sour cherry seedlings

خرید نهال آلبالو

خرید نهال آلبالو اصلاح شده (نهال آلبالو پیوندی ، نهال آلبالو بذری ، نهال آلبالو خوشه ای) از نهالستان آلبالو رویال نهال ، قیمت نهال آلبالو در این نهالستان مناسب می باشد ، نهال های آلبالو این مجموعه در انواع متفاوت هستند (نهال آلبالو زود بازده ، نهال آلبالو دیر بازده ، نهال آلبالو زودگل ، نهال آلبالو دیرگل ، نهال آلبالو پاکوتاه ، نهال آلبالو پایه بلند ، نهال آلبالو پر بازده ، نهال آلبالو یکساله ، نهال آلبالو دو ساله ، نهال آلبالو سه ساله) و ... ، فروش نهال آلبالو در این نهالستان بدون هرگونه واسطه صورت میپذیرد ، بهترین نهال آلبالو در نهالستان رویال نهال تولید و عرضه میشود ، شما میتوانید از مشاوره رایگان این نهالستان در زمینه: کاشت نهال آلبالو ، هرس نهال آلبالو ، قلمه زدن نهال آلبالو ، احداث باغ آلبالو ، سمپاشی درخت آلبالو و ... بهرمند شوید ، جهت خرید اینترنتی بهترین ارقام نهال آلبالو با کارشناسان نهالستان در تماس باشید.

خرید نهال آلبالو پر بار سیگانی

خرید نهال آلبالو پر بار سیگانی

نهال آلبالو پر بار سیگانی رقم بسیار تجاری . دیر گل و مقاوم به سرمای بهاره . خیلی پربار . مناسب جهت خشکبار و آبگیری . تجاری ترین نوع آلبالو . صادراتی .نهال آلبالو از انواع سیگانی واریته های اصلاح شده با یک میوه کوتاه بزرگ و قرمز تیره است. سال پنجم بارور است. ویژگی مثبت و خوب آلبالو سیگانی: ویژگی مثبت این رقم این است که میوه رسیده روی درخت باقی نمی ماند ، برای برداشت ماشین مناسب است و به راحتی توسط دستگاه های ارتعاشی قابل برداشت است و پس از رسیدن دم دم میوه سستی دارد.

خرید نهال آلبالو پر بار سیگانی

خرید نهال آلبالو مجار

خرید نهال آلبالو مجار

نهال آلبالو مجار رقم بسیار تجاری . زود رس و خیلی درشت . بسیار بازار پسند . ممتاز جهت پخت مربا . خشکبار عالی .این نهال گیلاس یکی از گونه های برگریز است. عرض این نهال ها کمتر از گیلاس است. این نهال خیلی طولانی نیست و به راحتی می توانید آن را برداشت کنید.رنگ میوه این نهال گیلاس قرمز تیره است ، اندازه این میوه بزرگ و گرد و با دم کوتاه است. بهترین زمان برای برداشت آلبالو مجاری بین اواخر ژوئن تا اوایل ژوئیه است. این نوع نهال گیلاس ، همانطور که از نامش پیداست ، بومی مجارستان است. بسیاری از کشاورزان در ایران نیز چنین رقمی را برای کاشت انتخاب کردند. این درخت گیلاس به دلیل دیر رسیدن بهترین عملکرد را در مناطق سردسیر خواهد داشت. در واقع می توان گفت سرما یکی از نیازهای این نوع است و به رشد و عملکرد مطلوب آن کمک می کند. این نوع گیلاس میوه های قرمز تقریباً بزرگی تولید می کند که طعم عالی دارند. این یکی از بهترین نهال های گیلاس است و در مناطق نسبتاً سرد مناسب است. به جز یکی از بهترین نهال های گیلاس. در مجارستان نامگذاری شد. این یکی از گونه های با کیفیت است که می تواند در ایران کشت شود. این درخت گیلاس؛ میوه بزرگی دارد و رنگ آن قرمز-قرمز است. یکی از ویژگی های این رقم دیر بودن آن است که باعث می شود از سرمای بهار در امان بماند. این رقم نهال گیلاس از اواخر ژوئن تا اوایل ژوئیه شکوفا می شود و از اواخر تیرماه برای برداشت در دسترس خواهد بود.

