران قابل کشت است. این رقم نهال گوجه سبز ، مانند سایر انواع سبزیجات ، پوشش گیاهی زیادی دارد ، بیشتر رشد آن معطوف به رشد عمودی است ، بنابراین زیاد متداول نیست. این نوع درخت گوجه سبز 5 متر قد دارد و میوه های آن قلبی شکل و پوستی صاف دارند. وقتی این رقم به سطح پوست می رسد ، نوارهای زرد رنگ ظاهر می شود طعم این نوع از انواع دیگر شیرین تر است. این یک میوه سفت ، آبدار و خوشمزه با بافت سخت ، مقدمه ای برای خرید نهال گوجه سبز با بازار خوب است برغان: این نوع نهال گوجه سبز یکی از شناخته شده ترین واریته ها است که به دلیل طعم خوب و خوش طعم بودن شناخته شده است. سرگرم کننده است گوجه سبز برغان میوه ای آبدار و خوش طعم است که به صورت خام و رسیده مصرف می شود ، برعکس آلوهای سبز غیر قابل استفاده. نهال گوجه سبز میوه متوسطی است.

خرید نهال گوجه برغان

خرید نهال گوجه قرمز آمریکایی

خرید نهال گوجه قرمز آمریکایی (پیشنهاد ویژه نهالستان)

نهال گوجه قرمز آمریکایی (پیشنهاد ویژه نهالستان) رقم بسیار تجاری . میان رس . زود بازده و پر بار . عالی جهت تازه خوری و لواشک . بسیار خاص و کمیاب .گوجه قرمز آمریکائی: انواع گوجه فرنگی ، که به آن گوجه فرنگی قرمز یا آلو قرمز آمریکایی نیز می گویند ، یکی از اصلی ترین گونه های آلو ژاپنی است و 70٪ کل آلوهای آمریکایی را تشکیل می دهد. این میوه یک میوه تابستانی است که از نظر شکل و اندازه کاملاً شبیه گوجه سبز است و معمولاً به صورت تازه مصرف می شود. البته خشک و کمپوت و غیره همانطور که مصرف می کنند.

خرید نهال گوجه قرمز آمریکایی

خرید نهال گوجه مراغه

خرید نهال گوجه مراغه

نهال گوجه مراغه رقم تجاری . دیر رس . زود بازده . میوه گوشتی مناسب خشکبار .این نوع نهال گوجه سبز یکی دیگر از انواع گوجه سبز در ایران است که مورد توجه باغداران قرار گرفته است. این نوع نهال گوجه سبز دارای میوه های سبز و گرد است و تا 5 متر ارتفاع درخت می رسد. گوجه سبز مراغه دارای هسته ای است که به گوشت میوه می چسبد ، این رقم مانند انواع دیگر ترش نیست ، اما طعم شیرین و آبدار دارد. این رقم که از میوه های متوسطی به حساب می آید که می توان آن را در تیر ماه برداشت کرد ، به دلیل بافت سخت ، در زمان برداشت کمتر آسیب می بیند. او عملکرد خوبی دارد. شکل ظاهری گوجه سبز مراغه گرد و قرمز است. نباید فراموش کرد که این نهال که حدود 5 متر ارتفاع دارد ، در خاکهای زهکشی شده و خاکهای مسطح بسیار خوب رشد می کند هسته این رقم به گوشت متصل است و تقریباً دارای بافت سخت است.

خرید نهال گوجه مراغه

مجوز تولید نهال

قیمت نهال گوجه سبز چقدر است!؟

قیمت نهال گوجه به عوامل زیادی مرتبط می باشد، حدود قیمت نهال گوجه از 10 هزار تومان آغاز و در ارقام وارداتی تا 20 هزار تومان در نوسان می باشد، قیمت نهال گوجه به صورت خرده ۵۰ الی ۲۰۰ اصله به قیمت روز و بدون تخفیف عرضه میگردد ، به صورت عمده ۲۰۰ الی ۵۰۰ اصله نهال گوجه با ۱۰ درصد تخفیف و همچنین ۵۰۰ اصله نهال گوجه به بالا با قیمت توافقی به فروش می رسد ، قیمت روز نهال گوجه را از کارشناسان رویال نهال بپرسید.

پرفروش ترین و پر طرفدارترین نهال گوجه سبز کدامند!؟

بهترین ، پر فروشترین و پر طرفدارترین نهال بادام در کشور گوجه سبز (برغانی) می باشد ، جهت اطلاع از بهترین نهال بادام با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بهترین فصل کاشت نهال گوجه سبز چه موقع است!؟

بهترین زمان برای کاشت نهال گوجه سبز از اواسط پاییز شروع و نهایت تا پایان زمستان می باشد ، چون در این زمان ریشه های نهال های گوجه سبز در خواب هستند، و فصل بهار از خواب بیدار می شوند.

