ویژگی برتر گردو ژنوتیپ 7 که شاید نمی دانستید؟

ویژگی برتر گردو ژنوتیپ 7 که  شاید نمی دانستید؟

7 ویژگی برتر گردو ژنوتیپ 7 که شاید نمی دانستید؟

اگر قصد خرید نهال دارید، از گردو ژنوتیپ 7 غافل نشوید. گردوهای ژنوتیپ رویال نهال جزو برترین رقم های ایرانی است که بدون اصلاح ژنتیکی در باغ مادری رویال نهال به ثبت رسیده و با اقلیم و شرایط آب و هوایی مختلف سازگاری دارد. می توانید به راحتی با کاشت این نهال و برداشت محصول آن در چند سال آینده به سود بالا برسید. به عبارتی شما با خرید نهال گردو ژنوتیپ 7 یک سرمایه گذاری خاموش انجام خواهید داد که نتیجه آن را 4 سال بعد به طور چشمگیری خواهید دید.

وجه تمایز گردو ژنوتیپ با دیگر ارقام گردو

همانطور که می دانید نهال های گردو رقم های مختلفی دارند اما یکی از بهترین این ارقام ژنوتیپ 7 می باشد که عملکرد خارق العاده ای داشته و با هر منطقه ای سازگاری دارد. ژنوتیپ 7 قدرت رقابت با رقم های خارجی را هم دارد و نبرد با ان ها بی شک سرافراز بیرون خواهد آمد. از سری عواملی که باعث ایجاد تمایز این رقم گردو با دیگر نمونه ها می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. باردهی از سال اول

با کاشت گردو ژنوتیپ 7 دیگ نیاز نیست سال ها به انتظار باردهی آن بنشینید این گردو کاملا زودبازده است و از سال اول کاشت شروع به باردهی می کنند باردهی گردو ژنوتیپ 7 در سال های اول به صورت نوبرانه می باشد و اقتصادی شدن آن از سال چهارم آغاز می شود.

2. پاکوتاه بودن درخت

گردو ژنوتیپ 7 همچون ارقام محلی سر به فلک نمی کشد و قدرت رشد محدودی دارد ارتفاع نهایی این درخت گردو به 4 تا 5 متر می رسد به همین سبب برداشت محصول آن با سهولت انجام می شود .رشد درخت گردو ژنوتیپ7 به صورت گستر ده می باشد و تاج آن پهمن می گردد به همین سبب فاصله کاشت استاندارد آن 7*6 می باشد.

3. بدون نیاز به گرده افشان

گل های نر و ماده این رقم از گردو به صورت همزمان باز می شود و به همین دلیل نیاز به گرده افشان ندارد و به عنوان یک گردو خود گرده افشان شناخته می شود. باز شدن همزمان نر و ماده باعث می شود تا تلقیح آن ها به خوبی انجام شود و دیگر شاهد ریزش میوه نخواهید بود.

4. مقاومت بالا در برابر سرما بهاره

نهال گردو ژنوتیپ 7 مقاومت بالایی در برابر سرما دارد. شما در مناطق سردسیری، کوهستانی و معتدل می توانید به راحتی این نهال را کشت کنید بی آنکه نگران سرمای بهاره باشید. مقاوم بودن این رقم گردو در برابر سرما علاوه بر آنکه مانع افت کیفیت محصولات آن نمی شود بلکه بسیار پر بار است و باردهی خوشه ای هم دارد که باعث شده به یک انتخاب اقتصادی تبدیل شود.

5. کیفیت شگفت انگیز مغز گردو

ژنوتیپ 7 یک رقم اصلاح شده و پیوندی است همین امر سبب می شود تا میزان درصد پوکی ان به حداقل برسد. میزان چربی مغز گردو ژنوتیپ7 نسبت به دیگر رقم ها بیشتر است در نتیجه طعم بسیار دلپذیر و خوشمزه تری دارد. از این رو مخاطب آن در بازار هم بسیار زیاد است و می توانید به آسانی از فروش آن به سود بالا برسید.