خرید نهال آلبالو مجار

خرید نهال آلبالو بوترمو

خرید نهال آلبالو بوترمو

نهال آلبالو بوترمو رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اوایل تیر ماه . باردهی خوشه ای . مناسب برای پخت مربا و کمپوت . میوه درشت . حالت گرد و دم باریک دارد.

خرید نهال آلبالو بوترمو

خرید نهال آلبالو محلی

خرید نهال آلبالو محلی

نهال آلبالو محلی رقم تجاری . بسیار ریز و پر بار . ماندگاری خوب جهت عرضه . بهترین نوع آلبالو جهت آبگیری .این نوع نهال آلبالو محبوبیت بیشتری در بین کشاورزان و باغداران دارد زیرا می تواند در هر نوع خاکی رشد کند. وجه تمایز این رقم گیلاس در مقایسه با سایر ارقام مقاومت آن در برابر سرما و شوری خاک است. میوه های این رقم نسبت به سایر ارقام کمی کوچکتر است و طعم آنها نیز ترش است. اگرچه این نوع گیلاس محلی مقاومت خوبی در برابر سرما دارد ، اما هنگام رشد در مناطق گرمسیری عملکرد بهتری خواهد داشت. قیمت نهال آلبالو ، محلی نیز در هر استان متفاوت است. این یکی از انواع نهال های گیلاس بالغ است که می تواند در اکثر خاک ها رشد کند. میوه های این رقم طعم ترش و قرمز و طعمی ترش دارند و از نظر اندازه کوچکتر از انواع دیگر هستند. از این رقم نهال بیشتر برای تهیه مربا استفاده می شود. کاشت نهال گیلاس برای مناطق گرمسیری نیز مناسب است. ماندگاری آلبالو طولانی نیست و باید مراقب باشید که زیاد شاخه ها را ترک نکنید زیرا شاخه ها در هنگام بلوغ پوسیده می شوند. ماه بهترین زمان برای برداشت آلبالو محلی است. به این رقم نهال رسمی نیز گفته می شود رنگ میوه این رقم قرمز تیره و روشن است. این آلبالو بیشتر در تهیه کمپوت و آب میوه استفاده می شود.

خرید نهال آلبالو محلی

خرید نهال آلبالو گیسی

خرید نهال آلبالو گیسی

نهال آلبالو گیسی رقم تجاری . سایز ریز . بازار پسند . ماندگار جهت عرضه در بازار . خشکبار عالی . ممتاز جهت پخت مربا . مناسب جهت آبگیری.این درخت البالو به عنوان یک نوع اقتصادی طبقه بندی می شود که منبع اصلی آن مجارستان است. دلیل استقبال کشاورزان از چنین نهال های البالو تولید یک محصول با کیفیت و عملکرد بسیار خوب است. این نوع نهال البالو از انواع کوتاه پایه با طول عمر 30 سال است. اندازه میوه از انواع دیگر کوچکتر است و طعم ترش و مطبوعی دارد. علاوه بر خوردن تازه ، از آنها در مربا و کمپوت نیز استفاده می شود.کیفیت این نوع میوه ها بسیار بالا است. این نژاد بومی مجارستان است و یکی از سویه های با کیفیت و پر بازده است. این نهال آلبالو ؛ میوه های آن گرد است و اندازه آن از انواع دیگر کوچکتر است. این میوه آلبالو طعم ترشی دارد و در کمپوت و مربا و همچنین به عنوان تازه مصرف می شود. درخت گیسی بسیار شدید رشد می کند و یک نوع کوتوله است. طول عمر درخت البالو ؛ به این ترتیب حدود 25 سال. میوه این رقم نهال های کوچک و گرد و قرمز رنگ آلبالو است که هنگام رسیدن روشن می شود. بهترین زمان برداشت تیرماه است. طعم ترش این نوع آلبالو بسیار مطبوع و ماندگار است.