بهترین نهال گوجه سبز برای مناطق سردسیری، گرمسیری و معتدل!؟

بهترین نهال گوجه سبز برای مناطق سردسیری و معتدل گوجه سبز (برغانی) می باشد و نهال گوجه سبز مخصوص مناطق گرمسیری وجود ندارد .

سود نهال گوجه سبز چقدر است!؟

سود نهال گوجه سبز خوب است ، سود کاشت نهال گوجه سبز برابر است با ...

معرفی نهال های دیگر نهالستان!؟

کاشت گوجه

گوجه سبز در سن 4-6 سالگی به باردهی قابل قبولی می رسند و امید به زندگی معمولاً حدود 70 سال است اما حداکثر سودآوری و باردهی آنها در حدود 40 سال است.
شرایط آب و هوایی و خاک
از نظر مقاومت در برابر سرما زمستان ، آلو و گوجه سبز شبیه سیب و گیلاس هستند و نیاز به سرما در عرض 500-1800 ساعت در دمای زیر 7 درجه سانتیگراد برآورده می شود.
این گیاهان معمولاً خاکهای لومی شنی را ترجیح می دهند و خاکهای سنگین و مرطوب را بهتر از سایر میوه های سنگی تحمل می کنند.
کاشت نهال گوجه سبز
بسته به سرعت رشد ، فاصله بین آلو و گوجه سبز 7-5 متر است. در کشورهای خارجی آنها در شرایط بسیار مناسب توانستند تا 35 تن در هکتار برداشت کنند ، اما در ایران عملکرد معمولاً از 3-7 تن در هکتار فراتر نمی رود.

سیستم های آبیاری:
پس از کاشت نهال گوجه سبز و در طول سال اول پس از کاشت ، آبیاری باید به طور منظم انجام شود تا ریشه درخت به خوبی رشد کند. یعنی باید هفته ای دو بار به صورت عمیق آبیاری شود. در طول فصل رشد ، این درختان می توانند هر 2-3 هفته یکبار آبیاری شوند. آبیاری مناسب باعث رشد خوب و باردهی و همچنین میوه دهی می شود.
خاک:
نهال گوجه سبز برای رشد به خاک لیمو نیاز دارد. البته این درخت در صورتی که زهکشی مناسبی داشته باشد و در خاک های مرطوب و سنگین رشد کند توانایی مقاومت در برابر انواع خاک را دارد. اما معمولاً در خاک غنی از مواد مغذی با زهکشی مناسب بهترین رشد را دارد. نهال گوجه سبز  به آب راکد نیز حساس است.
درجه حرارت:
به دلیل وجود نهال گوجه سبز  رشد آن در مناطق نسبتاً سرد ، قادر به مقاومت در برابر سرما است و برای گلدهی و باردهی به یک دوره سرما نیاز دارد. البته نهال گوجه سبز  میتواند در برابر درجه حرارت بالا مقاومت کند. به طور کلی ، می تواند در دمای کم -30 درجه سانتیگراد در زمستان و تا 40 درجه در تابستان بدون هیچ گونه تنش ناشی از خشکسالی و کمبود آب مقاومت کند.

تکثیر گوجه سبز:
رشد با دانه: در این روش ابتدا میوه باید به درخت برسد. سپس هسته ها از میوه جدا می شوند تا میوه های باقی مانده به طور کامل از بین بروند. سپس هسته ها را در جای خشک و خنک قرار می دهیم تا کاملا خشک شوند. سپس باید آنها را برای مدت سه ماه در خاک اره در دمای 5 درجه سانتیگراد قرار داد و سپس آنها را در یک بستر مناسب ، گرم و روشن و دور از تابش مستقیم آفتاب کاشت.
 این روش متداول ترین روش تکثیر برای درخت گوجه سبز است و در این روش در اواخر بهار یا اوایل تابستان که درخت در مرحله اوکانیا قرار دارد ، پیوند گرفته و روی پایه قرار می گیرد. پیوند باید از درختی حاصل شود که دارای بازده بالا و کیفیت میوه خوب باشد. بستر انتخاب شده باید مناسب شرایط خاک باشد. معمولاً یک درخت گوجه سبز ، تکثیر شده توسط هسته ، به عنوان پایه در نظر گرفته می شود. بسته به شرایط خاک می توانید از درختان دیگری مانند بادام ، زردآلو و ... نیز استفاده کنید.