ویژگی برتر گردو ژنوتیپ 7 که  شاید نمی دانستید؟

6. عمر مفید 100 ساله

یکی دیگر از ویژگی های این نهال که سبب شده به برترین و بهترین رقم گردو تبدیل شود و آن را از دیگر نمونه ها متمایز کند، عمر مفید 100 ساله ان است. دیگر رقم های گردو عمر مفید حداکثری 70 الی 80 ساله دارد اما عمر مفید ژنوتیپ به جرات به 100 سال می رسد و اگر بتوانید به خوبی از آن مراقبت کنید به بیشتر از این سن هم می رسد.

7. مقاوم در برابر آفات

گردو ژنوتیپ 7 در برابر آفات و کرم ها بسیار مقاوم است. اگر زمین شما کرم خراط دارد یا نگران آفت زدگی نهال ها هستید، با انتخاب و خرید ژنوتیپ به این نگرانی پایان دهید. ژنوتیپ 7 در برابر شانکرهای باکتریایی هم مقاوم است و اگر بتوانید با استفاده از کودهای مناسب آن را تقویت کنید و یک درخت تنومند داشته باشید دیگر هیچ چیز نمی تواند آن را از پای دربیاورد.

گردو خارجی بخریم یا ژنوتیپ 7؟

شما گردو ژنوتیپ 7 را با هر نوع گردو دیگر در دو کفه ترازو بگذارید، بی شک ژنوتیپ سنگین تر و برتر خواهد بود. هیچ گردوی ایرانی و خارجی توان مقابله و رقابت با ژنوتیپ 7 را ندارد. اگر وسوسه برای خرید گردو خارجی شده اید و فکر می کنید با خرید نوع خارجی صاحب بهترین باغ گردو خواهید شد سخت در اشتباه هستید و بهتر است منصرف شوید. اما چرا؟

• گردوهای خارجی طعم دلپذیری ندارد.

• دیر برگ می دهند.

• دیر خزان نیستند.

• نیاز به گرده افشان دارند.

در حالی که گردوژنوتیپ 7 بسیار خوش طعم است و نیاز به گرده افشان هم ندارد. جدای از آن میزان باردهی متوسط آن به حداقل 8 تن می رسد.

قیمت گردو ژنوتیپ 7 چقدر است؟ ارزش خرید دارد؟

ژنوتیپ 7 یک رقم تجاری است که هرچقدر هم برای خرید آن هزینه کنید ارزشش را دارد. اما این بدین معنی نیست که شما برای این نهال هزینه کلان پرداخت کنید. متاسفانه هستند کلاهبردارانی که به اسم گردو ژنوتیپ 7 رقم های دیگر را با قیمت بالاتر به فروش می رسانند شما تا باردهی نهال متوجه این نکته نخواهید شد. از این رو بهتر است از یک فروشگاه مطمئن خرید خود را انجام دهید. رویال نهال با عرضه بهترین نهال های گردو با نازل ترین قیمت اماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. می توانید به راحتی به صورت حضوری یا غیر حضوری سفارش خود را ثبت کنید و یک باغ پر بار داشته باشید.

ویژگی برتر گردو ژنوتیپ 7 که  شاید نمی دانستید؟

فروش استثنایی گردو ژنوتیپ 7 رویال از باغ مادری

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نهال گردو ژنوتیپ 7 می توانید همین حالا با کارشناسان ما در رویال نهال تماس بگیرید. رویال نهال به صورت تضمینی محصولات خود را عرضه می کند و تنها با یکبار خرید به مشتری دائمی تبئیل خواهید شد. امتحان آن مجانی است! کلیه نهال های گردو ژنوتیپ 7 به صورت اصل و با لیبل در اختیار شما عزیزان و باغداران عرضه می شود. فقط یک تماس تلفنی با کارشناسان این مجموعه فاصله دارید .خرید نهال گردو از این مجموعه معتبر به صورت حضوری و آنلاینی امکان پذیر می باشد