خرید نهال آلبالو گیسی

خرید نهال آلبالو پیش رس

خرید نهال آلبالو پیش رس

نهال آلبالو پیش رس رقم تجاری . رقم خیلی زود رس . بسیار بازار پسند . خوش طعم و آبدار . زود بازده پایه کوتاه.پیش رس ، یکی از انواع نهال های البالو ، می تواند در بیشتر خاک ها رشد کند. میوه های این رقم طعم ترش و قرمز و طعمی ترش دارند و از نظر اندازه کوچکتر از انواع دیگر هستند. از این رقم نهال بیشتر برای تهیه مربا استفاده می شود. کاشت نهال البالو همچنین برای مناطق گرمسیری مناسب است. ماندگاری آلبالو زیاد نیست و باید مراقب باشید که زیاد شاخه ها را ترک نکنید زیرا شاخه ها با بالغ شدن پوسیده می شوند.

خرید نهال آلبالو پیش رس

خرید نهال آلبالو مورنثی

خرید نهال آلبالو مورنثی

نهال آلبالو مورنثی رقم تجاری . زمان رسیدن هفته آخر خرداد . مناسب جهت آبگیری و مربا . پربار و زود بازده و پایه کوتاه.

خرید نهال آلبالو مورنثی

خرید نهال آلبالو مورلو

خرید نهال آلبالو مورلو

نهال آلبالو مورلو رقم بسیار تجاری . خیلی درشت . بسیار بازار پسند . ماندگاری بالا جهت عرضه در بازار . خشکبار عالی . خیلی پربار .یکی از گونه های بسیار معروف نهال آلبالو در ایران در گروه ارقام اقتصادی قرار دارد. هر شاخه آلبالو متراکم و خوشه ای تولید می کند ، از این رو آلبالو خوشه ای شناخته می شود. میوه های این درخت البالو اندازه متوسطی دارند ، دارای بافتی نرم و آبدار و هسته کوچکی در داخل آن هستند. این نوع البالو ها مزه ترش و رنگ آنها بسیار قرمز است. از این رقم علاوه بر غذای تازه برای تهیه مربا استفاده می شود. کاشت نهال البالو در مناطق معتدل بسیار توصیه می شود. این گونه نهال البالو بومی فرانسه است و یکی از گونه های بسیار مرغوب است. البته عملکرد این نوع نهال البالو باید در آب و هوای سازگار با آن اندازه گیری شود. این آلبالو در هوای سرد رشد خوبی خواهد داشت. از طرف دیگر ، چون زمان گلدهی نیمه دوم آوریل است ، گلها در معرض هوای سرد قرار نمی گیرند. میوه آن نیز قرمز تیره و نسبتاً بزرگ است.

خرید نهال آلبالو مورلو

خرید نهال آلبالو محلی 2

خرید نهال آلبالو محلی 2

نهال آلبالو محلی 2 رقم تجاری . ماندگاری خوب جهت در عرضه در بازار . مناسب جهت مربا . قابل استفاده جهت پرچین باغ . پاجوش دار.این نهال آلبالو از محبوبیت بیشتری در بین کشاورزان و باغداران برخوردار است زیرا می تواند در هر نوع خاکی رشد کند. در مقایسه با انواع دیگر البالو ، ویژگی بارز این نوع البالو مقاومت در برابر سرما و شوری خاک است. میوه این رقم نسبت به سایر ارقام کمی کوچکتر است و طعم آن نیز بسیار ترش است. اگرچه این گونه بومی البالو از تحمل سرما خوبی برخوردار است ، اما در مناطق گرمسیری بهتر رشد می کند. قیمت نهال آلبالو در هر استان متفاوت است. رقم نهال البالو که می تواند در اکثر خاک ها رشد کند. میوه این رقم طعم ترش و قرمز دارد و طعم ترش دارد و اندازه آن از سایر ارقام کوچکتر است. این نوع نهال عمدتا برای تهیه مربا استفاده می شود. کاشت نهال البالو همچنین برای مناطق گرمسیری مناسب است. ماندگاری آلبالو زیاد نیست باید مراقب بود که شاخه ها در زمان بلوغ زیاد روی شاخ و برگ نمانند ، زیرا پوسیده می شوند. این ماه بهترین زمان برداشت آلبالو محلی است.به نام رسمی این رقم نهال نیز گفته می شود.میوه این رقم قرمز تیره و روشن است.این نوع آلبالو نسبت به سایر ارقام کوچکتر است و یکی از ارقام پرمحصول است. یکی این آلبالو عمدتا برای تهیه میوه های شیرین و آب میوه استفاده می شود.