خواص گوجه

گوجه سبز به آلوهای وحشی سبز معروف است. این میوه سبز حاوی مقدار زیادی پروتئین ، چربی (روغن) ، انواع کربوهیدرات ها و نمک های معدنی ، اسیدهای آلی سبز آن از جمله اسید سیتریک ، اسید مالیک ، اسید تاننیک ، اسید بنزوئیک ، اسید تارتاریک و ... است و همه این مواد برای رفع تشنگی ، اشتها ، رفع خستگی.
میزان استفاده از گوجه سبز به سیستم گوارش شما بستگی دارد. استفاده زیاد باعث نفخ شدید و دل درد می شود. توصیه می شود گوجه سبز را با آب میل کنید.
ارزش غذایی گوجه سبز
گوجه سبز دارای خواص بسیاری و ارزش غذایی بالایی است. کالری بالایی دارد و از هر 100 گرم 5٪ ویتامین A ، 5٪ کلسیم ، سرشار از ویتامین B و 5٪ آهن و همچنین نیاسین و 13٪ ویتامین C ، 2٪ فسفر و 3.6٪ پتاسیم برای هر فرد تأمین می کند.
25 خاصیت بی نظیر گوجه سبز
1.بهبود دهنده دستگاه گوارش
2.سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند
3.بوی بد دهان را از بین می برد
4.آهن را جذب می کند و از کم خونی جلوگیری می کند
5.درمان کننده عضله
6.از پیری زودرس جلوگیری کنید
7.شما یک آنتی اکسیدان قوی دارید
8.محافظ سلول بدن
9.محافظت از ریه
10.از سرماخوردگی ، سرفه ، آسم و برونشیت جلوگیری کنید
11.بینایی را تقویت کنید
12.سیستم ایمنی سالمندان را تقویت می کند
13.ادرار آور و تنظیم کننده عملکرد کلیه
14.دافع سنگ مثانه
15.کاهش کلسترول خون در افراد دیابتی
16.خواص ضد میکروبی و سم زدایی کبد
17.درمان کبد چرب
18.سوخت و ساز بدن را بهبود می بخشد
19.لاغری و چربی سوز قدرتمند
20.درمان کم خونی فقر آهن
21.استرس و افسردگی را درمان کنید
22.سلامت و شادابی پوست
23.درمانگر شب کوری
24.پیشگیری از سرطان
25.یبوست را درمان کنید

نهال گوجه سبز

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کاربران چه کلمات مرتبط با "نهال گوجه سبز" را در گوگل جستجو کرده اند:

نهال گوجه سبز سردرود نهال گوجه سبز شهریار نهال گوجه سبز برغان نهال گوجه سبز زودرس نهال گوجه سبز قرمز نهال گوجه سبز ترکیه ای نهال گوجه سبز سردری نهال گوجه سبز درشت نهال گوجه سبز اصلاح شده درخت گوجه سبز از هسته درخت گوجه سبز به انگلیسی درخت گوجه سبز گلخانه ای درخت گوجه سبز همان الو زرد است ارقام نهال گوجه سبز خرید اینترنتی نهال گوجه سبز درخت گوجه سبز برغان نهال گوجه سبز کی بار میدهد چگونه درخت گوجه سبز بکاریم تفاوت درخت گوجه سبز با آلو کاشت درخت گوجه سبز با هسته چرا درخت گوجه سبز بار نمی دهد نهال گوجه سبز پیش رس نهال گوجه سبز پیوندی پرورش نهال گوجه سبز پیوند نهال گوجه سبز درخت گوجه سبز تعبیر خواب تهیه نهال گوجه سبز تشخیص نهال گوجه سبز درخت گوجه سبز چند ساله بار میدهد درخت گوجه سبز چیست هر درخت گوجه سبز چند کیلو بار میدهد اشراق درخت گوجه سبز خرید درخت گوجه سبز در خواب درخت گوجه سبز در خواب دیدن خرید نهال گوجه سبز خرید نهال درخت گوجه سبز نهال گوجه سبز دیررس درخت گوجه سبز در چند سالگی میوه میدهد درخت گوجه سبز در گلدان درخت گوجه سبز در گیلان درخت گوجه سبز درشت دیدن درخت گوجه سبز در خواب در مورد درخت گوجه سبز چگونه درخت گوجه سبز را هرس کنیم روش کاشت نهال گوجه سبز روش نگهداری نهال گوجه سبز زمان کاشت نهال گوجه سبز درخت گوجه سبز سردرود درخت گوجه سبز شهریار فروش نهال گوجه سبز شهریار اشراق درخت گوجه سبز شکوفه آذر شکل نهال گوجه سبز شرایط نگهداری نهال گوجه سبز طریقه کاشت نهال گوجه سبز درخت گوجه سبز عکس عکس نهال گوجه سبز اشراق درخت گوجه سبز فارسی فروش نهال گوجه سبز فروش نهال گوجه سبز در کرج فروش نهال گوجه سبز در مشهد فصل کاشت نهال گوجه سبز فاصله کاشت نهال گوجه سبز درخت گوجه سبز قرمز درخت گوجه سبز قیمت درخت گوجه سبز کاشت درخت گوجه سبز کوچک مراقبت از نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز نوکنده نگهداری نهال گوجه سبز بهترین نوع نهال گوجه سبز نحوه کاشت نهال گوجه سبز فرق درخت گوجه سبز و آلو هرس نهال گوجه سبز