خرید نهال آلبالو محلی 2

خرید نهال آلبالو گوشواره ای

خرید نهال آلبالو گوشواره ای

نهال آلبالو گوشواره ای رقم بسیار تجاری . زمان رسیدن اواسط خرداد . خیلی پر بار . بسیار بازار پسند . خشکبار عالی.این رقم یکی از انواع نهال بومی البالو در ایالات متحده به حساب می آید ، اما در ایران نیز قابل پرورش است. همه این اعداد از نظر کیفیت و عملکرد متفاوت هستند ، آلبالو گوشواره از کیفیت خوبی برخوردار است. این درخت البالو به درختی متوسط ​​با عملکرد بسیار بالا تبدیل خواهد شد. 5 متر ارتفاع دارد و میوه های قرمز نسبتاً بزرگی تولید می کند. طعم میوه آن ترش و دلپذیر است و یکی از بهترین نهال های البالو است. این رقم یک نهال آلبالو است ؛ بومی ایالات متحده است. میوه های این نهال ها به صورت گروهی در هر شاخه رشد می کنند و دارای رنگ قرمز روشن هستند. بارور نیست و برای کوددهی به ارقام گرده افشانی شده توصیه می شود برای گرده افشانی از گیلاس استفاده شود. این درخت 5 متر ارتفاع دارد و به طور ایده آل در مناطق سردسیر رشد می کند. قیمت نهال البالو ؛ این رقم مناسب تر است ، این رقم نهال البالو از نوع آمریکایی است. گل های این درخت صورتی است که باعث می شود درخت هنگام باز شدن زیبا به نظر برسد میوه های آن بزرگ و کوچک هستند. طبق تحقیقات ، اگر درخت آلبالو گوشواره در کنار درخت گیلاس کاشته شود ، میوه های بسیار خوبی تولید می کند. این نوع نهال بیشتر برای مناطق سردسیر مناسب است.

خرید نهال آلبالو گوشواره ای

مجوز تولید نهال

قیمت نهال آلبالو چقدر است!؟

قیمت نهال آلبالو به عوامل زیادی مرتبط می باشد، حدود قیمت نهال آلبالو از 10 هزار تومان آغاز و در ارقام وارداتی تا 100 هزار تومان در نوسان می باشد، قیمت نهال آلبالو به صورت خرده ۵۰ الی ۲۰۰ اصله به قیمت روز و بدون تخفیف عرضه میگردد ، به صورت عمده ۲۰۰ الی ۵۰۰ اصله نهال آلبالو با ۱۰ درصد تخفیف و همچنین ۵۰۰ اصله نهال آلبالو به بالا با قیمت توافقی به فروش می رسد ، قیمت روز نهال آلبالو را از کارشناسان رویال نهال بپرسید.

پرفروش ترین و پر طرفدارترین نهال آلبالو کدامند!؟

بهترین ، پر فروشترین و پر طرفدارترین نهال آلبالو در کشور نهال آلبالو مجاری ، نهال آلبالو سیگانی ، نهال آلبالو محلی ، نهال آلبالو تلخ می باشد ، جهت اطلاع از بهترین نهال آلبالو با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بهترین فصل کاشت نهال آلبالو چه موقع است!؟

بهترین زمان برای کاشت نهال آلبالو از اواسط پاییز شروع و نهایت تا پایان زمستان می باشد ، چون در این زمان ریشه های نهال های آلبالو در خواب هستند، و فصل بهار از خواب بیدار می شوند.

بهترین نهال آلبالو برای مناطق سردسیری، گرمسیری و معتدل!؟

بهترین نهال آلبالو برای مناطق سردسیری و معتدل انواع ارقام نهال آلبالو از جمله: آلبالو مجاری ، نهال آلبالو سیگانی ، نهال آلبالو محلی ، نهال آلبالو تلخ و ... می باشد و نهال آلبالو مخصوص مناطق گرمسیری وجود ندارد .

سود نهال آلبالو چقدر است!؟

سود نهال آلبالو متفاوت است ، اما میتوان گفت سود کاشت نهال آلبالو تا برداشت آن برابر با ... می باشد.

معرفی نهال های دیگر نهالستان!؟

کاشت آلبالو

کاشت نهال آلبالو کار سختی نیست و بهترین زمان کاشت آن اوایل ماه نوامبر است. برای کاشت نهال آلبالو ابتدا باید نهالستان را که می خواهید نهال آلبالو را از آن بخرید انتخاب کنید. فضایی که برای کاشت نهال آلبالو انتخاب می کنید باید حداقل 5 ساعت در روز آفتاب داشته باشد.
نهال آلبالو همچنین به خاک غنی و حاصلخیز با عمق زیاد احتیاج دارد. نهال آلبالو انواع مختلفی دارند که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند. بعضی از آنها رشد سریع دارند و شاخه های گسترده ای دارند ، برخی دیگر کوچکتر و جمع و جورتر هستند. بنابراین ، برای کاشت چندین نهال آلبالو در کنار هم ، لازم است که فاصله آنها از یکدیگر را در نظر بگیرید.

کاشت نهال آلبالو:

روش های مختلف کاشت نهال آلبالو
روش کاشت نهال آلبالو بسیار متنوع است. معمولترین روشها کاشت بذر ، هرس و کاشت مجدد است. آلبالو های ساده از طریق هرس رشد می کنند در حالی که آلبالو مجارستانی از طریق پیوند آلبالو تلخ و پیوند شکم حاصل می شوند. ارتفاع درخت آلبالو از 3 تا 10 متر است ، از 25 تا 35 سال میوه می دهد.
کاشت نهال آلبالو توسط بذر
برای کاشت نهال آلبالو با کاشت بذر در گلدان ، گلدان گیاه باید خنک نگه داشته شود تا لرز زمستان به جوانه زدن آن در بهار کمک کند. 6 تا 8 هفته برای تأمین نیازهای سرماخوردگی گیاه کافی است. این نیاز سرمایش را می توان به طور مصنوعی در یخچال نیز برآورده کرد.

روش کاشت درخت گیلاس:

کاشت درخت گیلاس هسته ای
پس از کاشت نهال آلبالو ، متداول ترین روش کاشت آلبالو روش کاشت هسته است که بسیار آسان تر از سایر روش ها است. در این روش ابتدا هسته های آلبالو را برداشته و هسته ها را آبکشی کنید تا از وارد شدن تفاله آلبالو روی آنها جلوگیری شود.
هسته آلبالو را در یک ظرف شیشه ای با نصف کود مرطوب قرار دهید ، آن را با کود مرطوب پر کنید ، در دمای 4 درجه سانتیگراد قرار دهید و همیشه مرطوب نگه دارید تا لایه ها مرطوب نشوند.

با پایان یافتن فصل سرما ، نهال آلبالو خود را در فضای بیرون بکارید تا حفره کاشت دو برابر طول آن عمق داشته باشد ، سپس آن را با ماسه بپوشانید و از سخت شدن خاک روی آن جلوگیری کنید تا در جوانه زنی تداخل ایجاد نکند. خاک را به مدت دو ماه کاملاً مرطوب نگه دارید. بعد از دو ماه جوانه ها ظاهر می شوند.

کاشت نهال آلبالو : پرورش نهال آلبالو یک ساله:

روش دیگر برای پرورش نهال آلبالو خرید نهال آلبالو یکساله یا دوساله به جای خرید بذر آن گیاه است و اطمینان حاصل کنید که گیاهی که انتخاب می کنید و همچنین شرایط رشد و محیط آن نزدیک به محیطی است که قصد پرورش آن را دارید. زیرا گیاه به این محیط عادت کرده است.
روش کاشت نهال آلبالو در اینجا حفر خاک به عمق 60 سانتی متر و قرار دادن مقداری مواد آلی در پایین سوراخ است. ریشه نهال آلبالو را در چاله قرار داده و سطح بالای ریشه گیاه را کاملاً با خاک بپوشانید و برای کاهش حرکت احتمالی مانند وزش بادهای شدید ، بدن آن را محکم با طناب به دو میله ای که در اطراف آن قرار داده اید ببندید.
برای تقویت آن خاک اطراف نهال آلبالو را آبیاری کنید. بعد از آبیاری کود دهید. کود را روی ریشه های درخت بپاشید. نهال آلبالو پس از کاشت نیازی به نگهداری زیادی ندارد. نهال آلبالو به اندازه کافی از محیط اطراف خود رطوبت و آب می گیرد ، اما در روزهای خشک و بدون باران در تابستان باید آبیاری شود.

کاشت نهال آلبالو:

نحوه مراقبت از نهال آلبالو
نکات ساده ای برای کاشت نهال آلبالو وجود دارد که در صورت شناخته شدن و رعایت آنها محصول با کیفیت خوبی تولید می شود.
خاک
آنچه در مورد خاک نهال آلبالو مهم است این است که خاک باید سبک ، خوب و همیشه مرطوب باشد. این گیاه می تواند در خاک های اسیدی و قلیایی رشد کند و سازگار است اما برای داشتن گیاه خوب بهتر است خاک اسیدی داشته باشید. خاک این گیاه برای تولید محصولات با کیفیت به ترکیبات پتاسیم نیاز دارد و از نیتروژن برای جلوگیری از سرمازدگی استفاده می شود.
درخشش
محل رشد نهال آلبالو باید حداقل 5 ساعت در معرض آفتاب باشد. کاشت درخت نهال آلبالو در محیطی که به نور نمی رسد منجر به عدم باردهی گیاه یا طعم بسیار ترش آن می شود.
سیستم های آبیاری
کاشت نهال آلبالو در شرایط خشک آسیب زیادی نمی رساند اما از آنجا که ریشه های طولانی دارد و به عمق 5 متر می رسد ، نمی تواند در آن عمق آب را جذب کند. بنابراین ، در تابستان ، آبیاری نهال آلبالو باید به طور منظم و عمیق انجام شود.

 

خواص آلبالو

آلبالو خوشمزه است.
خوردن آلبالو معده را ضد عفونی می کند.
خوردن آلبالو برای زیبایی و طراوت پوست بسیار مفید است.
از آلبالو در کمپوت ، شربت و مربا استفاده می شود.
آلبالو برای افراد مبتلا به روماتیسم یا بیماری های قلبی مفید است.
آب آلبالو بعد از تمرین درد ناشی از کشیدگی عضلات را کاهش می دهد.
آلبالو برای بیماران دیابتی مفید است و میزان چربی و قند خون را کاهش می دهد.

نهال آلبالو

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کاربران چه کلمات مرتبط با "نهال آلبالو" را در گوگل جستجو کرده اند:

نهال آلبالو اسرائیلی نهال آلبالو تلخ نهال آلبالو مجاری نهال آلبالو خوشه ای نهال آلبالو گیلاسی نهال آلبالو محلی نهال آلبالو مجارستانی نهال آلبالو گیسی نهال آلبالو اصلاح شده نهال البالو اصفهان نهال البالو بعد از چند سال میوه می دهد انواع نهال آلبالو ابیاری نهال البالو ارقام نهال آلبالو نهال البالو بوترمو بهترین نهال آلبالو برگ نهال آلبالو نهال آلبالو پیوندی بهترین نهال پربار آلبالو پرورش نهال آلبالو نهال آلبالو تکدانه تقویت نهال آلبالو تولید نهال البالو تصویر نهال آلبالو چگونه نهال آلبالو درست کنیم خرید نهال آلبالو نهال البالو درشت نهال آلبالو دیررس نهال آلبالو در مشهد کاشت نهال آلبالو در گلدان نهال درخت آلبالو درباره نهال البالو نهال آلبالو زودرس شکل نهال البالو عکس نهال آلبالو نهال آلبالو فرنگی فروش نهال آلبالو فروش نهال آلبالو پیوندی فاصله نهال آلبالو فروش نهال آلبالو مجاری قیمت نهال آلبالو نهال آلبالو کرج کاشت نهال آلبالو نهال آلبالو گیلاس نهال آلبالو مورلو نهال آلبالو مجار قیمت نهال البالو مجارستانی مشخصات نهال آلبالو نگهداری نهال آلبالو تفاوت نهال گیلاس و آلبالو کاشت و نگهداری نهال آلبالو هرس نهال البالو